NOD-lijst 16 t/m 30 juni 2012

Discussie in 'NOD forum' gestart door tinkerbell26, 9 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja inderdaad licht, hoop ook dat de beeb blijft plakken. Welk merk test is dat?

    Oeps zie net dat het de kruidvat is :p
     
  2. babybolly

    babybolly Actief lid

    7 jun 2012
    264
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ mamajens, bedankt dat je me erop hebt gezet in het lichtroze! Ik hoop dat het nog donker zal worden, maar ben er wel heel positief over! Ik duim voor een positieve test morgen!!!
    Wat betreft jullie eerste wondertje; het is een fijne gedachte dat hij evengoed altijd bij jullie is en straks hopelijk kan waken over zijn broertje of zusje!

    @minnie, wat is jouw ervaring met k2v5?

    @saar, 1x kan genoeg zijn! al is er maar 1 snelle zwemmer! Duimen dus!

    @Sophie, ik hoop ook dat het gaat om een innesteling!

    @Pinkster, wat een leuke job heb jij zeg!

    @tumtum, nu inderdaad hopen op een plakbeeb!

    @paloe, hmmmm dat over die k2v5...oh jee...hopelijk is dat niet het geval! morgen nog maar eens een sensitest dan!

    @allenieuwedames: welkom!

    @iedereen; ik duim voor iedereen voor een goede ronde! Met veel roze!!

    Groetjes!
     
  3. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    1.628
    0
    0
    almere
    Ik vind hem best duidelijk hoor die streep!!!
    spannenddd
     
  4. VonnekeLegrand

    10 mei 2012
    59
    0
    0
    Brabant
    Dat is nou de reden dat ik altijd digitale testjes gebruik, kan hier dus helemaal niks mee. Ik zou zeggen dat het een negatieve test is, maar als ik iedereen hier mag geloven moet je morgen en evt donderdag ook nog testen. Kan donkerder worden. Maar na zovaak teleurgesteld te zijn, doe ik ook niet aan testen voor NOD.

    HIER is de maand al voorbij, niet in de juiste week geklust :(
     
  5. babybolly

    babybolly Actief lid

    7 jun 2012
    264
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het viel me mee dat ik het op de foto kreeg, maar het is gelukt!

    Nog eerst een echte duidelijke streep en dan huisarts bellen. Omdat er bij mij sprake is van wat medische problemen moet ik snel bloedprikken, medicatie aanpassen en naar de gynaecoloog....spannend allemaal!

    Groetjes!
     
  6. babybolly

    babybolly Actief lid

    7 jun 2012
    264
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi vonneke, wat jammer dat bij jullie de maand al voorbij is!

    Ik kan me voorstellen dat je na zoveel keer erg teleurgesteld bent!
     
  7. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    1.628
    0
    0
    almere
    Even een vraagje .
    ik was vandaag bij de kruidvat, maar ik kon die 2v5 testen niet vinden..
    Alleen de standaard test voor 7.99
    get was super druk..(bizar op een door de weekse dag om 14.00 uur)
    en ik had geen zin om het te vragen... horen die gewoon in de schappen te liggen?
     
  8. Ils80

    Ils80 Bekend lid

    27 mrt 2012
    560
    0
    0
    Alle nieuwe dames WELKOM!!! Hopelijk snel een positieve zw of ovu test!

    Babybolly, die is echt positief hoor. 4 dagen voor NOD zo'n mooie streep geeft hoop!! Alvast voorzichtig gefeliciteerd!

    MamaJens, wat heftig meid. Hopelijk kun je er door te praten met een mw anders tegenaan kijken (tegen hoe men reageert bedoel ik dan) en SUPERBEDANKT dat jij nu de lijst bijwerkt!

    Sofie, mooi hoor wat je maakt!

    Pinkster gaaf, ik heb een tijdje gewerkt bij een payrollbedrijf dat ook mensen in de tvwereld met hetzelfde beroep de lonen uitbetaald. Erg leuk! Je schrijft dat je het nu in de zorg doet, wat kan ik me daarbij voorstellen?

    Lavina (en alle anderen) hartelijk dank voor de complimenten over mijn taarten. Ik doe het nu een jaar ongeveer en heb in dat jaar een taart of 25 gemaakt. De eerste taart was helemaal niet strak en niet gevuld. Over deze was ik zelf ook tevreden. Als ik zwanger ben wil ik een bollebuiktaart maken met de datum waarop ik uitgerekend ben erop. Hoop dat die er snel mag komen...

    Mijn oudste mag volgende week woensdag een ochtend proefdraaien op school. Hij kreeg gister een grote kaart van zijn juf met de uitnodiging. Hij wist niet hoe ie het had, ging helemaal uit zijn dak. Zo mooi om te zien! Ben benieuwd hoe ie het gaat vinden. Hij mag vanaf eind augustus naar school.

    Zou je zomaar hooikoorts kunnen krijgen? Ik heb namelijk nog steeds van die branderige ogen en een met vlagen verstopte neus. Ik weet die ogen aan het feit dat ik zondag lenzen had gedragen (doe ik bijna nooit) maar het is er nog steeds.
     
  9. pasja

    pasja Lid

    22 mei 2012
    69
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb vandaag heel rare zeurende pijn met steken. erg vervelend. ook voelt mijn buik hard. iemand enig idee wat het kan zijn? op sommige momenten deed lopen zelfs een beetje pijn. soort steekjes bij elke stap. de zeurende pijn zat onder in mijn rug, zij en buik.

    mijn ei was zover ik dat na kan gaan bijna zeker zaterdag
     
  10. MamavanF2009

    MamavanF2009 Niet meer actief

    hmm, ik weet niet, heb al jaren geen hooikoorts gehad en het is ineens weer komen opzetten vorige week.
    Misschien dat er wat anders in de lucht hangt dan normaal ofzo?

