weer eens even een rondje dames die we niet veel zien doen. Hoe is het met Hoop en de anderen die zich verstoppen????
Ik ben er ook nog hoor, ik lees bijna iedere dag wel even hier. Maar weet niet altijd wat te zeggen... Het is weer mijn vruchtbare periode dus ...., alleen wel een beetje erg warm nu. Dan maar weer afwachten. We hebben wel een vakantie gepland! Heerlijk, we gaan in augustus naar Italië! Daar heb ik zo'n zin aan, was het maar vast zover. Hé, het begint te waaien nu, hoop dat het ietsje afkoeld. Fijne avond allemaal!!!
Als het een duur badje was is hij vast wel los te bestellen. Ik heb enorm zere voeten nu. Dus lig op de bank met een stapel kussens onder mijn benen. We zijn ook wel kneuzen hoor.
Oh, wat lekker Sasje. Iets leuks om naar uit te kijken. Ben jaloers! Hier begint het ook te waaien en het rommelt wat. Hopelijk koelt het snel af. Dit is niet wat. @River: wij zijn uberkneuzen. Lig ik op mijn rug, doet mijn rug pijn. Wil ik naa rmijn zij draaien, gaat bijna niet :S. Serieus, ik reserveer maar vast een plekje in het verpleeghuis.
@River Ik lig ook met mn voetjes omhoog. Anders trek ik het niet zeker niet als ik moet koken. Morgen echo..zenuwachtig...
Ik had mojn ouders al gebeld, zij hebben een trippelstoel die ze niet gebruiken, want mijn rug hield het niet eens vol tot de aardappels gaar waren. Helaas is hij stuk. Heerlijk vakantie in Italie, maar ik vermoed dat ik dit jaar ook rondom gelukkig ben met 3 weken in mijn achtertuin. Lief is bezig geweest met het onkruid, volgende week nog een paar bloeiers erin en ik heb mijn eigen paradijsje hier.
Hier weinig keus dit jaar. Mis Griekenland vreselijk maar goed. Gaat nu even niet. Eerst maar eens een beeb op de wereld zetten. Wellicht met oud/nieuw of anders volgend jaar pasen.
Om 11 uur is de echo. Zoooo mijn dochter van 16 is haar haar aan het verven. ALLES zit onder de zwarte verf....mopperen helpt niet. Word er niet goed van. Het lijkt wel of er een kleuter bezig is. grrr.
Nou, hier nog steeds bern ongi te bekennen en temp ook nog boven de 36.5. Maar test was overduidelijk negatief. Straks naar de gyn, misschien wil ze een echootje maken om te zien hoe er ervoor staat. Ben benieuwd, dit duurt wel erg lang, ben ik niet gewend.
Spannend Marleen. Ik ga zo naar mijn werk. Heb geen dienst maar een bijeenkomst over kindermishandeling. Ben benieuwd.
Goeie morgen meiden! Hier ook even een teken van leven Ik heb het erg druk en steeds logees in huis dus als ik klaar ben met de dingen voor die dag lig ik s avonds te pitten op de bank Vanavond gaat mijn Paps weer naar huis en mijn Mams komt morgen gelukkig helpen met mijn huisje poetsen. Daarna is het weekend alleen moet vriendje nog werken do,vrij en zat. Maandag komt Paps weer terug tot donderdag en daarna is het voorlopig klaar. Ik vind het super gezellig dat hij er is hoor dus het is wel leuk en gezellig alleen kom je aan sommige dingen niet toe en jullie kletsen lekker door dus ik lees soms een beetje mee op mijn telefoon. Met de kleine meid gaat alles goed, dinsdag weer controle gehad. Haar hartje klopte goed en mijn bloeddruk was ook keurig dus nu over 2 weken de 20 wkn echo! zaterdag dag nog lekker wezen shoppen voor de kleine! wippertje, dekentje, bokskleed, badje met alle toebehoren gescoord. Oma kon het ook niet meer laten en kwam met de meest schattige kleertjes aanzetten. Allemaal een hele fijne dag en ik ga proberen wat vaker langs te komen de komende dagen Liefs sas
Zo, ik ben weer thuis. Ff voetjes omhoog en dan eens kijken wat voor lunch ik nog in huis heb. Vanmorgen ff de boodschappen van gisteren uitgepakt en we hebben nu toch wel aardig wat rose in de kast voor de kleine. Nu maar hopen dat bij de GUO niet ineens blijkt dat er een geslachtsverandering heeft plaats gevonden.
Dat zou toch wat zijn zeg River hahaha maar je ziet aan Lyanna dat het kan. Hoe was je bijeenkomst? Hoe was het Marleen?
Tja maar bij ons was het voor 99,9% zeker. Moet dus wel raar gaan. De bijeenkomst was leerzaam. Ging over wanneer wij over moeten gaan tot melding en wat er dan verder met die melding gebeurt.
Marleen, Minnie, hoe is het gegaan meiden? Hallo allemaal. Weinig te melden vanuit hier. Heb het warm maar er komt wind opzetten dus dat koelt wel even wat af. Lief gaat griekse spaghetti maken dus ik hoef niet te koken. Al ga ik hem wel helpen. Vinden we beiden gezellig. We koken dan ook heel veel saampjes. Heb je nu ook een idee dat je het ook echt zou durven doen zo'n melding? Ik bedoel weet je echt wanneer zoiets is? Ik ahd bij trainingen altijd zoiets van 'ok, maar nu in het echt'. Laten we overigens hopen dat het niet nodig is natuurlijk.
Tja wij zullen wel moeten, als we niet melden en het gaat fout kunnen wij als hulpverlener persoonlijk aansprakelijk gesteld worden als het fout afloopt. Op mijn afdeling heb ik niet echt te maken met gezinnen, wel zwangere of moeders waarbij de kinderen al uit huis geplaatst zijn. De zwangere moeten overgeplaatst zijn voordat ze gaan bevallen, dus ook die baby's maken wij niet mee. Maar je kan al tijdens een zwangerschap een melding doen. Dat betekent niet dat het kind perse weggehaald wordt maar dat er gekeken wordt welke hulp er nodig is.