April mama's 2011 - deel 3!

Discussie in 'De mama's' gestart door titania, 7 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Foeske gefeliciteerd meid!! :D
     
  2. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Dames bedankt voor de reacties :D:D:D Ben zelf blij maar dringt toch nog niet helemaal door... haha

    zojuist om een zwembad(je) geweest voor Jelte! Kan hij na z'n dutje lekker het water in ;) Ook maar meteen s(ch)andalen gekocht want die gympjes zou je uitzweten...
     
  3. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    hoi meiden,

    de langste stilte ooit hier geloof ik. Iedereen aan het genieten van het zomerweer?

    Liv heeft weer koorts, ze is er precies 10 dagen vanaf geweest dankzij de antibiotica maar helaas....wat is toch de oorzaak?
    Het zit me niet lekker met deze warmte, net had ze ondanks pcm nog 38.5. Om 10 uur mag ze weer pcm maar ze slaapt lekker, nu twijfel ik of ik haar ervoor wakker moet maken. Normaal doe ik dat niet maar het is zo warm in huis...ben bang dat ze een koortsstuip krijgt als de pcm is uitgewerkt ofzo, en dat ik dan niets merk omdat ik slaap.

    Iemand tips?
     
  4. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    @ cvm ik zou zelf effe naar de hap bellen en voorleggen, je kan ook een koel washandje op dr bollie proberen te leggen wordt ze niet wakker lekker zo laten slapen en anders alsnog die pcm, met koel washandje kan je t ook aardig onder de duim houden
     
  5. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Cvm, als je het niet vertrouwt HAP bellen en babyphone naast d’r bed zetten (als je dat al niet hebt)… sterkte

     
  6. titania

    titania Bekend lid

    14 jul 2010
    912
    0
    16
    Utrecht
    @ cvm, hoe is de nacht gegaan?? Je arme meiske weer ziekjes, ik vind het zo sneu voor dr. Jullie hadden al een afspraak bij de KNO staan toch of is die al geweest.? Beterschapjes voor Livje x

    @ Mir, nog over je vraag mbt eten. Ik kook ook zoutloos voor Krystian. Hij eet best veel brood en daar zit al genoeg zout in. Kruiden, knoflook en uien etc gebruik ik al maanden en dat gaat zonder problemen..ik denk als je het opbouwt qua hoeveelheden je vanzelf merkt hoe hij reageert. Heb je trouwens al geprovoceerd met ei?

    Hier heeft Krystian best last van de hitte en elk huidplooitje zit hitteuitslag soms zelfs met blaasjes. Ik probeer hem zo koel mogelijk te houden en tijdens de warmste dagen vorige week liep alleen in een luier rond.. Vooral z'n nekje is het ergst, maar dit ook omdat hij zo kwijlt en het allemaal daar terrecht komt. Met slab gaat hij weer zweten :( Lastig
     
  7. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Ik had verwacht 10 blz te moeten bij lezen maar het is net heel erg stil geweest hier. Niet gek ook met het geweldige weer buiten.
    Wij zijn bij mijn schoonouders geweest en hebben daar kerb gevierd. (www.haanerkerb.de) en het was weer onwijs gezellig.
    2 avonden hebben opa en oma op de kids gelet en konden wij even lekker los. Heerlijk bij kletsen met iedereen!!!!
    Helaas komen er na 3e dag altijd weer onnodige opmerkingen.
    Volgens SO praten wij (vooral ik) te hard en te dominant met hem. Zl praat op momenten met een toon tegen hun die zij niet accepteren. (hij praat ook wat hard en soms op een toon van jaha... verveeld haha.... zij accepteren dit niet).
    Zij hebben echter heel veel aan zich dat hij wat het vertellen is en zij dan opeens beginnen te "schelden"(niet op zo'n toon meneer...) puur omdat zij niet alles verstaan (hij praat niet veel duits).... zucht

    Verder nog "goede" adviezen gekregen omtrent de bv.
    * na 6 maanden zit er geen voeding meer in....
    * ook als ik stop met bv ben ik een goede moeder.
    GVD... lees je eerst een in voor je commentaar geeft zeg.
    (in elk geval betreffende puntje 1)...

    Zo klaagmodus gaat uit.

    CVM... alweer koorts... dan is er toch wat anders aan de hand lijkt me toch he.... tijdens abkuur koortsvrij en zonder constant koorts.....Kinderarts raadplegen ipv huisarts???

    Schrikmoment.... zaterdag besloot mevrouw even een flesje vlekkenmiddel open te krijgen en een slokje te nemen. Gelukkig niet veel en meteen water laten drinken en ik heb haar aangelegd omdat melk altijd wel goed is.
    Meteen na het drinken spuugde ze ook alles uit.
    Verder gewoon levendig en alles eten en drinken, dus geen schade gelukkig. Maar pffff dat meisje is razendsnel en vreet alles uit dat sem nooit deed lol......
     
