januari 2013 mama´s

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door sorien, 4 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    En oh ja, de misselijkheid trekt eindelijk weg. En ook een stuk minder moe! Ben zooooo blij :) Vandaag gelijk even een 9 maanden dagboek gekocht. Morgen gaan we het aan iedereen vertellen!
     
  2. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Hier met 16+3 wel een goede echo. Wel handig als je weet wat het is hoor! Hier heeft onze dochter ook een beetje een jongensnaam... ach de 16 weken doen we ook ter overbrugging van de 8 lange weken tussen 12 en 20 weken

    Hier inderdaad ook consternatiebureau. Ik doe niks van die lui op uit. Die leven vanuit een boekje en kijken niet naar het kind. Prikjes, wegen en meten... prima! Maar verder moeten ze me niet de les gaan zitten lezen.
     
  3. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Ik heb een vaginale pil van Canesten gedaan. 1x en dan moet het over zijn. Was volgens de HA prima. Beter die 14 euro zelf betalen dan 23 euro voor die andere vaginaaltablet van de apotheker.

    Is idd wel geruststellender voor je op vakantie gaat. Ik krijg mijn echo bij 12+4 (van de VK)... jij niet?
     
  4. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    fijn dat er actie wordt ondernomen!
     
  5. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    leukleukleuk!!! Fijn dat de misselijkheid wegtrekt
     
  6. Pixel2011

    Pixel2011 Niet meer actief

    Ha ha dat klopt. Omdat ik vorig jaar 2x per week moest spuiten weet ik ook precies welke assistente het met beleid doet en welke hem er zo in ramt om het zo maar even te zeggen...:$.
    Als ze niet goed prikken dan heb je daar ook wel even een paar dagen flink last van, maar het is voor een goed doel dat scheelt.:D
     
  7. Mich85

    Mich85 Actief lid

    31 mei 2012
    196
    0
    0
    @MayD: Nee, mijn verloskundige heeft zelf geen echo apparatuur, dus ik moet voor de echo's naar het ziekenhuis... en ze verwijst alleen door voor de termijnecho (die ik nu dus heb gehad) en met de 20 weken echo... en uiteraard als er iets dreigt mis te gaan. Maar wachten van 9 tot 20 weken duurde mij echt veeeeel te lang! Bovendien wil ik gewoon een check als ik de 12 weken voorbij ben... hoe vaak krijg jij een echo bij de vk?

    @Pixel: het scheelt inderdaad dat het voor een goed doel is, daar hebben we nu alles voor over toch? :D hopelijk helpen die shots snel!
     
  8. Alf

    Alf Niet meer actief

    Veel plezier met vertellen evaaaatje!
     
  9. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    @ Mich: hier met 8, 12, 30 en 35 bij de VK. De 20-weken-GUO in het ziekenhuis en met 16 en 25 weken een pretecho... zo kom ik de zwangerschap aardig door hahaha

    Van 9 tot 20 weken duurt wel errug lang inderdaad.
     
  10. Juusjuh

    Juusjuh Lid

    25 jan 2012
    5
    0
    0
    Ik wil iedereen feliciteren!! ook wij zijn zwanger en ik ben 10 januari uitgerekend. 2 weken geleden me eerste echo gehad en zag er goed uit. Echt spannend.
     
  11. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    Thnx!!
     
  12. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Welkom! Blijf je ook meekletsen?
     
  13. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Zo, druk weekendje gehad. Gister heerlijk wezen zwemmen met manlief en onze dochter.

    Straks om 11 naar het consternatiebureau en na het middagslaapje van onze dochter haar op iets lekkers trakteren, WANT ZE IS VANDAAG 6 MAAND OUD!
     
  14. Alf

    Alf Niet meer actief

    juusjuh, welkom en van harte gefelciteeerd!

    mayD, gefeliciteerd met het jubileum van je dochter! Geniet van het lekkers.. hmm...!

    Hier, gisteren Tonijn gegeten die nog iets rose was,. Volgens mij hartstikke vers, maar ja.. ga toch twijfelen.. Sukkel die ik ben..waarom eet ik dan ook geen salade.. :(
     
  15. Mich85

    Mich85 Actief lid

    31 mei 2012
    196
    0
    0
    @Juusjuh: welkom!

