aaaaaaahhhhh Lin!!!! Van harte gefeliciteerd! Heb helemaal kippevel gekregen! Ben zo blij voor je! Wat fijn dat het zo'n lief meisje is. En Nienke, wat een schattige naam! Hoop dat jij je weer wat lekkerder voelt. Liter bloed is niet niks! Je bent eindelijk bevallen. Wat goed zeg. Je bent moeder! Geniet ervan en straks lekker snel naar huis. Meid, je hebt het maar mooi gedaan! Dikke kus
Gefeliciteerd Lin!!! Fijn dat ze er eindelijk is, ben erg benieuwd naar de foto`s. Nu lekker genieten van je meisje zodat je die drama bevalling snel vergeet!
@Lin; Oook in dit topic gefeliciteerd met nienke. @Mieke; Succes zo, hoop dat de weeen ieder moment zullen beginnen.
Aaaaah Lin, wat fijn! Ein-de-lijk! Ontzettend gefeliciteerd! En weer zo'n lieve naam... Je hebt er heel wat voor moeten doorstaan, respect! Maar de beloning is gelukkig ultiem. Geniet ontzettend van elkaar!
Om 17.35 is nienke geboren! 3330gr 51cm. Heftige lange bevalling. Alles is gezond.Trusten lin2011(linda) HA Lin je was sneller ik had m'n phone nog uit vanmorgen. Hartelijk gefeliciteerd, je hebt er hard voor gewerkt. Nienke mooie naam en ongetwijfeld de mooiste baby Lekker uitrusten en genieten van dit wondertje 
Jeeeej Lin! Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Nienke, het wachten is eindelijk beloond meis, geniet ontzettend van jullie mooie meisje enne, we kunnen natuurlijk niet wachten op de foto's!! Liefs Samba, ( wie zal de volgende zijn)
Gefeliciteerd Lin met je dochter! Je hebt er hard voor moeten werken, maar daar is ze dan. Laat je lekker verwennen. Verder nog niet echt babynieuws he? Zal ik dan maar.... Mieke, heb je gebroken vliezen? Kan het niet terug vinden, maar zie iets van vochtverlies? Verder alles rustig hier? Ben vanochtend naar het ziekenhuis geweest voor CTG, moest omdat vrijdag mijn bloeddruk verhoogd was en ik de vorige keer natuurlijk HELLP heb gehad. CTG was goed, weeen/harde buiken geregristreerd om de 5 a 6 minuten. Voel ze wel, maar stelt nog niks voor vergeleken met het echte werk, dus zal nog wel even duren. Ze heeft geprobeerd te strippen, maar 't zat nog potdicht, whats new. Mijn kinderen hebben er voor de 40 weken nooit zin in! Mieke, zet em op, heb je ook al weeen?
Liep je bij je dochter ook over? Wat is het beleid bij jullie (vk/gyn)? Ik hoorde vanochtend dat ze hier uiterlijk tot 41 weken gaan, werd ik ernstig blij van.
Nee mn dochter op de uitgerekende dag dus deze is wat slomer haha. Ik mag me anders morgen melden dus ben benieuwd of hij/zij nu denkt, ik kom er maar snel uit voordat ze me gaan halen Wordt ook wel ernstig blij van dit beleid haha!
Owh oef, dat is dan wel even bijstellen waarschijnlijk. je leeft dan toch naar die 40 weken toe he. En gaan ze je dan morgen ook inleiden/vliezen prikken? Nog even xtje sexen , misschien helpt het. Weten jullie niet wat het is? Spannend zeg, heb je een voorgevoel? Wij wisten het bij de boys ook niet, maakt het wel spannend. We weten het nu wel, ook leuk.
@Kapedi Ja het was leuk op de kinderboerderij hoor. Je kent het wel, schapen scheren, wol spinnen, springkussen. Maar Tobias vond het geweldig en ik was er weer even uit. @samba25 HAHAHA heb jij ook dat gevoel er is er nog nooit eentje blijven zitten, dit wordt de eerste. Ik herken het volledig. Balen dat je nog geen nieuws hebt. @lin2011 GEFELICITEERD met Nienke! Super dat ze het zo goed doet. Geniet er van! @miekelammetje YES YES bij jou zit er tenminste nu ook actie in! Meid wat fijn ik hoop dat alles snel voor je zal verlopen. [FONT="]@hier na twee goede dagen heb ik vandaag echt een RUK-dag. Sorry voor het taalgebruik. Ik kan gewoon niet stoppen met huilen. Ik zie het gewoon echt niet meer zitten. Er gebeurt gewoon niets! Hoe kan dat nou dadelijk komt ze als peuter er uit. Ik weet dat dit onzin is, maar ben er echt klaar mee[/FONT]
Ze gaan eerst kijken of de boel al een beetje open is, zo niet dan eerst gel en daarna bij voldoende ontsluiting, aan het infuus. Ja je verwacht dan idd niet dat je overtijd gaat maar ja je doet er niks aan. We weten nu idd niet wat het wordt, bij mn dochter wel maar mn vriend wilde het nu niet weten dus hij zn zin hihi. Ik denk dat jij nu een meisje krijgt, gevoeletje ik denk zelf weer een dochter hier. Mn vriend een zoon, logisch haha. Hij heeft gekneusde ribben dus sexen is wat lastig helaas, ben al een week aan het smeken maar helaas!
Haha, kan me wel voorstellen dat het met gekneusde ribben een pijnlijke aangelegenheid wordt, tenzij jij je nog in allerlei bochten kan wringen Dus morgen gaat het wel gebeuren, wat spannend! @ Anais, wat naar zeg! Ze heeft er echt geen zin in dus. Kan me voorstellen dat het dan wel erg lang gaat duren inderdaad en ze worden er idd niet kleiner op *zucht* Was je eerste groot?
@jomidi Ja Tobias was een behoorlijk baby en volgens de echo's deze ook Maar daar maak ik me nog het minst zorgen om.
Ja snap ik, ben ook niet dol op teveel overtijd lopen. En het gewicht zegt ook niet alles, al kon ik het verschil tussen de jongens echt wel merken hoor. Voetreflexmassage geprobeerd? Gisteren heeft mijn schoonzusje dit gedaan (zij heeft daarvoor geleerd) en het heeft me wel veel harde buiken gegeven. Maar ik ben nog niet overtijd, dus had ook niet verwacht dat het echt zou helpen, maar allicht is het voor jou net het zetje. Als je op voetreflexpunten zoekt (google) kun je zo zien welk stuk van je voet je moet stimuleren.
Korte update: nog geen baby, nog geen weeen. Vk langs geweest. Die vertrouwde helderheid v vruchtwater niet helemaal, dus naar het zh gegaan voor ctg. 3 uur aan gelegen, omdat ukje hyperactief was en zn hartslag maar niet wilde zakken, maar uiteindelijk alles okee. Vk heeft haar best gedaan om ervoor te zorgen dat ze vandaag nog zouden starten met inleiden, maar mocht niet baten. Dus nog n nachtje thuis slapen; als er geen weeen opkomen word ik morgen 07.00 ingeleid. Oh en vervelend bijkomstigheidje: internet op mn mobiel doet t niet in het zh. Kan jullie dus niet updaten daar, sorry... (kheb me verveeld, die 3 uur aan de ctg.) sterkte voor alle andere meiden ook!