Dit wilde ik met jullie delen. Het jeugdboek waar ik jaren aan gewerkt heb wordt uitgeven bij Boekscout. Een recensie van het boek: Ware liefde. Of toch een loverboy? Schrijfatelier Alicia: Ware liefde. Of toch een loverboy?", is absoluut een aanrader voor opgroeiende meisjes in de huidige samenleving. Een zeer actueel boek met specifieke aandacht voor de kwetsbare positie waarin meisjes kunnen belanden door omstandigheden in de thuissituatie en problemen op school . Met veel inlevingsvermogen beschrijft Sabrina Jansen op gevoelige en heldere wijze, in de vorm van een fictief verhaal, de gevaren en de gevolgen van pesten op school. Leerzaam maar ook schokkend te lezen hoe het personage Marlies hierdoor een gemakkelijke prooi wordt voor een lover-boy. Uitgebreid wordt duidelijk gemaakt hoe een lover-boy te werk gaat en steeds meer grip krijgt op de psyche van het meisje. Laat dit boek een goede waarschuwing zijn voordat het te laat is. Uiterst geschikt als voorlichtingsmateriaal voor de opgroeiende jeugd maar eveneens voor ouders. Het zal je dochter maar overkomen Naar verwachting komt het boek 13 juli uit. Vriendelijke groeten, Sabrina
Ik heb je gemaild, mijn oudste is 12 en gaat dit jaar naar de hogere school. Nu heeft zij al meerdere boeken over gelezen, maar deze klinkt goed.
Wow gaaf!!! Ben zelf ook auteur (alleen dan educatief) en tis altijd leuk als er iets uitgegeven wordt!! Van harte!! (Maare...valt dit niet onder het kopje 'reclame'??)
Bedankt voor de reacties. Het is echt super leuk als er iets uitgegeven wordt waar je hart en ziel in hebt liggen. Of het onder reclame valt? Ik weet het niet zo heb ik het nog niet bekeken. Ik heb de beginpost wat aangepast, zo denk ik dat het niet onder reclame valt. Het is overigens niet mijn bedoeling om reclame te maken, maar ik ben zo blij dat ik dit graag met jullie wil delen.
Vind het niet als reclame overkomen hoor... Gewoon een trotse auteur, hihi. Super gaaf joh, gefeliciteerd!!
Wat een leuke reacties krijg ik op het topic. Het was al leuk om een mail te ontvangen van boekscout dat ze mijn boek willen uitgeven, maar de reactie op zwangerschapspagina zijn ook altijd zeer leuk om te lezen. Ik had nooit gedacht dat er een boek van mij uitgebracht zou worden. Het is een droom die uitkomt. Groeten, Sabrina
Nu word ik ook wel erg nieuwschierig, want ik ben een echte boekenworm.... Ben je lang bezig geweest met het schrijven en onderzoeken etc? Ik ben gewoon reuze aagje naar het verhaal achter het boek Maar even zonder dollen, super goed zo'n boek. Ik denk dat dat zeker een aanwinst is voor meisjes, maar ook jongens, en als het echt zo goed is, is het misschien wel een boek wat echt op de boekenleeslijst moet komen van de hogere scholen. Als dat nog bestaat trouwens, wij moesten er toendertijd een stuk of 20 lezen geloof ik. En ik denk op zich dat het ook niet verkeerd is voor jongens om te lezen, want misschien herkennen ze dan bv meisjes uit hun omgeving die daar naar toe gaan... en kunnen ze wel helpen. Al met al een heel verhaal van mij, sry! Heel veel succes er mee, laat je weten hoe het af loopt?
Ik hou jullie natuurlijk op de hoogte over hoe het allemaal gaat lopen. Ik weet niet of er nog een boekenlijst bestaat, maar ik was inderdaad ook van plan om hoge scholen aan te schrijven, want ik zie wel meerwaarde voor de leerlingen in het boek. Net wat je zegt: Niet alleen voor meiden, maar ook voor jongens is het een aanwinst.
Superleuk zeg! Zo was gister ook weer de telefoon Loverboy uit 2003 op Ned3 Ik vind dat serieus de beste NL film ooit Oa met Chantal Janssen en Monique vd werff
Die film heb ik inderdaad ook gezien. Kwam deze toevallig tegen tijdens het zappen. Erg goede verfilming.