Oktober 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by sofieke, Jan 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    *zwaai even terug*

    als het goed is.. is de eerste sept.baby (althans.. de eerste die niet te vroeg geboren is dus.. ) inmiddels geboren :)

    het word voor jullie straks ook spannend hoor *grin*

    kan zelf me nog steeds niet helemaal voorstellen dat ik al bijna met een beebje rondhuppel :)
     
  2. hoi meiden!

    Op hyves kunnen we meelezen met Liedel..
    en haar meisje Isa...
    Volgens mij is ze al even niet meer hier geweest...

    Dus hierbij haar laaste berichtje.. op haar hyves site!

    Hallo iedereen,

    Hier weer even het nieuwste 'Isa-nieuws'.
    Met de infectie gaat het goed. Het laatste kweekje liet zien dat de infectie nog niet helemaal weg is, maar wel grotendeels dus dat is natuurlijk fantastisch!
    Afgelopen zondag kreeg isa ineens een blauw/paars beentje, en na onderzoek van de radioloog bleek dat Isa een trombos heeft in een ader net boven haar naveltje. Ook bleek dat het bloed gelukkig wel in het beentje stroomde, maar moeite had om er uit te stromen. Het andere been heeft allerlei nieuwe wegen aangemaakt zodat het bloed wel weg kan, dus dat is niet blauw geworden.
    De artsen besloten om Isa een lage dosis Heparine te geven, een anti-stollings medicijn.
    Het beentje trok wel aardig bij, maar afgelopen woensdag vonden de artsen toch dat het niet snel genoeg ging, en besloten ze de dosis te verhogen. Persoonlijk vond ik dit wel eng. Heparine kan een hersenbloeding veroorzaken, en ze geven Isa best wel een hoge dosis. Maar ze houden haar natuurlijk goed in de gaten, en om de paar uur wordt haar bloed gecontroleerd of het niet te veel stolt.
    Nu is het afwachten, en maandag wordt er weer een echo van haar adertjes gemaakt en horen we of het verbeteterd is.
    Verder is isa lekker vrolijk, en begint ze wat meer haar oogjes open te doen. Wel zielig natuurlijk, het arme kind ziet alleen maar de couveuze, niet echt spannend uitzicht!
     
  3. Sheila82

    Sheila82 Niet meer actief

    @Maartje: hoop snel weer iets van je te horen hier, hoop dat alles oke is.

    @Jotim: fijn dat je lekker geshopt hebt. Heerlijk is dat altijd, die babyspulletjes! Alleen na het shoppen kan je je zo moe voelen idd.

    @Kissflower: wij hebben ook al zoveel kleertjes....iedereen die ik de kast laat zien met de kleertjes verbaasd zich over de hoeveelheid...ach, valt toch wel mee zeg ik dan :)
    Ik vind dat wel leuk, haha. Dus ons meisje is ook al super verwend :D

    @marize: dikke knuf meis!

    @Diaan: Ook een dikke knuf!

    Ik had toch verteld dat schoonmoeder en haar vriend altijd over dochter praten van schoonmoeders vriend? Die is al wel bijna uitgerekend maar toch, dat doen ze al vanaf het begin de hele tijd, of over iemand anders die wij helemaal niet kennen..vandaag weer aan telefoon, schoonmoeder had Twan gebeld met weer hele verhalen over die ene dochter (dochter van haar vriend) maar vragen hoe het met mij gaat? Ho maar, dat doet ze dan niet hoor....vind dat zo raar...ze vraagt nooit hoe het gaat ofzo...ik steeds maar vragen naar die dochter maar daar heb ik niet meer zo; zin in zo, als ik mijn vehaal niet eens mag dan over osn kindje (want dan wordt er overheen gesproken of alleen maar even geknikt en dan over iets anders gepraat..heel irritant...gelukkig zijn zij de enigste (en schoonzus vind andere zwangere soms ook interessanter lijkt wel...). Maar mijn familie, schoonvader enzo die vinden het wel duidelijk allemaal heel geweldg en zeggen dat ik mooi zwanger ben, dat doet je dan toch wel heel goed hoor, moet ik zeggen :D
    Mijn mamsie en papsie zijn ook super trots, vind ik zo leuk om te zien! De schatten!
    Zaterdag moeten we naar verjaardag van schoonmoeder...bah, eigenlijk dus helemaal geen zin meer in...sorry voor mn geklaag en gezeur maar kan er niks aan doen...schoonmoeder wil altijd dure cadeaus, daar vraagt ze dan ook echt om, of om een duur gezamelijk cadeau ofzo....echt zooo anders dan mijn moeder. Die vind het belangrijkste dat je even op bezoek komt, vind ze veel leuker dan cadeaus krijgen, al nemen we natuurlijk altijd wel iets leuks mee waar ze dan wel altijd blij mee is natuurlijk :) Maar ze zal nooit zoals schoonmoeder om dingen gaan vragen, zeker geen dure dingen..
    Sorry sorry, ben gewoon echt niet dol op mn schoonmoeder..

