Onze tweede komt eraan en nu hebben we geen Washok meer en een droger is geen optie.. Een rek aan onze trap dan maar ;-( want een droog rek op een vd kamers is wel erg ongezellig.. Maar welk rek is ideaal? Groot, stevig, zonder kans op roestvlekken??
Handy droogtoren Wij wonen inmiddels groter maar gebruik hem nog steeds, een gewoon was rek heb ik aan de deur hangen maar broeken hang ik om en om dus met 5 broeken is hij vol.
Je hebt er zoveel, teveel om op te noemen. Het is denk ik gewoon een kwestie van kijken wat een lokale winkel voor je heeft (blokker, marskramer etc.) Voor roest ofzo moet je niet zo bang zijn hoor. Ik heb hier 2 van die rekken en die heb ik al 10-12 jaar en in de zomer gebruik ik ze ook buiten, maar heb geen last van roest hoor! bijvoorbeeld: Handy hangdroogrek of Hangdroogrek of Tomado hangdroogrek
en je hebt trouwens tegenwoordig ook wasmachines en drogers in 1. Ervaring ermee heb ik niet, dus geen idee of ze wel goed drogen. En een nadeel is natuurlijk dat als je wasmachine stuk is je droger het misschien ook niet meer doet. Of in ieder geval je alsnog een nieuwe machine moet kopen omdat je geen plek voor 1 aparte machines hebt. Kun je eventueel de droger OP je wasmachine kwijt?
Ik heb hier gewoon een hangrekje van de action hangen. Kost me 2 euro. Anders is mischien een roldrooglijn nog een optie?