De titel zegt het al: heb gisteren met koken tomatensaus geknoeid op mijn t-shirt. Was net nieuw en het zit net op het witte gedeelte.. Heb het shirt meteen gewassen met Vanish erbij, maar het zit er nog. Wie heeft DE tip?
Hier pas ook gehad op mn nieuwe witte shirtje, eerst in water met zout laten weken en toen gewassen met bleek en ariel vlekkenspray. Je ziet als je het in het licht houdt nog net een minimale verkleuring, maar dat valt niet op.
Ik krijg er veel vlekken uit met ossengal. Dit gebruik ik voornamelijk op witte kleding dus weet niet zeker of dat ook goed gaat met gekleurde kleding. Als het makkelijk alleen op het witte deel te gebruiken is kun je het proberen.
nat in de zon leggen. vroeger legden mensen alles op de bleek ( grasveld) De tomatenvlekken verdwijnen dan echt al sneeuw voor de zon!
Ariel vlekverwijderaar werkt ook goed. Ik doe het altijd bij mijn wasmiddel, werkt prima ook bij tomatensaus.
Vanavond in de week, maakt niet uit of je wasmiddel, vanish, biotex of wat ook gebruikt, als je het maar nat houdt. Morgen uitspoelen en nat in de zon leggen, met de plek naar de zon toe. Tomatenvlekken zijn echt k*t!!
Aanstippen met een wattestaafje bleek en in de was mieteren. (wel bij de witte was of in zijn uppie just in case) Maakt t ook niet uit of het droog was of niet.
zou voordat je met bleek aan de gang gaat je shirt gewoon even door een klein sopje halen en morgen lekker in het zonnetje laten drogen. Met bleek kan het ook weer vergelen