    Ik ga vandaag bij Etos denk ik even zwitsal produkten halen, is nu 3 halen 2 betalen, wel alleen bad en doucheprodukten. Niet alles kun je meteen na de geboortegebruiken zoals badschuim bijvoorbeeld. Ik ga zo eens kijken.

    Liefs

    Sylvia
     
  4. maris

    maris Bekend lid

    Mar 6, 2006
    843
    0
    0
    Hoi allemaal,

    Gaaf hoor, de eerste sept. baby is er al!
    tsjonge jonge wat komt het toch dichtbij! Gisteren hadden wij een verjaarsfeest voor mijn vader (hij is 70 geworden, oud he?), en hij zei dat hij er een wedje op legt dat ons kindje tussen 4 en 8 oktober geboren wordt. Dat vind ik nogal vroeg, maar het grappige is dat we nu dus een "pool" hebben opgezet met de familie.
    :-D

    @ Nijnie: Ik heb me nog niet opgegeven voor een BV cursus, maar zit er wel over te denken. De KOM had volgens mij een soort avonden daarvoor. Bij STMG ga ik wel op zwangerschapscursus (ik zit in een late groep en begin pas in sept: mis dus de laatste 2 lessen waarschijnlijk...), maar ik ken de BV cursus nog niet van ze. Ik ga eens kijken.

    @ Kiss: leuk kamertje, en inderdaad enorm veel kleertjes, tsjonge! Jij hoeft niks meer te kopen. Ben je al aan het verzinnen wat je in de kraamtijd nog zou willen krijgen? Kleertjes heb je nie tmeer nodig volgens mij!
    :)

    @ Xenas: De onderwaarde voor je ijzergehalte is 6.3. Ik zat woensdag op 6.4 en ben dus nu ijverig aan de gang om ijzerhoudende dingen te eten. Ik slik ook floradix tabletten van de natuurvoedingswinkel, die schijnen goed te werken.

    @ Chrisje: Mooie kast en inderdaad een mooi bescheiden buikje!

    @ Sofieke: Fijn dat je er weer bij bent. Wel balen dat je zonder je man zit, maar _mocht_ je ineens gaan bevallen, dan is hij er heus wel op tijd bij hoor!

    Wat een bericht zeg van Liedel... Ik kan me er niks bij voorstellen in wat voor situatie zij en haar man nu zitten. Het zal emotioneel vast heel zwaar zijn voor ze.

    Nog even een ego-afsluiter:
    30 augustus komen onze meubeltjes! Yoechei!
    De bugaboo komt pas eind (!) september. De Babyplanet zal wel balen dat ze twee keer moeten rijden. Eigenlijk baal ik ook wel een beetje dat we onze wagen niet eerder kunnen "testrijden". Mijn man zal het ook niet leuk vinden want die is helemaal weg van de wagen. Maar ach, er zijn ergere dingen.

    Groetjes
    Maris

    ps goed initiatief om de Kruidvat te mailen mbt de geweldige mega kadodoos.
    :-D
     
  5. Hoi!

    bij mij gaan die waardes over mijn suiker he!
    als het goed is moet mijn ijzer gewoon goed zijn!
     
  6. Doris

    Doris Fanatiek lid

    Oct 26, 2006
    1,197
    0
    0
    Agenda

    Kaykekay -> 24 Augustus Gyn
    Misoh -> 24 Augustus Gyn (15.35 uur)
    Nynke -> 24 Augustus VK
    Mariekebalm -> 28 Augustus Gyn
    Kissflower -> 28 Augustus VK
    Doris -> 28 Augustus VK
    Maartje06 -> 29 Augustus VK (11.00 uur)
    Klieke -> 29 Augustus VK (19.10 uur)
    Nica -> 30 Augustus VK (9.20 uur)
    Pjetje -> 30 Augustus Gyn (9.30 uur)
    Choco -> 30 Augustus VK (9.40 uur)
    Denisse -> 30 Augustus VK (16.30 uur)




    Bevallen

    Liedel (24) -> Isa – 30 Juli (30w 5d) – 1ste – 1345 gr. – 39,5 cm – ZB (ks) - ..