  8. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    @Titania: Robin heeft ook overal kleine bultjes van de hitte. Had hij vorig jaar ook al kan ik me herinneren. Hij lijkt er geen last van te hebben. Een aantal bultjes zijn idd ook blaasjes. Het zal vanzelf wel over gaan deze week aangezien het koeler wordt.

    @Luckey: Wat heerlijk zo'n weekend! Even tijd voor jezelf en elkaar is ook af en toe nodig. Wel vervelend dat er altijd mensen zijn die zich overal mee bemoeien en ongevraagd advies geven. Doe gewoon waar je jezelf goed bij voelt! :)

    @Hier: Super weekend gehad! Zaterdag schoonzusje langs geweest en 's middags met schoonfamilie naar het zwembad geweest. Robin in de grote zwemband, was heerlijk! Er was ook een meisje van bijna 3 bij, zo superschattig, en ze vindt Robin geweldig! Steeds zn drinken geven en met Robin spelen, echt een klein moedertje in spe haha.
    Zondag naar vrienden op de camping, en vandaag BBQ bij schoonfamilie. Robin heeft zich overal uitstekend gedragen en hij heeft genoten van het weer en overal lekker het water in geweest. Ik kan er echt van genieten om hem zo leuk bezig te zien:D

    @all: Hoe slapen jullie kindjes nu? De eerste dagen deze week viel het nog mee met de warmte in huis, maar nu wordt het toch wel benauwd, de warmte stapelt zich maar op. Ook op Robin's kamertje is het nu redelijk warm aan het worden. Ik heb het raam maar op een kiertje gezet, in de hoop dat het wat afkoelt vannacht. Hij heeft meer moeite met in slaap vallen en vannacht was hij eigenlijk de hele tijd een beetje aan het huilen in zn slaap. Lag niet helemaal lekker denk ik. Kan ook zijn van de tandjes die eraan (lijken te) komen, hij heeft er redelijk veel last van altijd.
     
  9. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Slaapkamer... Bij alina is het 25 graden pfff en dus raam op kier.
    Kleding: rompertje mouwloos met tshirtje korte mouw en gewoon pyamabroekje of legginkje aan en zomerslaapzak.
     
  10. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    Robin heeft alleen een romper met korte mouw en zomerslaapzak. Geen deken of laken. Overdag slaapt hij zelfs zonder slaapzak.
    En nog zweethaartjes in zn nek :(
    Heerlijk dit weer hoor, maar ook niet erg dat het morgen weer wat afkoelt.
     
  11. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Titania, ach zo zielig als ze zonuitslag hebben… Kan niet meer doen dan dat je al hebt gedaan… Sterkte!

    Luckey, even spuien kan geen kwaad hoor! O bah das ff schrikken dat ze ineens vlekkenmiddel wil drinken!!!

    Slapen, jelte had de eerste dag echt last van de warmte, maar eenmaal gewend was er niets aan het handje gelukkig…

    Hier nog maar eens getest en had nu een hele duidelijke 2e streep… Zo leuk!!
     
  12. titania

    titania Bekend lid

    14 jul 2010
    912
    0
    16
    Utrecht
    Luckey, wat een schrik!! Echt een van mijn grootste angsten dat hij iets giftigs inslikt, heb de gifwijzer thuis hangen en app op mijn telefoon en ipad..het is inderdaad zo gebeurd. Poehh ik zou helemaal in paniek raken! Gelukkig heeft ze gespuugd en verder geen reactie op gehad. Fijn dat je een toptijd hebt gehad en tijd voor jezelf!

    @ slapen, op zich gaat het wel goed overdag alleen soms wat langer nodig om in slaap te vallen en wil dan alleen op de arm knuffelen en dan zitten we allebei daar te zweten.. S'nachts en s'avonds ook inderdaad steeds een beetje jammeren in z'n slaap maar nooit helemaal wakker. Hij slaapt in een zomerslaapzak en romper, geen laken nzo.. Kamertje is nu 25 graden..

    @foeske, ik blijf het echt zo geweldig voor je vinden meis!! Voel je verschil in je lichaam en de bechterew nu de hormonen aan het werk zijn? Gekke vraag misschien maar is er een kans dat de klachten minder worden door de zwangerschap?
    Het is niet te vergelijken maar het jaar dat ik zwanger werd heb ik een lage rug hernia gehad met uitval enz. en werkelijk vanaf de week dat ik overtijd was geen last meer gehad. Mijn gyn legde het uit dat bij zwangerschap gewrichten en wervels etc. soepeler worden en meer uit elkaar kunnen staan dus plekken waar zenuw blokkades zaten los gemaakt worden. Ik heb geen idee hoe het met ontstekingen bij bechterew zit?
     
  13. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    De onstekingen lijken minder op het moment :) maar is day door het geweldige weer, de hormonen of beiden?? De tijd zal het me vertellen ;) heb voor de test nog geen zw.schapskwalen dus ook dat is anders dan bij jelte...
     
