September mama's 2012 UNITED!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Emjay, Jun 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Dan is 40 kg echt niet veel :)
     
  2. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    Zwangerschapsdiabetes kan wel degelijk kwaad voor je baby ..... de longetjes kunnen minder goed rijpen kans op vroeg geboorte en kinderen hebben verhoigte kans op diabetes en over gewicht
     
  3. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Wat een schattige meubeltjes Nena!

    Mooie buik hoor Monique :)

    Welkom Bentje, gezellig dat je mee komt kletsen.

    Gefeliciteerd met de baan van je man Jolanda. Moet een heerlijk gevoel zijn :D

    Balen Melindy dat je net boven de grens zit. Succes met het regelen van een auto.
    Aaaaah wat is jullie kamertje ook snoezig zeg :)

    Had vanochtend echt pijn in mijn buik als ik op mijn rechterzij ging liggen. Zullen mijn banden wel zijn... Ben de laatste 2 weken gewoon 4 cm :$ in omvang gegroeid, dus die banden hebben wel wat te verduren.
     
  4. Momo82

    Momo82 Actief lid

    Jun 13, 2012
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jolanda, gefeliciteerd met de baan van je man, moet een heerlijk rustig gevoel geven denk ik zo!

    Wat leuk die foto's van buiken en kamertjes. Ziet er allemaal super uit!

    Is inderdaad heel vies dat glucose testdrankje. Hoop dat er misschien iets niet helemaal klopt emet de waarde Melindy? En dat je het eerst nog een keer over mag doen? Heb er verder ook geen verstand van wat eventuele zwangerschapsdiabetes voor de baby betekent, sorry!

    Verder heerlijk om alle pijntjes en dingetjes te lezen.. zo herkenbaar! Ik werk zelf maar part time, en ik moet zeggen, petje af voor de moeders die ook nog eens fulltime werken en/of al andere kinderen hebben.

    Succes met de rest van de dag iedereen! (en de nachtrust natuurlijk!)
     
  5. 1986tamara

    1986tamara Actief lid

    Aug 17, 2011
    116
    0
    0
    woonbegeleider binnen de gehandicaptenzorg
    achterhoek
    #765 1986tamara, Jun 19, 2012
    Last edited: Jun 19, 2012
    @ buikje mooie buik zag ik voorbij komen
    @ kamertje leuk zo met die nijntjes ;) hebben wij ook
    @ nieuwe baan, gefeliciteerd!

    @ spammen, gisteren een pretecho gehad :) wat is dat bijzonder! alleen had ze veel haar handjes voor het gezicht en lag ze dicht tegen de placenta aan.. maargoed de kiekjes zijn gelukt! en madame ligt al een week voor op de groei en heeft een dikke toet haha:p
    mondje heeft ze van haar mama, de lange benen en haar grote voeten van papa (voetjes waren nu al 5,7 cm!)
     

    Attached Files:

  6. 1986tamara

    1986tamara Actief lid

    Aug 17, 2011
    116
    0
    0
    woonbegeleider binnen de gehandicaptenzorg
    achterhoek
    hier nog 2 kiekjes ;)
     

    Attached Files:

  7. 1986tamara

    1986tamara Actief lid

    Aug 17, 2011
    116
    0
    0
    woonbegeleider binnen de gehandicaptenzorg
    achterhoek
    Sorry het het kon niet in 1 berichtje :cool: weer genoeg gespamt voor vandaag! meiden fijne dag allemaal!
     

    Attached Files:

  8. Laetitia

    Laetitia Niet meer actief

    hey dames,

    ik lees hier wel bij maar heb echt geen puf om overal op te reageren.. Ben zo doodmoe de hele tijd. Vandaag is mijn moeder ook nog niet hier omdat ze met mijn vader een nieuwe auto moet gaan halen.. dus ben ook nog de hele dag alleen thuis met de kids. Gelukkig is manlief morgen thuis aan het werken dus dat scheelt dan wel weer wat. Donderdag weer een drukke dag (30 weken dan).. eerst om 15.15u de laatste 10minutengesprek van dochterlief en dan om 16.00u weer langs bij de vk. Moet dan alleen nog even navragen hoe het zit met ev. bloedonderzoek want we gingen er al half vanuit dat ik ook nog in het zkh onder controle zou blijven en dat zij dat dan zouden regelen maar gelukkig kan ik gewoon bij vk blijven dus even kijken hoe dat nu verder gaat...
    Vrijdag moeten we dan de boodschappen gaan doen en dan wordt onze jongste knul alweer 2 en zaterdag gaan we dit dan vieren... dus nog veel voor de boeg de komende dagen...
     