    Oktobermama's

    1. Sofieke (..) -> 30 September - .. - Meisje – ZB – BV
    2. Floortje (27) -> 1 Oktober – 1ste – Verrassing – ZB – FV
    3. Stay Funny (20) -> 1 oktober - .. – Meisje
    4. Appeltje (29) -> 2 Oktober – 1ste – Jongen – TB/ZB – BV
    5. Doris (25) -> 2 Oktober – 1ste – Jongen – TB - FV
    6. Murizzz1 (30) -> 4 Oktober – 2de - Verrassing
    7. Nomen (38 ) -> 4 Oktober - .. - Meisje
    8. Mamapatricia (21) -> 4 Oktober – 2de - Jongen
    9. Ready (30) -> 6 Oktober – 1ste – Verrassing
    10. Nijnie (28 ) -> 6 Oktober – 1ste -Geheim
    11. Annn (26) -> 8 Oktober - .. - Verrassing
    12. Klieke (28 ) -> 8 Oktober – 3de - Jongen – TB – BV
    13. Martine (25) -> 8 Oktober - .. – Geheim
    14. Elvira (28 ) -> 9 Oktober - .. - ..
    15. Andrea (29) -> 10 Oktober – 2de - Jongen
    16. Maartje06 (29) -> 10 Oktober – 1ste - Verrassing – ZB – BV
    17. Evaatje (..) -> 10 Oktober - .. - Meisje - .. - ..
    18. Jetteke (34) -> 11 Oktober - .. – Jongen
    19. Misoh (30) -> 11 Oktober – 1ste - Verrassing – ZB (m.i.) – BV
    20. Nynke (29) -> 11 Oktober – 3de - Jongen – TB – BV
    21. Diaan (33) -> 11 Oktober – 2de - Verrassing – ZB (m.i.) – FV
    22. Salsabine (32) -> 12 Oktober - .. - ..
    23. Liesje (32) -> 12 Oktober – 3de - Jongen – ZB – BV
    24. Divanaatje (30) -> 13 Oktober - .. - ..
    25. NiCa (32) -> 13 Oktober – 2de - Jongen – TB – BV
    26. Littledream (21) -> 13 Oktober - .. - ..
    27. Anz (25) -> 14 Oktober - .. - ..
    28. Mariekebalm (26) -> 14 Oktober – 1ste – Meisje – ZB – BV
    29. Kirstenyana (21) -> 14 Oktober – 2de – Jongen – ZB (m.i. 20 sept. ks) – BV
    30. Denisse (..) -> 14 oktober – 1ste - Meisje
    31. Lolli (..) -> 14 Oktober – 1ste - Verrassing
    32. Anne36 (36) -> 17 Oktober – 1ste – Meisje – ZB (m.i.) – BV
    33. Avalon1972 (35) -> 18 Oktober - .. - Jongen
    34. Bolletje (..) -> 18 Oktober – 2de - Verrassing – TB – BV
    35. Missyess (24) -> 19 Oktober - .. - Meisje – TB – BV
    36. Jotim30 (32) -> 20 Oktober – 3de - Jongen – ZB – BV/FV
    37. Kissflower (19) -> 20 Oktober – 1ste - Jongen – ZB – BV
    38. Rastagirl (..) -> 20 Oktober - .. - ..
    39. Marize (34) -> 20 Oktober - .. - Meisje
    40. Xenas81 (25) -> 20 oktober – 1ste - Jongen – ZB – BV
    41. Pol (28 ) -> 20 Oktober – 1ste – Verrassing – TB - BV
    42. Pjetje (27) -> 21 Oktober – 3de - Meisje – ZB (m.i) – BV
    43. Lievebeesje (36) -> 22 Oktober – 4de – Verrassing
    44. Chrisje (28 ) -> 23 Oktober - .. - Verrassing – TB – BV
    45. Maris (30) -> 24 Oktober – 1ste - Meisje
    46. Irene (..) -> 24 Oktober - .. – Meisje
    47. Nienke07 (39) -> 24 Oktober – 3de - Verrassing
    48. Kaykekay (..) -> 24 Oktober – 4de - Jongen – ZB (m.i.) – FV
    49. Sylvia (24) -> 25 Oktober – 1ste - Meisje – ZB – BV
    50. Lynn (..) -> 26 Oktober – 1ste - Jongen
    51. Bieke24 (24) -> 26 Oktober - .. - Meisje – ZB – BV
    52. Smeetje -> (33) 28 Oktober – 2de - Verrassing
    53. Marianne30 (32) -> 29 Oktober – 3de - ..
    54. Lvdwerf (21) -> 30 Oktober – 1ste – Geheim – TB – BV
    55. Astrid85 (22) -> 30 Oktober – 1ste – Jongen – TB – FV
    56. Trienegirl (25) -> 30 Oktober – 1ste - Meisje
    57. Choco (28 ) -> 31 Oktober – 1ste - Meisje – TB - BV