    @MayD: succes bij het consultatiebureau!

    @Alf: kan me voorstellen dat je je er nu zorgen over maakt. Het klinkt misschien wat standaard, maar de kans is zooooooooo klein dat het kwaad kan, dus het zal vast geen probleem zijn.

    hier: dit weekend veel last gehad van moeheid en misselijkheid, ik dacht zelfs even dat ik misschien griep zou krijgen (maar dat was het natuurlijk niet)... Vandaag helemaal NERGENS last van, dus uiteraard maak ik me daar nu weer druk om... Zal blij zijn als ik de 12 weken ben gepasseerd en me dan hopelijk minder druk ga maken als ik 19 juli met de pretecho weer even kan kijken hoe het gaat!
     
  16. Alf

    Alf Niet meer actief

    Mich, haha.. erg he? Het blijft ook megaspannend allemaal. Je voelt nog niets bewegen en moet maar aannemen dat er iemand
    in je buik zit. Logisch dat je af en toe onzeker bent. Gaat vast wel over ;)

    Hier, heb het restaurant gebeld en de kok gesproken :)
    Tonijn is vers. No problem dus ;)
     
  17. Pixel2011

    Pixel2011 Niet meer actief

    Hier ook een druk weekend gehad. Mijn schoonouders wonen in Limburg en we zijn daar met zijn allen het weekend heen geweest. Is altijd een hele onderneming om 3 meiden zo weinig mogelijk mee te laten nemen want als het aan hun ligt gaat vr 2 dagen de hele kledingkast en de hele inhoud vd badkamer mee...:D.

    Mooi weer gehad, lekkere bbq gehad (tenminste de rest dan, ik heb mij beperkt tot salade) en nu uitgeblust op de bank.

    Vanmorgen 1e B12 injectie gehad en deze assistente mag het vaker doen. Voelde er niks van. Nu wel een beeje gevoelige bil maar dat trekt wel weer weg.:cool:

    Verder moet ik zeggen dat het wel redelijk gaat. Ben lang zo misselijk niet meer als in de eerste weken en durf nu een beetje te denken aan hoe de babykamer eruit moet komen te zien al ben ik er nog niet helemaal gerust op dat alles goed is, dat komt denk ik pas volgende week als die echo ook goed blijkt te zijn (bij mijn voorlaatste zwangerschap waren de eerste twee echos ook goed met kloppend hartje en al en toch bij de derde bleek dat het kindje niet meer leefde....). Dus nog 1 weekje wachten en dan hopelijk iets mnder bezorgd....:)
     
  18. sabiine

    sabiine Lid

    25 jun 2012
    17
    0
    0
    thuiszorg
    goedemiddag allemaal

    Ik wil iedereen feliciteren!! ook wij zijn zwanger ik ben 2 januari uitgerekend. heb 3 weken geleden mijn eerste echo gehad en die zag er goed uit hardje klopte ik ben zwanger van ons 2e kindje heb al een zoontje van 2 jaar

    xxxxx
     
  19. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd Sabiine en welkom.

    @ Alf: 1x een beetje rose vis kan geen kwaad. Toch zou ik niet te vaak roofvis als tonijn, (snoek)baars etc. nemen.... Ik geloof dat de max echt 100 gram per week is...

    @ Mich: die onzeker heid is hier ook.... wat duurt het nog lang voor het volgende week woensdag is hahaha spanning blijft.

    @ Pixel: fijn dat er mensen zijn die wel kunnen prikken! En jij bent volgende week ook alweer aan de beurt voor de echo! Wel gezellig, op pad met de hele bups naar familie.

    Hier was alles goed op het consultatiebureau. Wij hebben een flinke meid van 8,8 kilo en 70 cm!

    Als traktatie heeft ze voor het eerst een babykoekje gehad.
     
  20. Alf

    Alf Niet meer actief

    Fijn dat alles goed was! Fijne dag nog!
     

Deel Deze Pagina