  9. lioo00

    lioo00 Lid

    Jun 4, 2012
    24
    0
    0
    Nou, ik heb eerst een slokje genomen, om te proeven hoe het smaakte. Toen dacht ik nog: oké, wel zoet maar goed te doen. Maar anderhalf beker vol is toch andere koek. Heb mijn neus dicht geknepen en alles achterover gegooid. Maar na een 10 minuten werd ik me toch misselijk...ik dacht alleen maar: niet overgeven, want dan moet het opnieuw. Gelukkig zakte het ook wel weer af.

    Maar een afwijking van 0,1 is toch net niets zou je zeggen. Grensgevalletje. Misschien dat ze je gewoon nog een keertje willen laten prikken. Of wat vaker een groeiecho? Hopelijk valt het allemaal mee!

    Weer leuke foto's van kinderkamers en pretecho.
    Wij mogen donderdag heen, heb er al zo'n zin in!

    Mijn collega's zijn lief voor me. Nemen uit zichzelf al patienten (behandelingen) over, zodat ik het lekker rustig aan kan doen...Zo houd ik het nog wel even vol tot aan mijn verlof!
     
  10. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    Welkom nieuwe dames! :D

    @Tamara: Mooie foto's/echo's!! :D
     
  11. Evy77

    Evy77 Fanatiek lid

    Aug 11, 2008
    1,171
    0
    36
    België
    Dikke proficiat voor je man!

    Wij hebben morgen het allereerste oudercontact voor ons meisje, eens horen hoe ze het in school doet, onze 3-jarige dame ;)

    @melindy: mooi kamertje :)

    @dithje: ja ik heb ook het gevoel dat ik m'n buik echt VOEL groeien, 't gaat ineens zo snel

    ben vandaag precies toch iets gevoeliger dan ik dacht, belde net m'n vriend en hij liet voelen dat hij het niet nodig vond dat ik belde met als gevolg mijn gsm afgezet zonder dag te zeggen en traantjes :$

    Vandaag even uitgerekend dat ik nog 25 effectieve werkdagen heb voor m'n zwangerschapsverlof, dit geeft me zo'n goed gevoel :D
     
  12. Ananas89

    Ananas89 Fanatiek lid

    May 31, 2010
    1,188
    0
    0
    Hallo meiden,

    Wil even laten weten dat ik wel meelees maar geen tijd en energie heb om te reageren.

    Aankomende donderdag krijgen wij, na veel extra geregel, dan eindelijk de sleutel van ons nieuwe huis. Hier is het dus heel erg druk op het moment.

    Probeer jullie wel bij te houden hoor!
     
  13. Laetitia

    Laetitia Niet meer actief

    succes ananas!!!!
     
  14. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Wauw wat een mooie plaatjes van jullie meisje Tamara!

    Succes met jullie nieuwe huis Ananas.

    Aaaah Evy, lang leve de hormonsters ;)
    Ik had gisteren ook zo'n dagje. Kon om alles huilen.
     
  15. princess25

    princess25 Niet meer actief

    nena, leuk kamertje he? Wij hebben hem ook.
    heerlijk veel ruimte in de kast en op de commode kun je ook lekker veel kwijt.

    Gisteren hele dag last gehad van een opgeblazen gevoel. Gelukkig vandaag minder. Hopen dat ik de weken nog vol kan houden, anders wordt het toch 6 weken met verlof, maar liever niet.
     
  16. philly88

    philly88 Actief lid

    Jan 27, 2012
    131
    0
    0
    ik heb echt een schop onder me kont nodig!! Schaam me dood.. is het ooit bewezen dat het ebstaat zwangerschapddementie want ik heb het te erg..
    ik ben vanmorgen gebelt door de vk dat ik mijn afspraak ben vergeten met de echo!!!! vind het zo erg en schaam me dood het is niet eens dat ik het zozeer vergeten ben maar had het zo in me hooft geprent dat het 28 juni was.. kon vandaag dus naar me mannetje kijken en dan vergeet ik het!!!!!

    dus nu volgende week woensdag om 15.00 !! kan niet wachten
     
  17. melissie6

    melissie6 Actief lid

    Feb 7, 2012
    373
    0
    0
    USA
    Wow, weer veel bij gelezen! En helaas ook last van zwangerschapsdementie, want wat ik nou precies allemaal gelezen heb?? Haha.

