Hoe duur een vakantie naar Spanje?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door trotsemamma1985, 26 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. trotsemamma1985

    26 jun 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Ik heb een vraagje,
    Ik ben nog nooit op vakantie geweest en wil graag een keer met mijn 2 kinderen (onder de 7) op vakantie naar Spanje met de vliegtuig.

    Hoeveel ben ik ongeveer kwijt als je uitgaat op het voordeligste?
    Gewoon 8 dagen het liefst all inclusief zodat we daar over eten en drinken geen zorgen over te hebben.

    Hoeveel mag je als extra contant geld mee nemen eigenlijk?

    Ik zou verder niet weten hoe je alles moet boeken enzo, haalt er dan een bus je op daar? Hoe werkt dat? En wat moet je doen als je daar aankomt? Klinkt allemaal een beetje dom, ik weet het maar heb het gewoon nog nooit eerder meegemaakt.. haha. Wie kan mij iets meer informatie erover vertellen?;) En hoeveel je in totaal ongeveer kwijt bent?
     
  2. Smurf1985

    Smurf1985 Niet meer actief

    Leuk!

    Je kunt op d-reizen of een aanverwante site van reisaanbieders gaan zoeken.
    Je kunt daar je voorwaarden vastzetten,vliegreis,busreis,all incl,echt alles,zelfs de max prijs! Veel succes met zoeken en boeken!
     
  3. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ligt eraan wanneer je wilt gaan. In het hoogseizoen zijn de prijzen al snel het dubbele als in het laagseizoen bijvoorbeeld..
     
  4. trotsemamma1985

    26 jun 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
  5. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Waarom wil je daar niet pinnen?

    En dit is zover ik zie zonder eten.
     
  6. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    All inclusive is wel duurder meestal. Wij hebben een appartement in Mallorca en betalen voor 2 weken 575 euro per persoon (in het hoogseizoen). Eten en drinken komt daar bij. Wij rekenen 100 euro per dag zakgeld en daar komen we makkelijk mee uit (incl kadootjes, kleding etc wat we willen kopen). Wij gaan elke dag uit eten en alleen ontbijt doen we in het appartement. Maar dan halen we wel elke ochtend verse broodjes. Heerlijk!
     
  7. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb het even gecheckt, maar we betalen 553,75 euro per persoon. Iets goedkoper dus nog. En dat is voor 2 weken, dus voor een week is het nog goedkoper.
     
  8. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Waarom zou je daar niet pinnen? Ik zou liever niet te veel contant meenemen.
     
  9. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.173
    10.700
    113
    ik zou inderdaad gewoon op een paar van die zon-zee reisaanbieders kijken, best kans dat er dan een bus of taxi op je wacht op t vliegveld en er een hostess is die veel voor je regelt (geen slecht idee als t allemaal nieuw voor je is denk ik). Welke goed is of wat t kost geen idee, ik ga eigenlijk nooit op dat soort vakanties. Kijk ook bv naar wat er te doen is voor kinderen, soms heb je entertainmentprogramma's of excursies waarvoor je je in kan schrijven.

    Houd er rekening mee dat goedkope resorts vaak ver af liggen van de grotere plaatsen, soms heb je buiten het resort niet meer dan een straatje met opblaasbeesten en zwembroeken en heb je voor al t andere een auto/taxi nodig!

    mbt geld: in t buitenland pinnen kost wel iets extra, maar het is niet buitensporig. Ik houd ook niet van veel cash op zak. Ik maak uit je bericht een beetje op dat jij als enige volwassene met twee kindjes gaat?

    Ik bedoel het niet vervelend, maar als je nog nooit gereisd hebt ben je toch wel wat naïever en dus een makkelijke prooi voor zakkenrollers en andere mensen met slechte bedoelingen. Je hebt ook al drie paspoorten en andere waardevolle spullen op zak die jij, naast je twee stuiterballen, alleen in de gaten moet houden. Ik zou plastic toch een stuk veiliger vinden!
     
  10. poppedopje

    poppedopje Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    2.389
    1
    0
    NULL
    Vlak aan zee
    Dit is al een tijdje niet meer zo hoor!
     
