Hihi Hilse toen ik het ooit met creme heb gedaan kreeg ik ook uitslag dus hoop dat het jou beter vergaat dan Sunshine en mij En idd, het lijkt net of iedereen om je heen zwanger wordt... Merk dat ik dat steeds minder goed kan hebben en jaloerser word ook al wil ik dat helemaal niet Ach, probeer er maar positief in te staan door te denken 'voor ons is het ook snel zo ver'... Overigens zou ik wel met ovutesten beginnen hoor, geeft toch iets meer inzicht in hoe je cyclus loopt. Vanaf ronde 2 heb ik ze echt gedaan, en nu 3 rondes verder hoef ik nog maar op 2 a 4 cyclusdagen te testen omdat ik precies weet wanneer het moet zijn... Is natuurlijk wel anders als je een onregelmatig cyclus hebt maar misschien geeft het iets meer rust.
Hey liefde en ctje: Krampjes onder in je buik is goed hoor. Het straalt door naar je rug af en toe. Er wordt "gewerkt" en hard ook hihi. Wanneer zijn jullie uitgerekend?
Hoop dat het werkt bij je hihi, je mag het niet langer dan tien minuten laten in trekken he. Oh nog jong hihi, ik ben 24 hihi..
@mammietammie, ik heb dat ook steeds meer, kan het steeds minder hebben en ik ben nog nooit in mijn hele leven jarloers geweest of uberhaupt jarloers aangelegd maar ik trek het ook niet.. pff en probeer ook positief erover te denken en het komt wanneer het komt maar waarom duurt het bij de een nou weer langer als bij een ander zal wel een stukje geluk zijn..
@ alle dames die nog wachten op een kindje - ik had dat jaloerse gevoel ook heel erg. Dat kwam omdat ik heel bang was dat het mij niet zou lukken. Ook jullie tijd komt, meiden! @Barb - bij elk krampje schiet ik in de stress.. maar het is logisch dat je wat voelt natuurlijk. Mijn krampjes stralen uit naar mijn onderrug en soms ook naar mijn liezen.. Ik ben rond mijn eigen verjaardag uitgerekend: 31 jan. De vk moet de precieze datum maar berrekenen. Had nog niet echt een cyclus natuurlijk.
@Meiden opt wachtbankje, ik wilde hetzelfde gaan zeggen als Ctje... ookal was ik nog maar net begonnen, ik gunde het iedereen, maar was soms ook jaloers hoor... Ben ook totaal niet jaloers aangelegd, maar inderdaad de angst dat het zelf niet ging lukken..Ookal wist ik in mn achterhoofd dat 90% in het eerste jaar zwanger wordt, ik zag hier opeens zoveel meiden zwanger worden dat ik het ook zooo graag wilde! En nu ben ik zelf zwanger, en nog snel ook...dus het is voor mij natuurlijk wel erg makkelijk praten. Maar kan jullie gevoel erg goed begrijpen, of je nou kort of lang bezig bent...je wilt het zo graag!! Ik duim voor jullie meiden! @Barb, Ja zoveel kwaaltjes heb ik nog niet, erg lekker, maar dan ga je ook twijfelen of dat wel goed is Maar ik probeer me nergens druk om te maken. Mijn cyclus waren 25 en 29 dagen, dus ik weet niet heel goed hoe ik t nu moet uitrekenen, ben maar uitgegaan van het gemiddelde 27 en ben dan 31januari of 1 februari uitgerekend (2 verschillende sites, 2 berekeningen) Houdt zelf voorlopig maar 1 februari aan..... ben benieuwd wat de VK zegt, moet nog afspraak maken. Hoop dat het nog voor onze vakantie (25juni) kan
@ ctje en liefde jullie verwoorden het goed, heb ook het idee dat het mij niet zal gaan lukken daar ben ik bang voor maar goed moet me daar overheen zetten. Net ovutest gedaan heel licht tweede streepje te zien, vreemd, mis komt mijn ei er dan toch nog aan om gek van te worden pfff.. Toch maar doortesten dan, en dan word dit denk ik toch een veel langere cyclus zucht!
@Sunshine, balen weer een cyclus van +40 dagen... Maar... je gaat je ei vinden meid! Doe je best, ik duim voor je! Oh en slik je al iets van (zwangerschaps)pillen? Misschien helpt dat met je cyclus? Heb iets gelezen over teunisbloem...en etos zwanger worden.... (Heb zelf de pillen van Centrum ''kinderwens'' geslikt)...
@ Sunshine - Balen, weer zo'n lange cyclus!! Slik je tarwekiemolie? Daar las ik goede berichten over.. net als over de etos zwanger worden pillen. Ik heb zelf wel tarwekiem gebruikt, geen etos zwanger worden, maar gravitamon
@Ctje, misschien had je het zelf al opgezocht, maar misschien is dit wel goed om te weten Stelt je misschien wat meer gerust als je krampjes hebt Van alle 'vastgestelde' zwangerschappen loopt gemiddeld 15% uit op een miskraam. De leeftijd van de moeder is de belangrijkste risicofactor: de kans op een miskraam is circa 9% voor vrouwen tussen 20 en 26 jaar De kans is dus redelijk klein, het kan natuurlijk altijd.... Maar probeer lekker te genieten, dan vliegen de weken hopelijk voorbij!!!