    Verwacht:

    16 Meisjes
    17 Jongens
    14 "Verrassingen"
    3 Geheim

    Geboren:

    1 Meisje
    0 Jongens

    TB – Thuisbevalling
    ZB – Ziekenhuisbevalling
    BV – Borstvoeding
    FV – Flesvoeding
    m.i. – Medische indicatie
    ks – Keizersnede



    Voor aanvullingen of wijzigingen pb me maar!
     
  7. maris

    maris Bekend lid

    Mar 6, 2006
    843
    0
    0
    oeps!

    Nou ja, dan weet nu ook iedereen meteen de onderwaarde voor het ijzergehalte!
    :-D
     
  8. hahaha!

    Nog een vraag he....

    weet iemand dat.... als ik nu eerder beval.. dan gaan natuurlijk die 10 weken zwverlof erna ook in!

    ik heb me er al helemaal op ingesteld dat ik in januari weer zal beginnen..
    maar dalijk moet ik al eerder beginnen!
    erg eigelijk he!
    krijgen we al zoveel vrij.. lopen we weer te zeuren haha!
     
  9. Irene

    Irene Fanatiek lid

    Dec 1, 2006
    1,034
    0
    0
    Xenas volgens mij is dat niet zo hoor. Hoeveel weken vantevoren ga je met verlof? Ik heb in totaal 16 weken verlof waarvan 6 voor de bevalling en 10 erna. Mocht ik eerder bevallen dan blijft de datum dat ik terug naar mijn werk moet gewoon staan omdat ik zowieso recht heb op 16 weken. Hoe zit dat bij jou dan?
     
  10. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    hmm ik breek nog even in hoor
    met een mooie quote van het uwv:

    oftewel.. je hebt altijd recht op 10 weken NA de bevalling
    plus het aantal dagen dat je tussen die 4 en 6 weken vooraf niet opgenomen hebt

    houd dus in dat als je 6 weken vantevoren stopt met werken.. en vervolgens te laat bevalt.. je maximum profijt hebt van je vrije dagen :)

    zelf maar 4 weken vantevoren gstopt.. omdat ik gewoon zeker wilde weten dat ik erna zo lang mogelijk vrij was :)

    iets met dat ik tegen de tijd mijn verlof afloopt ik werkeloos ben en je gewoon 100% uitgekeerd krijgt zolang je verlof hebt.
    ipv dat je dus WW van 75% krijgt :)
     
  11. maris

    maris Bekend lid

    Mar 6, 2006
    843
    0
    0
    Xenas, je hebt inderdaad sowieso 16 weken. Als je te laat bevalt, dan krijg je altijd nog het aantal weken dat je normaliter ook gehad zou hebben na de bevalling.

    Dus stel je gaat uit van 4 weken van te voren stoppen, dus 12 wken erna nog verlof en je kind wordt twee weken te laat geboren: dan heb je nog steeds 12 weken na je bevalling verlof. Je komt dan dus uit op 18 weken.
    Persoonlijk lijkt dat me wel een lekkere variant, maar ja, afwachten he...
    :)
     
  12. Andrea mv Ryan

    Andrea mv Ryan Fanatiek lid

    Dec 31, 2006
    1,052
    0
    0
    Groepsleidster kinderopvang
    Noord-Brabant
    Hier een mama met ervaring. ;)
    Je hebt sowieso recht op die 16 weken. Beval je later dan de uitgerekende datum, heb je recht op 10 weken erna.
     
  13. maris

    maris Bekend lid

    Mar 6, 2006
    843
    0
    0
    Hoi Andrea,

    Dat klopt niet hoor, een vriendin van mij was laatst 2 weken te laat bevallen en zij kwam daardoor uit op 18 weken omdat je recht houdt op hetzelfde aantal weken na je bevalling dat je had ingepland vanaf de uitgerekende datum.

    groetjes
    Maris
     
  14. tnx meiden!

    Maar geldt dit ook als je te vroeg bevalt!
    bv een week of 2 eerder dan je uitgerekende datum..
    er is namelijk kans dat ik eerder zal bevallen.. ivm suiker.. net zoals anne!

