Ik heb helemaal niemand gebeld hihi, heeft mijn vriend gedaan en in welke volgorde weet ik niet, maar dat maakt ook niet uit toch?? Mijn ouders (gescheiden) kwamen samen mijn broertje en halfzusje de volgende dag langs. En s.moeder kwam 'smorgens even langs.. S.vader+vrouw zijn niet gelijk langs gekomen (zijn vrouw nog steeds niet trouwens..)
weet het eigenlijk niet meer wie er het eerst gebeld is. Weet alleen wel dat ma telkens als eerste dr bij was (oke, bij lydia samen met pa). Schoonmoeder kan niet rijden dus als schoonpa weg is kan ze niet gelijk (vond dat ook heel niet erg).
Hetzelfde als Redd88 ik lag te bellen en mijn vriend stond te bellen.. Ze zijn allemaal dezelfde avond nog geweest. Beneden was hun standplaats en ze mochten om en om naar boven. Ook broers en zussen van ons waren er die avond. Ik vond het heel fijn zo.
Mijn man heeft eerst zijn ouders gebeld en ik gelijk daarna mijn ouders. Ze hadden het niet erg gevonden als dat andersom was en wij ook niet. Ik voelde me heel goed dus snachts zijn beide ook nog langs geweest. Mijn schoonouders waren eerst omdat die nog wakker waren, mijn ouders heb ik wakker gebeld.
Hahahaha....ik zit serieus hard te verzinnen wie we als eerste gebeld hebben, maar toen kwam ik erachter dat mijn moeder er gewoon bij was! Hahahahaha...wat een dommerd ben ik soms! Dusss...ik heb mijn moeder gebeld toen de bevalling begon, omdat zij hier zou komen voor de hond (die is erg bang voor vreemden). Mijn man heeft zijn ouders toen gebeld. Ik heb zelf mijn vader en zijn vrouw gebeld en mijn zus heb ik gebeld, of nouja...naar haar man zijn telefoon, omdat ik dan kon beeldbellen. Verder weet ik het niet. Heb ook geen idee of ik zelf mijn stiefvader heb gebeld. Hoe we het nu willen....lastig. Ik denk dat ik mijn moeder misschien wel weer vraag om er bij te zijn en of Finn naar mijn vader mag. Maar daar hebben we het echt nog niet over gehad. Voor mijn schoonmoeder hoop ik eigenlijk dat ik overdag beval. Mijn schoonvader leeft niet meer, en zij heeft geen rijbewijs, dus moet fietsen. Aangezien wij het leuk vinden als iedereen meteen komt (als het kan) zou ik dat voor haar het fijnst vinden. En voor Finn ook!
heb mijn ouders als eerste gebelt.. gewoon niet zon goede band met schoonouders dus vond / vind 't allemaal wel best.. ze kwamen trouwens ook niet meteen want was te laat bevallen en het was de moeite niet.. 5 over half 11 ben ik bevallen 's ochtends ..
Mijn moeder was toevallig bij me toen mijn water brak hahaha dus die wist het als eerste. Mijn vriend was er niet, die was even weg. Dus zij heeft hem en het ziekenhuis gebeld hahaha. Mijn vriend als een razende naar huis gekomen en hij heeft toen we in het ziekenhuis waren zijn ouders gebeld. Mijn moeder is gewoon naar huis gegaan en mijn schoonouders zijn ook gewoon thuis gebleven, Wel allebei met de telefoon aan hun hoofd geplakt. Maar ik had verder nog nergens last van. Het was ook zo'n verrassing. Ik zou eigenlijk 3 dagen later ingeleid worden maar het is toch spontaan opgang gekomen. Wel 4 weekjes te vroeg. Wij dachten dat we wel weer naar huis zouden mogen maar nee hoor...paar uurtjes later kwamen netjes de weeën. Toen werd ik aan allemaal toeters en bellen gelegd. Ik wilde graag dat mijn moeder bij de bevalling was (had mijn vriend gewoon mee ingestemd) Dus mijn vriend heeft later mijn moeder weer gebeld. Nadat Lisa geboren is, is mijn moeder weggegaan, zodat we eerst met z'n drieen waren. En mijn vriend heeft later zelf zijn ouders weer gebeld. Het was midden in de nacht dus zijn ouders zijn niet gelijk gekomen, ze moeten ook van ver komen. Dus die zijn de dag daarop gekomen. Maar als ze gelijk waren gekomen was ook goed geweest hahaha Verder heeft mijn vriend zijn lijstje afgebeld. Geen idee in welke volgorde hahaha
Mijn moeder was bij de bevalling, vader en zusje zaten op de gang. Schoonvader, zijn vrouw en mijn man zijn halfbroertje waren net naar huis toen onze dochter werd geboren, dus die werden als eerste gebeld. Mijn vader en zusje hadden toen de baby al gezien. Man zijn moeder een paar uur later, boeide mij ook niet zo.