Meiden ik slik teunisbloemolie en gravitamon heb ook tarwekiem liggen maar wilde eerst teunisbloemolie proberen, idd een 40+ ronde moet het uit me hoofd zetten en kijken wat ovutest morgen doet! Tnx meiden!
Dankje Liefde!!! Jaaa ik weet dat het een kleine kans is.. maar als je hier op zp kijkt, lijkt meer dan de helft een mk gehad te hebben. Ik probeer elke dag wat meer te genieten. Mijn vriend kwam gister thuis met zo'n lief cadeautje van Nijntje! Zo lief van hem. Ik wacht nog even de eerste echo af.. Ik hoop 18 juni een kloppend hartje te zien!
Ja het blijft natuurlijk super spannend. Ben ook benieuwd naar de 1e echo.....Ik ga maandag bellen. Hoop dat we voor onze vakantie (25 juni) nog kunnen Aahh wat lief van je vriend Ik heb een super leuk boekje voor mn man gekocht, die ga ik geven als we de cb test hebben gedaan en hij het dan ook eindelijk geloofd hahaha. ''zwangerschapsboek voor mannen'' steeds erg leuk uitgelegd hoe de baby zich elke week ontwikkeld maar ook wat er gebeurd met de vrouw qua hormonen enzo haha. Stond er zo grappig uitgelegd, moest het gewoon kopen Fijn weekend meiden K ga nu uiteten met oudklasgenoten van hbo opleiding, al 3 jaar niet gezien dus ben benieuwd hoe het met ze gaat Morgen ga ik met mn schoonzus winkelen in Breda en dan naar de musical De Kleine Zeemeermin Xxx
Hoi meiden, Ik denk dat iedere vrouw die zwanger wil worden en het nog niet is, jaloers is als een andere vrouw wel zwanger is. Ook ik dacht dat het bij ons niet zou lukken. Achteraf ben ik echt tevreden dat het in ronde 4 al raak is. In deze ronde was ik net gestart met ovutesten, maar dat was geen succes want kreeg mijn ei niet gevonden. Gelukkig kregen de zaadcellen van mijn man mijn ei wel gevonden haha Ook hadden we een thuistest gedaan om het kwaliteit van het sperma te bepalen en het resultaat was dat het niet goed was....of dat dus helemaal klopt weet ik ook niet. Wat ik wel typisch vind is dat ik wel pas net halverwege ronde 3 gestart was met Etos zwanger worden. Daar hoor je namelijk best wel positieve verhalen over. Vraag me dus af of dat dat bij mij nu ook echt geholpen heeft. Voor de rest heb ik ook nauwelijks kwaaltjes. Heb wel wat last van vermoeidheid en soms krampjes, maar eigenlijk niet zo veel. misschien beeld ik me die kwaaltjes wel in. Daardoor word ik ook soms extra onzeker of het wel goed zit. Ben zo bang voor een miskraam, terwijl ik weet dat ik moet genieten. Maar ik denk dat ik dat pas over een paar weken kan. Shoppen durf ik ook nog niet, doe dat pas na de 12 weken. Ben echt blij als die weken er op zitten. Voor diegene die nog flink aan de klus zijn zal ik extra hard duimen!! Hopelijk hebben jullie ook snel geluk. Ik gun het jullie zo van harte! Fijn weekend! X
@ Ctje Ook ik ben rond mijn verjaardag uitgerekend. Ben namelijk volgens mijn eigen berekening op 28 januari uitgerekend en ben zelf 30 januari jarig. Dat wordt een leuk verjaardagscadeau'tje voor ons!
@Zwitsal - Zeker leuke verjaardagscadeautjes: mooiste ooit! Doe jij nog wel eens zw testjes om te zien of de streep even donker blijft? En jij liefde? Of de andere zwangeren?
Hè meiden heb toch weer ovutesten gedaan en van vandaag is donkerder dan gister , heb ook beetje last van eierstokken dus denk dat die er dan toch aan moet gaan komen, vind het echt heel laat pas eisprong na cd 36 kan toch niet goed zijn, word wel een cyclus van 50+ pfff drama! Fijn weekend meiden liefs sunshine
Ooooh wat vervelend Sunshine!! Ga je eind van deze cyclus naar de ha? Probeer die etos pillen eens.. schijnen goed te werken tegen een lange cyclus. Bij alle andere dames nog steeds alles okee? X
@ liga hij was nog niet positief haha nog steeds een lichter streepje dan controlestreep haha, dus moet ff doortesten!