  11. poppedopje

    poppedopje Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    2.389
    1
    0
    NULL
    Vlak aan zee
    Kijk eens bij

    Jiba
    Sunweb
    Neckerman
    VrijUit
    Arke

    Als je op zo'n site komt, kun je allerlei dingen selecteren, zoals hier: Jiba Vakanties - Zonvakanties en last minutes

    Je kunt zelf aangeven hoeveel dagen, waar naartoe, welke prijs.

    Ik zou overigens juist wel gewoon daar pinnen hoor! Het kost niets extra's meer, je hebt niet te veel bij je (en bent daardoor dan ook niet direct alles kwijt als je gerold wordt) en je kunt ter plaatse beter inschatten wat je nodig hebt.

    En wat ook nog steeds kan; een reisbureau binnen stappen! Laat je maar eens adviseren! Zo'n dame kijkt met je mee, stelt dingen voor, je kunt er even over nadenken, is misschien wel zo gemakkelijk!
     
  12. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    17 nov 2010
    1.216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Wij hebben net geboekt afgelopen zaterdag, wij gaan naar Turkije, maar we twijfelden tussen Turkije en Spanje.
    De prijzen waren exact hetzelfde, 1 tip, boek niet vlak van te voren (zoals wij)
    En ga niet in de laatste 2 week van juli, en de eerste week van augustus als je dat lukt. wij konden niet anders maar het scheelt je honderden euro's.

    Wij zijn nu voor 8 dagen, all inclusive, 2 volwassen en 1 baby 1900 euro kwijt. Dit is inclusief verzekeringen enz.
     
  13. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    ik sluit me aan bij poppedopje. Juist omdat je geen ervaring hebt, is het ook wel prettig om als je eenmaal geboekt hebt, ook nog enigszins op iemand terug te vallen met vragen die ineens in je opkomen.
     
  14. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    als je bij een reisorganisatie boekt (dat kan via internet of via een reisbureau) dan wacht een hostess je op op het vliegveld , zij verteld je in welke bus je moet stappen die je naar je hotel brengt.
    Onderweg naar het hotel verteld ze meestal een praatje over het land en degebruiken; bv of je het kraanwater kan drinken
    als er niemand in de bus is voor een praatje krijg je sowieso een welkomstenvelop met informatie

    als je bij je hotel bent aangekomen ga je inchecken bij de receptie, meestal moet je daar wat gegevensinvullen en paspoort laten zien en hotelvoucher en krijg je de sleutel vd kamer.
    en dan.............koffer op de kamer en zwemmen maar

    wij gaan regelmatig naar een groot resort all inclusive in Turkije maar er zijn er genoeg die dat niks vinden
    wij houden erg veel van zwemmen en luieren en dat kan daar heel erg goed. het voordeel is datje bijna niks meer uitgeeft
     
  15. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Verplaatst naar 'vakantie'
     
  16. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Je kunt ook altijd bij een reisbureau naar binnen stappen, dan heb je gelijk antwoorden op je vragen. Vaak kunnen de mensen daar je heel goed adviseren als je je wensen kenbaar maakt.

    Als je all in doet zou ik heel goed naar de referenties kijken van dat hotel. Sommige hotels die all in hebben zijn zo enorm slecht.

    Je liet een link zien van Salou. Ik persoonlijk zou daar nooit alleen heen gaan met 2 kinderen in die periode. Grote stad, veel jongeren die alleen maar willen stappen enzo. Kies dan voor een kleinere badplaats, veiliger voor mijn gevoel vooral met kleine kinderen.

    Wij waren afgelopen 2 weken in Spanje en zijn 1 dagje naar loret geweest, leuk om eens te zien maar om daar mij. Vakantie te vieren lijkt me niks. In juni was het er al smoordruk met jongeren die veel zuipen en feest vieren, ook op de stranden.

    Als je boekt zou ik dan in januari boeken, heb je vaak vroegboekkorting, en extra kinderkorting. Kan soms best veel schelen.

    Mallorca is overigens ook erg leuk om heen te gaan met kinderen
     
  17. trotsemamma1985

    26 jun 2012
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
    bedankt :) ik zal tegen die tijd wel eens een keer een reisbureau binnen stappen. Goed plan :) dank
     

Deel Deze Pagina