Ik ken het! Wij gaan ons zoontje Quinn noemen, hebben zelfs al de geboortesticker in huis, en ik zit ook af en toe te denken of we wel de juiste naam hebben gekozen. Leuk he, hormonen hihi Maar ik vind Novi een leuke naam! Weer eens wat anders dan Nova. Ik zeg doen!
Novi vind ik een lieve naam en inderdaad weer wat anders als Nova! Moeilijk he, ik weet er alles van! Ben nu bijna 36 weken zwanger en twijfel ook over de meisjesnaam (alweer). En ik weet ook niet of het komt omdat het gewoon niet DE naam is, of mijn hormonen... Misschien vind je Livia nog leuk!? Succes in ieder geval, hopelijk komen jullie er snel uit!
En Nové ? Die naam heb ik ook even overwogen... maar zijn toen toch voor een allerdaagse naam gegaan ( waar ik nu af en toe beetje spijt van lijk te hebben ) Succes!
Ik herken die spijt wel een beetje hoor! Hier het zelfde, met bijna de zelfde naam. Dus meis, denk goed na!!!
Bedankt voor alle reacties. Ik zal er inderdaad nog goed over nadenken voordat ik een besluit neem. Het is denk ik ook vooral wennen omdat we het nu de hele tijd over de kleine hebben en we haar niet bij haar naam noemen. Misschien werkt het omdat thuis wel te doen.