De kilo's komen niet aan

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Shweta, 22 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Shweta

    Shweta Lid

    12 feb 2012
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo Dames,

    Ik ben momenteel bijna 25 weken zwanger en sinds me zwangerschap ben ik maar 1 kilo aangekomen. Ik ben voor de rest gezond en eet goed en alles wat ik maar lust.

    Ik wilde graag weten of er dames zijn die dit ook hebben of ben ik nou echt de enige.

    Ik hoor graag jullie reacties..
     
  2. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Ik herken het wel.
    Ik ben nu bijna 30 weken en krap 4 kg aan gekomen. Dit is mijn tweede zwangerschap en bij de eerste had ik dit echt niet. Daar was ik uiteindelijk 15 kg aangekomen.

    Ik was nu met de tweede wel veel misselijker in het begin. Ik ben toen ook 3 kg afgevallen. Ik eet verder gezond en het kindje groeit goed. een goede vriendin van mij is een vk en die zegt dat het alleen maar lekker is omdat je dan daarna niet zoveel hoeft af te vallen:)
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.211
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik ben 35 weken zwanger en nu 2 kilo aangekomen. Aan mn buik ligt het niet hoor, die is flink aanwezig, maar ik val voor de rest gewoon af. Ben aan het begin 4 kilo afgevallen ivm misselijkheid en nu nog maar net 2 kilo zwaarder als aan 't begin. 't Kindje pakt wel wat die nodig heeft en voor mij betekend het gewoon een gunstig resultaat aan einde zwschap ( Ik ben nl te zwaar dus straks een paar kilo lichter natuurlijk!)
     
  4. ptries

    ptries Bekend lid

    22 feb 2011
    874
    834
    93
    Vrouw
    Verpleegkundige
    ik ben nu 17,5 week, dus nog niet zover als jullie, maar ik ben eerst 3kg afgevallen en nu schommel ik tussen de 0 en 0,5kg erbij verschilt per x dus volgens mij is dat vooral vocht... buikje groeit al wel:) maar ach ik kan het hebben als t kindje wat van mij gebruikt haha
     
  5. rianne19

    rianne19 Fanatiek lid

    15 apr 2008
    1.366
    0
    36
    Purchaser
    Zuid-Holland
    Ik ben nu 32 weken zwanger en 3,5 kg aangekomen. Bij mijn dochter in totaal 8 à 9 kg aangekomen dus nu waarschijnlijk
    Nog minder. En dat terwijl ik gewoon een heel gemiddeld postuur heb. Maat 38. Tja ik kan er niet mee zitten. De baby pakt wat hij nodig heeft, ik eet alles waar ik zin in heb en dat zijn gewoon gezonde dingen maar ik kom niet aan. Na de bevalling zal ik wel weer 5 kg extra afvallen en in maatje S zitten. En het gekke is dat ik gewoon alles kan eten als ik borstvoeding geef en alle kilo's eraf vliegen.
     
  6. Ronja

    Ronja Actief lid

    8 feb 2011
    459
    0
    0
    (kinder)fotograaf
    Den Bosch
    Hier hetzelfde. VK zegt dat het geen probleem is. Kindje groeit prima.
     
  7. juli10

    juli10 Fanatiek lid

    12 jun 2011
    1.259
    0
    0
    Ben er maar blij mee;) Bij mijn zoontje was ik tot 20 weken ook niks bijgekomen (eerst 2,5 kilo afgevallen). In totaal was ik maar 10kilo aangekomen en zat binnen een week weer op mijn oude gewicht, uiteindelijk zelfs 5 kilo lichter. Nu was ik met 20/21 weken al 4,5 kilo bijgekomen en daar was ik minder blij mee. Je kindje pakt toch alle voedingsstoffen die het nodig heeft dus geniet er maar lekker van. De kilo's die je niet bij komt hoeven er dadelijk ook niet vanaf.
     
  8. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    27 weken o,5 kg aangekomen! hjahah
     
  9. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    oh ja, en ik eet alles waar ik zin in heb enz, dus ben niet kieskeurig..
     
  10. 2lovelychildren

    2lovelychildren Niet meer actief

    sorry ik ben een beetje jaloers hihi.
    ik ben 35 kilo aangekomen bij alle 2 de zwangerschappen.

    groetjes
     
  11. Crazy angel

    Crazy angel Bekend lid

    13 jan 2008
    794
    0
    0
    ben ook nog maar 1 kilo aangekomen.. ik eet nu gewoon mayo, eerst vermeed ik dat, maar ik heb nu zoiets van, waarom niet
     
  12. zuurstok

    zuurstok Lid

    13 mei 2012
    57
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mijn eerste woog ik bijna 25 kilo lichter dan ervoor, en nu bij de tweede gaan mn broeken alweer lubberen :( (Net nieuwe broeken gekocht..grrr). Je hoeft niet aan te komen hoor..kan net zo goed andersom :)
     
  13. RoOsjjeh

    RoOsjjeh Lid

    3 apr 2010
    63
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier hetzelfde verhaal.
    Momenteel 21 weken zwanger en 1 kilo erbij.
    Dat terwijl ik echt meer snoep en lekkere dingen eet dan voorheen.
    Ik heb ook niet veel last van misselijkheid gehad in het begin.
    Bij mijn vorige zwangerschap vlogen de kilos eraan en was ik rond de 20 kilo aangekomen.
    Vind het maar apart, baby groeit overigens wel goed.
     
