Hallo allemaal. Er is vast al eerder naar gevraagd, maar zijn er meiden die ook bloedverlies hebben gehad aan het begin van de zwangerschap?Ik ben 5 dagen overtijd, heb de afgelopen 4 dagen nog geen test gedaan omdat de eerste 2 negatief waren en wou er morgen 1 doen. Maar vanochtend heel licht roze bloedverlies. Nu is het over, nog wel veel kramp. Is dit het teken van een miskraam? Of toch gewoon menstruatie? Of moet ik mezelf niet zo gek maken?
ik zou kijken of je menstruatie niet doorzet en als dat deze dagen niet gebeurd, dan van het weeknd nog eens testen.
Nou ik had vorige maand bloedverlies op de tijd van menstruatie 2 dagen licht en daarna paar dagen bruin verlies een week daarna getest idyl licht positief de rest negatief vandaag getest alles positief wat bleek ik had de testen er te lang in laten zitte verkeerd uitgevoerd deze kloppen allemaal qua tijd en dus positief =) Maandag maar een afspraak maken bij de huisarts
Hoi, om iets roze verlies hoef je jezelf niet heel druk te maken ( makkelijker gezegd dan gedaan hoor!) als er verder geen rood bloedverlies komt is er waarschijnlijk een vaatje geknapt of zo. Hopelijk blijft het bij dit beetje roze en komt er verder geen bloed! Succes
Als je net zwanger bent, en je hebt toch bloed kan dit een innestelingsbloeding zijn , inderdaad licht roze, en stopt meestal na een uurtje.
Ik zou als ik jou was eerst een test doen. Dan weet je in ieder geval of je wel of niet zwanger bent. Misschien ben je wel helemaal niet zwanger? En maak je je zorgen om een menstruatie. Als je wel positief test dan is een kleine bloeding heel onschuldig, dat komt vaker voor dan je denkt. Mocht de bloeding sterker worden of gepaard gaan met stolsels of krampen, dan kan dit duiden op een (aankomende) miskraam.