augustus 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Silly43, 19 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Heb net ook weer even aan mijn stemplicht voldaan ! Go Kenji, go Kenji !
     
  2. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Ik vind dat de dames die al lang overtijd zijn aan de beurt zijn vandaag.

    En uiteraard heb ik even gestemt
     
  3. jumde

    jumde Actief lid

    5 okt 2006
    466
    0
    0
    Nikster zal wel bevallen zijn denk ik, en bij Nienke klonk het toch ook wel veelbelovend. Ik ben in ieder geval nog niet aan de beurt :)
     
  4. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Vandaag wil ik minimaal 1 nieuwe beeb hier voorbij zien komen hoor !
     
  5. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Ik ook, maar ikster moet lukken ( en dat werd tijd) en Lintje zou me niets verbazen want die is te stil...
     
  6. Rapoenzel

    Rapoenzel Fanatiek lid

    9 aug 2007
    3.766
    0
    0
    Alphahulp
    Nijverdal
    Ik ben het vandaag in ieder geval niet..
    Althans zo voelt het niet...
     
  7. mooi verhaal Maro!

    Ik hoop op een paar nieuwe beebjes vandaag! komaan meiden!
     
  8. Mama007

    Mama007 Niet meer actief

    bij mij vandaag ook geen beeb heb ik zo het vermoeden ;)
     
  9. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Hier ook niet, allemaal veel te rustig in mijn buik.

    Ik moest nog net even de VK bellen voor een nieuwe afspraak ( maandag had ik een vervangster omdat de hele praktijk naar de crematie van een moeder van een vk was)

    En ze zaten helemaal vol al op ma en dinsdag...
    Dus ik ben er ergens tussengepropt, tijdens de lunch... met de melding : maar eh ga jij nou maar gewoon bevallen :)

    Ik was het volkomen met haar eens..
     
  10. wannie

    wannie Niet meer actief

    Goedemorgen meiden,

    Ik kom me alleen even melden....heb me toch hoofdpijn :(
    Lees vanmiddag wel weer bij

    Knuffie
    Wanda
     
  11. Rapoenzel

    Rapoenzel Fanatiek lid

    9 aug 2007
    3.766
    0
    0
    Alphahulp
    Nijverdal
    Vrijdag om half 2 in het ziekenhuis zijn en dan word ik ingeleid...
     
  12. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    tis rustig hier vannochtend ...
     
  13. Ien

    Ien Bekend lid

    11 aug 2006
    935
    0
    0
    Zeg dat wel! Is iedereen aan het bevallen of zo?
    Hallooooo waar zijn jullie?

    Hihi mama van amber moest wel lachen om je travestietenkind, ik heb ipv glazuur witte chocola gesmolten en dat op de cakejes gesmeerd en toen in de muisjes gedoopt.
     
  14. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    :D JAAAAAAAAAA... hier ben ik, weeloos en kindloos. Gister naar buren geweest, daarna gaan "slapen". En vanochtend beetje weggedommeld om goed uitgerust te zijn want je weet maar nooit wat de dag brengt.

    Vannacht beetje rugpijn en buikpijn, ik heb gister echt te druk gedaan, vandaar waarschijnlijk ook die harde buiken. Al twijfel ik of het harde buiken zijn want de omschrijving op google is niet de mijne. Mijn buik is gewoon hard. Klaar. En op google staat dus dat het in een golf komt.. eh.. nee, dan mis ik iets.

    Ik heb gister een halve liter bitter lemon gedronken maar het mocht niet baten. Beeb is er gewoon nog niet klaar voor. Dus straks maar weer een glaasje en even in bad. Gaaaaap.
     
  15. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Nou vandaag 40 weken, ik heb het weer gehaald helaas :( Vanaf zondag tot gister begin van de middag beroerd en weeen, hele ananas naar binnen gestouwd en volledig weg alles pfff
    Nou ja ik vermoed dat ik toch weer opperovertijdloper in deze club ga worden en de 42 weken uit zal moeten zingen, maar stiekem blijf ik natuurlijk wel hopen dat hij uit zichzelf komt.. misschien zondag op mijn verjaardag wel :p
     
  16. Mama007

    Mama007 Niet meer actief

    Ohhhh het zit me hier niet mee. Geiser heeft het net begeven en ze kunnen VOLGENDE week donderdag wel langs komen om hem te maken......zit ik al die tijd zonder warm water...... :evil:
     
  17. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Steph dat gaat niet hoor. Dan meot je even uitleggen dat je meer dan 40 weken zwanger bent.
    Er zijn toch wel van die 24 uurs reparatie diensten ?

    Aha Lintje ook weer aanwezig, stug door blijven drinken, doe ik ook en het helpt niet ...

    ja mooi verhaal van mamavanamber, cakejes zijn vast heel lekker....

    En rapoenzel , gefeliciteerd met D-Day he
     
  18. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    Nienke
    Ehm om je even uit de droom te helpen, ik heb een hele zondag "krampjes" gehad die dus ook al weeen waren :) :) . Je weet maar nooit dus ;)

    maro, das nogal een hele rit geweest naar het ziekenhuis, petje af voor jou hoor ;) nogmaals gefeliciteerd

    sonjaw, suc6 met je drukke dagje ;)

    mamavanamber, jij ook je eerste dag alleen, ikke hier ook :) :)
    Maare wat lief dat je amber laat trakteren. De volgende keer kan je trouwens ook zelf glazuur maken door poedersuiker te mengen met water.. (of je moet roze erg mooi vinden stiekum ;) )

    wannie, hoop dat je hoofdpijn snel weer over is

    wannabe, ach van mij mag je ook bevallen hoor :) :) Hou m'n foontje bij de hand oke ;)

    Lintje, veel plezier in je badje! Ben zelf maandag voor het eerst weer in bad geweest na de bevalling. Man wat had ik dat gemist :D Geniet er dus van want straks mag je echt een tijd niet.

    Mist, dikke knuf voor jou meis! Hoop dat je snel mag bevallen.

    stephanie21, dat kan toch niet! Je moet toch warm water kunnen hebben voor tijdens en na de bevalling........ zou maar ff heel zielig gaan doen aan de foon, suc6

    knuffie voor iedereen ;)
     
  19. Nienke

    Nienke Bekend lid

    2 mrt 2006
    726
    0
    16
    Even snel aan mijn meldplicht voldoen. Ik lees straks wel bij. Hier nog niks, maar nog wel harde buiken. Ik wil eerst effies douchen, kijken of het nog wat wordt. Maar ik ga er niet vanuit.
     
  20. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    3.135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Daantje, dat ik daar niet eerder aan gedacht heb, wat een domme muts ben ik ook zeg ! Wit glazuur staat veeeeeeeeeeeeeel mooier dan dat stomme roze, maar ja, het is nu al gebeurd.....

    Was vanmorgen trouwens wel een hel om Amber naar het KDV te brengen, mijn moeder wilde haar het liefst weer mee naar huis nemen ! Ze brulde alles bij elkaar, niet normaal meer. En dat doet ze dus eigenlijk nooit, ze vindt het helemaal geweldig op het KDV, maar ja, nu is de situatie natuurlijk heel anders, ze had het liefst thuis bij haar broertje gebleven..... Morgen moet ik het trouwens helemaal zelf doen, ben benieuwd hoe dat gaat, met twee kinderen in de auto, ben er al helemaal zenuwachtig voor......
     

Deel Deze Pagina