  14. niekenie

    niekenie Actief lid

    29 feb 2012
    387
    0
    0
    Reet / Antwerpen
    ben nu bijna 29weken en ben er 12kwijt ,waren er 14 maar terug beetje bijgekomen de laatste 3weken
     
  15. denise23

    denise23 Fanatiek lid

    29 okt 2011
    1.229
    0
    0
    tandartsassistente/preventieassistente
    noord-brabant
    ik was bij mijn vorige zwangerschap 24 kilo aangekomen.... nu ben ik een cupmaat gegroeid en mn buikje is ook echt al zichtbaar aanwezig, maar (gelukkig) nog niks bij gekomen!!
     
  16. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Bij de eerste ben ik eerst 8 kilo afgevallen. Hoogste wat ik boven startgewicht zat was 11 kilo. In de laatste 2 weken ben ik 1 kilo afgevallen (schijnt vaker voor te komen).

    In deze zwangerschap ben in 3 kilo afgevallen en ik zit nu (met 24 weken zwangerchap) iets van 2-3 kilo boven startgewicht. Kindje groeit goed.

    Bij de eerste zat ik met 1.5 week weer op mijn oude gewicht. Wat er niet aan komt, hoeft er ook niet af:p En zolang je kindje goed groeit, hoef je je echt geen zorgen te maken. Je kindje pakt gewoon jouw "vet" (die je waarschijnlijk ook niet al te veel hebt) om te groeien.

    O en ik heb broeken maat 40, t-shirts en al maat 38. Ik had bij de eerste geen mega buik (met 39 weken kreeg ik nog de opmerking van "zoooo, jij moet nog wel een hele tijd". Mijn antwoord: Ja, klopt, 1 week. Lang genoeg:p) Bij deze zwangerschap is mijn buik wel boller en breder dan bij de eerste. Maar nu nog heb ik voor dit termijn geen mega buik. Ach, mijn meisje groeit goed en dat is voor mij toch het belangrijkste
     
  17. BellaNoa

    BellaNoa Niet meer actief

    De eerste 12 weken van de zwangerschap was ik 3 kilo aangekomen, toen dacht ik, nou dit word nog wat! En eigenlijk tot aan de 37 weken was ik helemaal niets meer aangekomen, beeb groeide wel goed en zat zelfs wat boven het gemiddelde... In de laatste 3 weken zijn er nog 5 kilo aangekomen... Toen vloog het eraan! Nadeel was dus dat er ook allemaal striemen in vlogen.. Uiteindelijk dus maar 8 kilo aangekomen
     
  18. Maki

    Maki Lid

    28 jun 2007
    41
    0
    0
    fulltime moeder
    Nijkerk
    voordat ik zwanger werd had ik medicijnen, echt van die rotdingen waar je kilo's aankwam. Toen ik wist dat ik zwanger was, moest ik er van de ha direct mee stoppen, en ik had 4 soorten medicijnen. Ik ben nu 20 weken zwanger, en de afgelopen 4 maanden ben ik ongeveer 15 kilo afgevallen, ik ben nog slanker dan toen ik 30 weken zwanger was van mijn oudste dochter. De gyn zegt dat het kindje goed groeit, en ik eet gewoon, ik snoep heel af en toe. Ik ben inmiddels wel wat aangekomen, het zit allemaal rond mijn buik, en draag mijn kindje ook echt naar voren. Mijn andere 2 zwangerschappen (meisjes) droeg ik het rondom, ik had niks geen taille meer, voelde me zo opgeblazen, maar ik zit nu lekker in mijn vel. Zolang de gyn zegt dat het kindje goed groeit hoef je je echt geen zorgen te maken. Wel moet ik regelmatig wat eten, een biscuitje, of een koek, maar doordat ik het snoepen gewoon niet meer lekker vind val ik af, maar mijn buik groeit gelukkig gewoon door.
     
  19. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    16 kilo afgevallen en nog steeds op dat gewicht blijven hangen...maar heb wel HG en dus extreem gespuugt..maar bij mij groeit de kleine ook prima:D
     
  20. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    30 mrt 2010
    1.417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    Ik ben tijdens mijn hele zwangerschap een kilo of 7 aangekomen. Ik heb er nooit een opmerking over gehad. Dus het kan wel.
     

Deel Deze Pagina