Strippen??

Discussie in 'De bevalling' gestart door Mara09, 9 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mara09

    Mara09 Lid

    6 jun 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden!

    Als vanavond of vanacht de baby zich nog niet aankondigt wordt ik morgen gestript!!
    Nu is mijn vraag! Bij wie heeft het geholpen en na hoe lang kwamen de weeën!? En bij wie heeft het niet geholpen?

    Ik wil zo graag bevallen!! Hoop echt dat het vandaag of vanacht nog zelf komt en anders dat het morgen aanslaat!!

    Liefs
     
  2. Tamio

    Tamio Niet meer actief

    Hier heeft het geholpen. Met 40 weken en 1 dag gestript. Daarna begon het meteen te rommelen. Een dag later braken mijn vliezen en na een weeenstorm is ze 2 uur en 10 minuten later geboren!
     
  3. Mara09

    Mara09 Lid

    6 jun 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ok dat is al 1 goede reactie!! Ik ben echt benieuwd! Ik ben morgen precies 41 weken zwanger!! Hoop echt dat het gaat lukken!! Mijn dochter kwam met 41 weken en drie dagen! Uit haar zelf! Ze hadden me ook niet gestript dus ook nog nooit meegemaakt!
     
  4. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    Bij eerste na het strippen (41+2 wkn) ongeveer 2-3 uur harde buiken en bloederig slijmverlies (slijmprop?), toen even niets, een paar uur later diarree, darmkrampen en spugen, een paar uur daarna de eerste wee. Ik denk ongeveer 11 uur na het strippen. Bevalling verliep vlot, dus ca 16 uur na het strippen lag mijn baby op mijn buik (41+3 wkn).

    Bij mijn tweede veel pogingen gedaan, de laatste met 41+4 wkn, maar het lukte telkens niet omdat dochterlief nauwelijks ingedaald was. Dan is er blijkbaar niet genoeg weerstand om de boel los te maken (alles te zacht). Na de laatste poging ook geen harde buiken, geen bloederige slijm, niets. 24 uur na die strippoging begon bevalling spontaan.
     
  5. Mikkydj

    Mikkydj Actief lid

    14 nov 2009
    331
    1
    0
    Bij mij heeft het niks gedaan...of ja niks, 2 dagen later had ik 1 cm ontsluiting!
     
  6. Mara09

    Mara09 Lid

    6 jun 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ok!! Nou ik hoop echt dat het morgen gaat werken!!
     
  7. Tamio

    Tamio Niet meer actief

    Om gestript te kunnen worden moet je toch al 2 cm ontsluiting hebben? Met 39 weken en 6 dagen heeft de vk mij ook geprobeerd te strippen en dat lukte toen maar half omdat ik nog maar 1 cm had.
     
  8. Mara09

    Mara09 Lid

    6 jun 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meestal bij de tweede heb je al wat ontsluiting! Maar de vraag is of het vandaag wel gebeurd! Want ze hebben het druk! Anders wordt het morgen!! Dus ik ben benieuwd! Morgen ben ik 41+1
     
  9. Mara09

    Mara09 Lid

    6 jun 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou ben ik vanmiddag geweest voor het strippen wat niet gelukt is omdat ik toch nog helemaal pot dicht zit! Was voor mij wel een teleurstelling omdat zij er vanuit gingen dat ik al ontsluiting had door de krampen!!!

    Maar dus niet!! Nu heb ik wel menstruatie krampen en wat bloed verlies en wat rozig slijm!

    Is dat normaal?? Iemand die dat ook had na een mislukte strip poging!?

    Liefs
     
  10. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    Wat jammer, zal idd heel teleurstellend zijn.
    Het is overigens heel normaal om een tijdje buikpijn, harde buiken en bloederig slijm te verliezen (halve dag). Ze hebben toch flink zitten porren, daar waar het erg goed doorbloed is. Dat wordt vaak ook genoemd als nadeel van strippen. Je buik gaat er vaak van 'rommelen', maar bij (minder?) dan de helft zet dat door naar echt weeen.

    Succes met je laatste loodjes! Ik hoop dat het snel rustig wordt of toch lekker doorzet naar het echte werk!
     

Deel Deze Pagina