    Echo/VK
    Wij hebben 26 juni de 4D echo gepland staan, kijk er zo naar uit!
    En dan 3 juli heb ik de glucose test. Spannend. Kijk niet uit naar het vieze drankje, haha.

    Geboortekaartje
    We hebben gisteren het proefkaartje binnen gekregen en zijn er helemaal weg van. Dus dat is ook weer iets wat ik van mijn lijstje kan strepen.

    Slapen
    Ik slaap nog steeds de hele nacht door zonder problemen. Ben wel weer wat sneller moe, dus ga lekker vroeg naar bed. Ik word gelukkig ook niet meer steeds 's nachts wakker om te plassen.

    Kwaaltjes
    Ook nog steeds niet echt last van kwaaltjes. Wel al 2x wat last van maagzuur, maar dat trok wel weer weg na een beker warme melk met honing. Soms vergeet ik gewoon dat ik zwanger ben, afgezien van de dikke buik en het getrappel in die dikke buik nauurlijk!
    Hormonen vallen ook wel mee. Soms wel wat sneller verdrietig en wat meer heimwee naar Nederland. In de drie jaar dat wij hier wonen heb ik eigenlijk nooit last gehad van heimwee en nu wel af en toe.

    Ik hoorde mijn schoonouders dit weekend aan mijn man vragen of ik nog last had van kwaaltjes. Leek wel of ze een checklist afgingen. "Misselijk?" "Hormonen?" "Last van buik". En hij steeds maar: nee, nee, nee. Ze klonken bijna teleurgesteld dat ie niks kon verzinnen, haha.
     
  18. Elvinia

    Elvinia Niet meer actief

    JolandavanRijn super zeg dat hij die baan gekregen heeft! Proficiat! En dat merk je meteen hé, als je meer speling hebt in je financiën... heerlijk!

    Ananas succes! Dus nu ga je verhuizen? Dat zal wel een drukke tijd worden!

    Bentje welkom! Gezellig nog een mama erbij!

    Philly haha... zwangerschapsdementie! Wist niet dat dat bestond... wel stom dat je precies díe afspraak vergeet zeg! Nouja, woensdag dus weer een kans! (Niet vergeten!)

    Tamara wat een heerlijke foto's zeg! Echt schattig die 3D echo's...

    Melindy super kamertje hoor! Lekker rustig, maar wel echt heel leuk!

    Laetitia wat naar dat je zo moe bent! Nouja, gelukkig heb je veel hulp in huis lees ik! Maar toch niet leuk... kan je wel een beetje van je zwangerschap genieten?
    En alvast gefeliciteerd met je zoontje!

    En de dames met zwangerschapsdiabetes... succes met de drankjes! Pfoe wat ben ik blij dat ik dat niet heb zeg... ook niet leuk dat de beebs er kwaaltjes aan kunnen overhouden!

    Hier vandaag weer een paar harde buiken gehad en vanmiddag was ik vreselijk misselijk... ben maar naar bed gegaan. Ik hoop dat het overgaat.
    Eigenlijk wil ik nu het liefst dat manlief thuis komt, heb gewoon zin om te zeuren of te janken, weet ik veel.
    Maar ja hij werkt en dan gaat hij weer zeuren dat ik me niet moet aanstellen... of hij is helemaal verbaasd dat ik hem bel terwijl er helemaal niets aan de hand is... vind hij dan.
     
  19. juli10

    juli10 Fanatiek lid

    Jun 12, 2011
    1,259
    0
    0
    Mooie echofoto's van jullie kleine meid Tamara!

    Ananas89; Succes met klussen in jullie nieuwe huisje.
     
  20. KnuffieQ

    KnuffieQ Niet meer actief

    Leuk om te zien al die echo foto's en de foto's van jullie kamertje

    ziet er erg gezellig uit met die nijntjes allemaal
     

Share This Page