Dames, wat een mooie buiken! Bambii23, gefeliciteert, wat leuk zit er ook nog een meisje tussen! Mooie buik en echo. Esmaralda, jouw buikje is niet klein hoor, ik heb ook zo'n buik en bij mij wordt ook altijd erbij gezegt dat ik al een flinke buik heb door mensen. Ik heb hier ook wat buikjes gezien die wat kleiner zijn, zullen die ook zo'n lastige tijd hebben met de schoenen aantrekken? Meiden met de echo's deze week succes!
Wauw was goed!!!! Wel een stipje bij hartje maar na zoveel jaar onderzoek wijst dat op niks! Sommige baby's hebben dat met echo. Boven been bot gemeten en was wat aan de lange kant dus zal geen kort mannetje worden. Mijn vriend is 1,86 ofzo. Hij vermaakte zich weer op en top. Ik houd van baby's die zich goed kunnen vermaken, erg zoet hoor!
@Barb: Leuk een jongetje! SEO staat voor Structureel Echoscopisch Onderzoek, dat is de standaard 20 weken echo waarbij de foetus van top tot teen gescreend wordt
Hier eindelijk een foto van mijn buikje. 21+3 en zwanger van de derde. Oh ja zoontje van 4 heeft de foto gemaakt. Hij zei dat mn gezicht er ook op zou staan hehe. Nou ja bijna gelukt zeggen we dan
Wauw, mooie buik!!! Ik heb een foto van 21 weken, maar door het shirt (strepen) wat ik aan heb lijk ik heel dik vanavond even een nieuwe foto maken.
Hebben jullie al namen? Wij waren er al uit met 15 weken en zijn nog niet van mening veranderd in de tussen tijd. Ons kind krijgt nog 2 doopnamen.
mama3boys, leuk buikje hoor, mag ik vragen waar je dat jurkje vandaan hebt? Vind hem leuk! Barb, ja wij hebben hier ook al de naam en 2 extra namen, net als z'n moeder ik heb ook 3 namen. Vonden we ook leuk voor hem.
dank je ! bij de H&M ! voor maar 15 euro en ik heb er ook nog 1 in het zwart met gekleurde bloemen ook 15 !! ze hebben heel veel leuke jurkjes daar ! En voor mooie weer heb ik er een 3/4 legging onder ook H&M positie
H&M heeft inderdaad regelmatig leuke dingen. Ik heb bijna al m'n 3/4 leggings van de H&M, zitten lekker en de prijs is ook naar wens. Wou het voor m'n zwangerschap houden op de kleding die ik heb, maar misschien dat ik toch nog een keertje een tripje naar de H&M in de stad maak...
Haha dat jurkje heb ik ook! Super leuk ! Ik heb nog steeds geen foto gemaakt *schaam schaam*. Morgen weer eens ff bij de outlet van de Miss Etam kijken .