joootjuuuh, diezag ik ook *duimendraaiendverdervoorderesthoudstraksgeenduimvleesmeeroverzohardduimendraaienwe*
@Super Jootje! Gefeliciteerd! Onwerkelijk die eerste vage streepjes he! @Nyar, hier ook aan het duimen. Nu onze datum op 3 januari is gezet, was mijn LF maar 9 dagen dit keer! Dacht dat al 4 dagen eerder een ei had gehad, maar blijkt toch niet zo te zijn...
Lieve meiden super lief van jullie. Inderdaad nog even wennen! streepje van vanmorgen is opgedroogd en kei duidelijk nu! Voor de andere meiden hoop en duim ik dat het snel raak is!
Gefelciteerd Jootje! Hoop op een plakker! En Nayr, hoop dat het ondanks je korte lf toch gaat lukken! Erika: leuk dat je nu de datum weet en de termijnecho goed was! Hier lekker weekend! Lekker op de bank tennis kijken en lekker op tijd m'n nest in. We gaan het weekend weer aan de klus Fijn weekend allen!
Hallo dames, Wat fijn om te lezen dat er weer wat zwangeren bij gekomen zijn, gefeliciteerd! Hier is de afgelopen weken een heleboel gebeurd waardoor ik mij over enkele maanden mogelijk weer bij jullie voeg. Op 27 mei zijn na 22 weken zwangerschap onze dochtertjes Tincke en Fenna geboren. We waren op vakantie in Spanje en na een avond met wat buikkrampen zijn we omdat ik het niet vertrouwde naar het ziekenhuis gegaan voor onderzoek. Ik bleek 6 a 7 cm ontsluiting te hebben en de harde buiken bleken weeen te zijn en er was niks meer wat ze konden doen . Onze dochtertjes zijn na een bevalling van 7 uur geboren en direct daarna overleden omdat ze nog niet levensvatbaar waren. Ze waren prachtig en helemaal af, maar mochten helaas niet leven. Enorm heftig allemaal om mee te maken. We zitten nu weer thuis, niet meer zwanger en met een mini-urntje op de kast. Het is soms nog steeds niet te geloven. We zitten nog midden in een rouw-proces en ik heb het erg zwaar. Onze meisjes waren kerngezond, maar mijn lichaam trok het (simpelweg) niet meer. Moeilijk te verkroppen dat ze daardoor er niet mogen zijn. Gelukkig gaan we hulp krijgen vanuit het ziekenhuis met de verwerking ervan. Dit is niet iets wat we zelf kunnen. Ik wil jullie niet afschrikken met mn verhaal, maar wilde het wel delen. Ik schreef hier tenslotte nog regelmatig mee en zal dat mogelijk over enkele maanden, als we besloten hebben of we het nogmaals aandurven, misschien weer doen.
Jeetje Trotter meis...., ik ben er helemaal stil van.... Heb een traan weg moeten pinken.... Kan je alleen maar heel veel kracht en sterkte toe wensen.... Ik moet denken aan een gedichtje wat mij geregeld kracht heeft gegeven.... Ik hoop dat je het ook kan gebruiken voor jullie lieve dochtertjes. ** Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel Maar blijven toch Voor altijd. **
Lieve Trotter, Ben even helemaal stil van je bericht... Wat heftig wat er allemaal gebeurd is afgelopen weken! Jeetje, wat zal dat erg zijn om mee te moeten maken. Ik wil jullie heel veel sterkte wensen met dit grote verlies. Ik waardeer het heel erg dat je dit met ons wilt delen. Nogmaals veel sterkte en kracht toegewenst. Knuffel!
Jezus trotter Wat een kut bericht, kut vakantie en kut periode!! Ik hoop dat jij en trotterman het met hulp van zh toch een plekje kunnen geven.. Ook hoop ik dat je van je meiden mooie foto's hebt kunnen maken zodat je ze niet alleen in je hart bij je hebt, maar je ze ook nog kunt zien!! Heeel heeeel heeeeel veel sterkte ook voor trotterman. Knuffel
Lieve Trotter, Wat een ontzettend verdrietig bericht. Ook ik ben er stil van.. Heel veel sterkte voor jou en je partner.
jeetje Trotter, wat verschrikkelijk. 2 kleine meiden die nu vlindertjes zijn. goed dat je steun en begeleiding krijgt vanuit het ziekenhuis. Heel veel sterkte met jullie is een groot verlies. Rustig aan lieve Trotter, neem je tijd om dit te verwerken, want het is een hele klap. Sterkte voor jullie (en jullie naasten.)
Trotter wat is dat verschikkelijk! Ik lees het en de tranen rollen over mijn wangen. Heel veel sterkte gewenst en wat een mooie namen hebben je meiden gekregen.
Trotter. Gecondoleerd en enorm veel sterkte gewenst, voor jou en je partner. Mooie namen hebben jullie meisjes gekregen. Knuffel
Trotter...mijn god...wat ongelooflijk heftig..heb ook echt een brok in mijn keel.. Wat kan het leven toch oneerlijk en hard zijn. Heel erg veel sterkte .. Ik leef met jullie mee. Jootje: gatver..wat klote!! Het is je zo gegund na 10 rondes!! Ook sterkte voor jou meis.
Jeetje Jootje, wat vreselijk Ik zou over een tijdje wel even testen of het HCG uit je bloed is (je hoort toch wel vaker over bloedverlies maar geen miskraam). Heel veel sterkte meis!
Tnx meiden, merk dat ik er nu erg nuchter over ben. Verloor vanmorgen op de wc echt een mega plas bloed, dus denk dat daar ook het vruchtje in zat. Want eigenlijk heb ik dit nooit. Maar tnx voor de Noorus!
Dat klinkt niet best jootje... Dst nuchtere ken ik wel ja... Klap komt later nog wel (was bij mij in ieder geval zo). Rustig aan. Dikke knuffel!