    Babybolly; mooie test hoor, hoop dat het blijft 'plakken'!

    Verder ff nog altijd volledig inspiratieloos dus weinig reactie even verder.
    Ook niet zoveel te melden hier, saai he :D
     
  11. Ils80

    Ils80 Bekend lid

    27 mrt 2012
    560
    0
    0
    Ik hoop voor je dat het innestelingspijntjes zijn geweest... Succes met wachten!
     
  12. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja misschien innesteling of wat ik zelf nogal regelmatig heb darmkolieken, maar als je dat nooit eerder hebt gehad zal dat laatste het wel niet zijn
     
  13. Ils80

    Ils80 Bekend lid

    27 mrt 2012
    560
    0
    0
    Oh, ik weet niet meer wie de vraag over de babyshower had gesteld en weet ook niet precies wat een babyshower inhoudt maar toen mijn jongste geboren is hebben we een kraamfeest gegeven (wilden niet een aantal maanden steeds visite) en toen kregen we een opengeklapte paraplu met hebbedingetjes voor ons kleintje erin. Kleertjes, een knuffelpopje, iets voor de oudste, een ketting met houten kralen waar haar naam op stond. Maar dat was dus toen ze geboren was. Als een babyshower iets is voor als de moeder nog zwanger is dan zou je er een kammetje/borsteltje, neutrale kleertjes (als je het geslacht nog niet weet) een knuffeltje, rammelaartje, besteksetje of iets anders leuks in kunnen doen.
     
  14. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    @Ils, ik heb wel gehoord dat hooikoorts soms spontaan kan ontstaan of weggaan, zelf geen ervaring mee, alleen van horen zeggen
     
  15. Ils80

    Ils80 Bekend lid

    27 mrt 2012
    560
    0
    0
    Darmkolieken... dat klinkt heftig!!!
     
  16. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Klinkt heftiger dan dat het eigenlijk is alhoewel je er goed pijn van kan hebben. Waarschijnlijk ergens een verdunning of rare bocht in mijn darm aan de linkerkant, en dan soms in combinatie met veel lucht ook.
    Krijg dan stekende zeurende pijn en enige wat helpt is eigenlijk in foetushouding zitten of liggen en medicijnen nemen. Rechtop lopen kan ik dan ook niet. Meestal trekt het binnen 1-4 uur weer weg.
     
  17. pasja

    pasja Lid

    22 mei 2012
    69
    0
    0
    NULL
    NULL
    darmkoliek denk ik niet, geen ervaring mee in ieder geval. hooikoorts lijkt mij ook niet want ik heb dat nooit en nu ik geen rode ogen i of iets.

    innesteling zou leuk zijn maar wel vroeg toch? er is in ieder geval iets aan de hand daar onder.
     
  18. pasja

    pasja Lid

    22 mei 2012
    69
    0
    0
    NULL
    NULL
    baby shower heb ik voor schoonzus gedaan. alle genodigden gevraagd een cadeautje mee te nemen van een paar euro, gezellig versierd en veel lekkers
     
  19. VonnekeLegrand

    10 mei 2012
    59
    0
    0
    Brabant
    @ babyshower ben ook nog nooit naar babyshower geweest. Wel hebben we al een paar keer met de meiden een mandje samengesteld wanneer een zwangere vriendin jarig was, hier kan je natuurlijk van alles in doen. Vorige week heb ik nog zo'n mand samen mogen stellen, we waren met 6 stellen dus dan mag zoiets natuurlijk wel wat kosten. Dus had voor de man en de vrouw een boek met tips gekocht, een boek waarin je alle nieuwe dingen in het eerste levensjaar bij kunt houden. De mand zelf was een tummietub (zo'n klein badje) en verder zat er een knuffel in, een rammelaar, een mutsje, etc.

    Zag net ook ergens dat iemand schreef over een pop met "poep"luier, die verschoond moet worden. Denk dat dat wel héél leuk is als activiteit op een shower :D
    Maar goed, je zal je vriendin vast wel beter kennen dan wij. Dus dan weet jij vast beter wat ze leuk vind.
    SUCCES! Vind het wel heel lief dat jullie je op zo'n manier toch met de organisatie helpen
     
  20. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @Pasja, het kan ook nog een beetje napijn zijn van het ei, het schijnt dat er dan vloeistof vrijkomt wat dan de pijn kan veroorzaken. Ik google heeeeeel veel dus ik lees nog weleens wat, vind het alleen moeilijk om het nu onder woorden te brengen haha

    @Babybolly, ik heb goede en slechte ervaringen met die kv 2v5, bij 2 zw.schappen gaf tie netjes positief aan (geen tuurstreep) maar na mn mk heb ik ook weleens vals positief getest, ging toen wel om een tuurstreep maar hij stond er wel en mijn vriend zag het toen ook. Het kan toen ook om een mislukte innesteling zijn gegaan maar dat zullen we nooit weten.
    Maar die test van jou ziet er gunstig uit hoor zo 4 dagen voor NOD, hopelijk is tie morgen wat donkerder.

    @Ils, hier ook nog steeds brandende ogen en ik kan mijn lenzen bijna niet verdragen en ik draag ze dagelijks, verstopte neus is hier gelukkig wat minder, ik heb gespoelt met zoutoplossing.
     

Deel Deze Pagina