  14. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Hoi hoi, hier nog steeds een livje met koorts. Ze is erg hangerig maar op schoot wel vrolijk en eet en drinkt redelijk. IK Maak me alleen zoveel zorgen nu, ik wil weten waardoor het komt dat mijn meisje steeds weer koorts heeft. Ze slaapt nu maar wel erg onrustig steeds even huilen, en dan moet ik echt even naar haar toe en over haar ruggetje wrijven. dan slaapt ze wel weer even.
     
  15. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Slapen: Jes slaapt in een romper zonder mouw en zomerslaapzak.
    Overdag alleen romper.

    Helaas worden we hier gek van de muggen!
    Het lijkt wel of hij waterpokken heeft.
    Hij zit helemaal onder in gezicht en armen.
    Gister al 43!!!! Vanmorgen nog meer erbij.
    Iemand tips??
    Voel me zo schuldig!! Maar wat doe ik eraan?
     
  16. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ach arme Liv!! :(

    Morgen toch maar dokter (weer) bellen?
    Beterschap!!
     
  17. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Gif..... was eigenlijk heel erg rustig. Arts niet gebeld. Gewoon laten drinken en ze was gewoon vrolijk en fit dus misschien te nonchalant.....
     
  18. Mir1984

    Mir1984 Fanatiek lid

    8 aug 2010
    1.299
    0
    0
    Filiaalmanager, drogisterij
    Asperen (Gelderland)
    Goedemorgen!

    @Titania: bedankt voor je antwoord wat betreft het mee eten :). Ik wordt langzaamaan wel makkelijker met het ECHT mee laten eten, dus komt goed. Daimen heeft nu al zoveel verschillende dingen op dat ik de kans klein acht dat hij nog ergens op reageert. Ik heb idd ook al ei gegeven en het ging helemaal goed. Hij vindt het niet echt lekker, maar dat is een ander verhaal ;).

    Hier heeft kleine man ook erg last van de warmte, gelukkig is het vandaag wat koeler. Ik had hem laatst (toen het echt tropisch weer was) zonder romper in z'n zomerslaapzak laten slapen en dit ging veel beter. Hij sliep gelijk en daarvoor werd hij steeds wakker.

    @Luckey: je hebt goed gehandeld door Alina gelijk goed te laten drinken hoor. Ik ben ook niet zo'n persoon die heel snel HAP/HA zou bellen. Gelukkig heeft ze het snel weer uitgespuugd.

    @FB: echt erg van al die muggen in huis. Is het een optie om (vooral op Jesley's kamer) hor te plaatsen voor het raam. Of een muggenlamp/stekker plaatsen? Of doe je dit allemaal al? Verder geen tips voor je :(.

    @CVM: wat een getob weer met Liv zeg. Ze is onderhand vaker ziek als niet. Heel veel beterschap weer, hopelijk knapt ze gauw op.

    @Hier: heerlijke dagen gehad. Genoten van het weer, barbecue bij ons en dagjes op stap. Mannetje vindt het allemaal best :).

    Gisteren is hij uit zichzelf helemaal op onze salontafel geklommen :$, doen jullie kleintjes dit ook al? Het is best een hoge salon tafel dus ik stond echt verbaasd te kijken dat hij er zelf op kwam. Ook kan hij al een flink stuk op de trap klimmen. Ik heb nog geen traphekjes :), maar (we hebben wel een deur beneden naar de trap toe) het wordt nu echt tijd. Van de week eerst eens halen.
     
  19. MiKiJa

    MiKiJa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    1.556
    0
    0
    meiden...ik kom echt een beetje bij nu het wat koeler is pppfff hihihi

    heb in huis ook lekker veel open staan, of op de tochtstand....ff die warmte eruit!!!!

    gisteren een partij speelgoed op de kop getikt, ik had intresse in de megabloks, maar moest alles nemen......dus druk met foto's maken en in me shoppie te plaatsen wat overbodig is
     
  20. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Mir: ja Guus gaat ook zelf de trap op (helemaal naar noven! Dus traphekjes hier pottdi ht maar soms moeilijk met nog ene peuter en een kleuter) en op lage stukjes ook zelf de trap of drempels af.....

    CVM: heb je de arts maar weer gebeld. Zou zelf ook willen weten waarom ze nusteeds koorts heeft....Hoe lang geleden heeft ze eigenlijk de prikjes gehad. Kan het niet daar van komen (van de BMR toch 10-14 dagen nade prikjes?)

    Luckey: goed dat je haar meteen hebt aangelegd! wel echt weer zop'n hartstilstandmomentje....

    Hier slapen in korte mouw romper en zomerslaapzak. Overdag gewoon in romper met tshirt zonder broek en sokken. Guus slaapt overigens nog prima met dit weer. Smiddags zelfs langer dan normaal.

    Foeske: hoop dat je klachten door de zwschap minder worden!

    FB: misschien zo'n muggenstekker? Wel erg zielig voor Jesley! Wij hebben van dat muggenspray voor babies en kinderen maar vind het er stinken....

    Titania: zielig die zonuitslag! Fee had het ook altijd en als het gaat kriebelen is het helemala vervelend. Ik smeerde er savond wel altijd wat op om te verkoelen.
     

Deel Deze Pagina