Mijn moeder/zusjes stuur ik een bericht als ik naar ziekenhuis vertrek. Ze wonen 100km verderop en kunnen zo op hun gemak komen. Ik heb wel tegen ze gezegd kom maar als ik weer thuis ben, anders is het veel te druk. Wanneer mn man zijn familie gaat bellen weet ik niet.
Eerst mijn moeder en daarna schoonouders. Daarna mijn zusje, opa's/oma's, schoonbroer/schoonzus en de rest van de familie.
Beide keren hebben we als eerste mijn moeder gebeld. Die wist ook dat de bevalling was begonnen dus zat op nieuws te 'wachten'. Daarna schoonouders in buitenland gebeld.
Ik wil mn moeder bij de bevalling hebben, mijn ouders wonen 150 km verderop, moeder geen rijbewijs dus die zullen er t eerst zijn. Szus na de bevalling als eerst, zal denk ik niet direct komen aangezien die 1 maand voor mij bevalt. Souders wonen in het buitenland. weet niet wanneer we die bellen, laat ik aan mijn vriend over, aangezien ze niet heel blij zijn met onze relatie/mijn zwangerschap
Mijn vriend heeft toen we net in t ziekenhuis waren mijn moeder gebeld en toen zijn ouders. Wonen beide niet om de hoek. Na de bevalling hebben we zelf onze ouders gebeld.
Mijn ouders en m'n schoonmoeder zatem met z'n drieen in de wachtruimte dus ze hoorde het tegelijk......alleen dat alles goed was en dat we een dochter hadden gekregen (wat ze al wisten met 20 weken). De naam hebben we verteld toen ze op de verloskamer kwamen en ik gehecht enz was en de kleine meid aangekleed werd.
Ik bel zelf mijn moeder, want zij past op mijn andere kinderen tijdens de bevalling. Zij geeft dan mijn oudste aan de telefoon zodat ik het kan vertellen. De rest laat ik door mijn man bellen, ik heb helemaal geen zin om de hele tijd aan de telefoon te hangen....
Wij zijn pas na 2,5 uur gaan bellen omeerst lekker van elkaar te genieten (en omdat ik lang moest wachten voordat ik gehecht werd). Dat deed mijn vriend. Eerst mijn schoonouders want die wonen ver weg en kunnen niet zomaar van huis ivm hun bedrijf. Toen mijn ouders. Toen broer en schoonzussen en mijn oma De bedoeling was dat ze naar ons huis zouden komen, want na de hechtingen zouden we naar huis mogen. Plots moest dochter toch ter observatie blijven. Toen moesten we weer iedereen bellen en zijn alleen mijn sm en ouders gekomen om het niet te druk te maken. Mijn sm is daarna bij mijn vriend blijven slapen en heeft hem vetroeteld en ons huis schoongemaakt terwijl ik bij onze dochter in het zh bleef.
heeft wel enkele uren geduurd voordat we gebeld hebben. was om 9.25 bevallen en hebben pas om 14.00 gebeld geloof ik. om eerlijk te zijn weet ik niet meer wie als eerste gebeld werd. Volgens mij heeft mijn man eerst zijn vader gebeld omdat ze op de camping zaten wat verder weg. daarna heb ik met mijn vader gebeld en toen heeft mijn man de rest gebeld. Bij dochterlief is mijn vader als eerste komen kijken omdat hij ons moest komen halen (waren met ambulance naar het zh) bij zoonlief is t volgens mij weer zo gegaan. alleen waren we s; avonds thuisgekomen en zijn mijn so ff komen kijken. Mijn vader met dochterlief (was daar gaan slapen) is de dag erna gekomen. dochter heeft eerst de tijd gehad om haar broertje te bewonderen en darana kwam mijn vader erbij. Van te voren precies in mn hoofd hoe ik t wilde maar op t moment zelf maakte t me niet zoveel uit. heb altijd gezegd dat mn dochter er t eerste bijkwam maar ze sliep al (waren om 21.00 thuis) en ze was nog geen twee dus om haar op te pakken. hebben we toen niet gedaan maar lekker bij opa gelaten. Maar so waren zo nieuwsgierig en woonde om de hoek dus zijn heel ff omgepiept.
Ik heb geen idee meer wie er voor het eerst gebeld is en wie er het eerst was! Kan me ook niet herinneren dat mijn man bij mijn dochter* mensen heeft gebeld. Geen idee hoe het de volgende keer zal gaan. Als ze me maar even met rust laten