    Dan heb ik daarna toch nog 10 weken..
    Alleen jammer dat ik dan toch nog dit jaar zou moeten beginnen!

    of niet?
     
  15. maris

    maris Bekend lid

    Mar 6, 2006
    843
    0
    0
    als je te vroeg bevalt kom je in ieder geval nooit onder de 16 weken uit.
     
  16. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    @ Nijnie, ja gister mijn 2e zwgym gehad. Maar moet zeggen dat ik die leidster soms best irritant vind (kan aan mijn hormomen liggen?)
    Ik was daar keurig 5 voor 8, zij nog niet. Komt ze net om 8 uur aanzetten en moet ze alles nog klaar leggen enzo. Al met al beginnen we om 20 over 8 ongeveer. Een hoop onzin praat, wat ademhalingsoefeningen enzo. Normaal gesproken duurt het van 20.00 tot 21.00 uur maar omdat ze opnieuw zo laat was, liep het uit tot sowieso 20 over 9. En ik zo worden opgehaald om 21 uur! Heb dus om 10 over 9 gezegd dat ik weg ging omdat ik werd opgehaald.
    Oooh ik daar zo slecht tegen! Tijd = tijd! Kom dan eerder zodat je het klaar kan leggen, nu voelde ik me onwijs schuldig omdat er iemand op mij zat te wachten. Bah! :evil:
    Zoo ff geklaagd!

    Voor de rest alles prima hoor. Erg warm! Maar wel lekker.
    Ik las net iets over een bananensoes? Hmmm denk dat ik zo maar even naar de bakker ga ;)
     
  17. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    Mar 19, 2007
    2,575
    0
    0
    Enschede
    hey meiden!

    ik heb onzettend zin om te shoppen voor de baby! Het is zooooo mooi weer! Maar kleertjes mag ik van mijzelf al niet meer kopen. Heb gisteren namelijk de kleertjes van HM binnen gekregen die ik had besteld. 1 spijkerbroekje 1 joggingbroekje en een tshirt. Errrugg schattig. Maar nu is het echt klaar met de pret, geen kleertjes meer! Veeeeelste veel!

    Dus denk dat ik dan maar ga shoppen voor mijzelf.. Lekker nieuw geurtje, makeup spulletjes enzo.

    Enuhh Zwitsal in de aanbieding?! Bij Etos? Ga ik daar gelijk ff kijken.

    Eerst ga ik eens ff kijken bij de september mama's.

    Liefs Kiss
     
  18. Sheila82

    Sheila82 Niet meer actief

    @Astrid: Kan ik me helemaal voorstellen dat dat heel vervelend is! Ze moet maar gewoon op tijd komen, zeker ook voor de tijd dat het echt begint omdat ze alles nog klaar moet zetten. Onze leidster is echt super, we hebben ook echt een gezellig clubje!

    Het is idd warm ja, ik ga zo wel even buiten in de schaduw zitten, we hebben een hele mooie nieuwe (grote) loungeset dus daar ga ik weer even van genieten!
    En dat zou wel lekker zijn met een bananensoesje erbij....heb alleen geen zin om het te halen...ben net terug van de winkel. maar ik heb vast nog wel iets anders lekkers liggen...mmm...(ijsjes?!)

    heb net weer even nieuwe foto gemaakt..pff....dik buikje al wel, haha :D Maar ben ik wel blij mee hoor! Vind dat juist wel leuk.


    Liefs

    Sylvia
     
  19. denisse

    denisse Actief lid

    Jan 15, 2007
    365
    0
    0
    administratief medewerkster
    hoofddorp
    goede middag dames.
    hier gaat alles zijn gangetje..
    ben alleen niet zo blij met de babydump...
    ze hadden vergeten om de schroeven van de linnenkast erbij te doen (we laten alles monteren)
    en het ledikantje was al beschadigd.. dus ze regelen wel dat het gemaakt wordt enzo, maar dat duurt nog lang allemaal!
    ze zouden week 36 komen, nu komen ze pas week 38 en mijn bestelde box komt pas half oktober!
    grrrrrrrr.....

    moest het effe kwijt... :)

    hier nog steeds stinkend druk op het werk, vandaar de weinige reactie's van mij, lees wel mee hoor! (voor zover ik tijd heb)
     
  20. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    Mar 19, 2007
    2,575
    0
    0
    Enschede
    Oohh SYLVIA wat een onzettende prachtig mooie geweldige buik heb jij zeg! Echt WAUWIE! Moet dr nu steeds naar kijken, echt geweldig!
    Trots op zijn meid!


    Liefs kiss
     

Share This Page