Marloes, lijkt mij heel leuk om mee te schrijven. Jullie zijn alleen al zolang samen, dat ik mij altijd heb kunnen voorstellen dat een nieuw iemand erbij voor jullie niet zo leuk was. en daardoor werd de drempel heel hoog om een berichtje te plaatsen.
Njntje en senso: jullie mogen echt mee komen schrijven op t andere forum hoor ! Hoe meer zielen,hoe meer vreugd toch? Join the club hihi je leert ons vanzelf wel 'kennen'
Wat mij betreft zijn jullie ook welkom hoor Misschien wordt het nu in een besloten forum ook wel overzichtelijker, makkelijker bij te houden en de stap kleiner om toch mee te schrijven ?
Hier ook een trouwe meelezer met een paar pogingen tot meeschrijven. Geniet van jullie kids en wie weet meld ik me wel op jullie nieuwe forum! Ik wil iig Chantal en vienna heel veel succes en sterkte wensen!! Ik hoop echt met heel mijn hart dat jullie kleine vechtertje de operatie goed doorstaat!!
Dames, gewoon meekomen hoor! Ook wij waren ooit onbekenden voor elkaar, voor jullie is er ook een plekje!
Wat een hartverwarmende reacties! Ik ga mijzelf aanmelden! en dan op het nieuwe forum wat vertellen over wie ik ben en over mijn meiden natuurlijk.
Hoi, hier ook een trouwe meelezen, graag zou ik het heel leuk vinden om mee te gaan naar het nieuwe forum... Waar kan ik deze eigenlijk vinden?
Hoi dames, als jullie het goed vinden wil ik mij ook graag voor het andere forum aanmelden. Ik lees (en leef) nog steeds erg graag met jullie mee! Vinden jullie dat oke?
Ik was alweer gestopt met reageren omdat er hier steeds minder gekletst werd. Maar nu zie ik dat er een besloten forum is! Dat is nog veel beter, kan ik tenminste ook eens foto's plaatsen zonder dat bekenden het zien! Ik heb me al aangemeld, hoop dat ik ook toegelaten wordt! (heb me aangemeld als piewen trouwens)