Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 5

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 13 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brix

    Brix Fanatiek lid

    25 jan 2009
    1.969
    0
    36
    Hoi meiden,

    Zo, weer een teken van leven van mij. Ik ben 10 dagen op vakantie geweest in Egypte, ik ben vannacht teruggekomen. Het was heerlijk, ik heb helemaal niets gedaan, behalve uitrusten en genieten, daar was ik aan toe. En er was geen enkele zwangere in de buurt, god zij dank :D.
    A.s. maandag mogen we eindelijk naar Gent, ik ben zo benieuwd hoe het zal zijn en wat de S voor ons kan betekenen. Ik sta te popelen!

    @ BB: verdrietig nieuws voor jou. Wanneer mag het nou een keertje lukken :(. Je bent nu op vakantie, geniet van de welverdiende rust!

    @ Sprokkel en Meleka en Alf: jullie gaan zo goed, wat ontzettend fijn om te lezen!

    @ Y30: ik blijf voor je duimen dat het gaat lukken deze keer.

    Ik laat het even hierbij. Ik heb morgen een afscheidsdiner van een collega en ik heb de hele avond de speech zitten voorbereiden. Ik ben niet zo'n held in speechen, dus ik zie dubbel nu. Later meer!
     
  2. Alf

    Alf Niet meer actief

    Y30, Wat vervelend dat je niet helemaal gerust bent op de laatste waardes. Ik heb er niet genoeg verstand van om je gerust te kunnen stellen maar dat hcg klinkt wel erg goed. Hopelijk kan een goede echo je straks wat gerust stellen. Ik hoop en bid dan ook dat je goed nieuws mag gaan krijgen en dat je voorzichtig aan kunt gaan vertrouwen op je kindje, jezelf, je lijf en Dr.P
    Het is tijd voor wat geluk voor jullie!
     
  3. Alf

    Alf Niet meer actief

    Hoi Brix!
    Welkom terug en welkom thuis. Fijn dat je zo genoten hebt op vakantie.
    Spannend, maandag naar Gent. Hoe dubbel ook; ik hoop dat ze iets vinden.
    Sterkte nog met wachten. Laat je het maandag weten?
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Y30 succes met de echo.

    Ik slik hier standaard 20 pred. Vannacht werd ik badend in het zweet wakker. Ik hoop dat dit een goed teken is. Daarnaast ben ik zo klunzig als de pest.... vaak bij mij ook een goed teken.

    maar het blijft gewoon spannend hahahaha. Ben gisteren wel gewoon wezen paaldansen en het voelde goed
     
  5. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @Brix: welkom terug, van zo te horen een heerlijke vakantie!
    Wat fijn dat je bezoek aan Gent inmiddels voor de deur staat! Hopelijk vinden ze iets kleins, krijg je super advies en kunnen jullie dan snel weer verder.

    @Angelica: Klinkt goed! M.b.t. het paaldansen, wil je natuurlijk je leuke sport niet afnemen, maar wil ook geen info achterhouden...Dr. P. is niet zo'n voorstander van sporten tijdens bevruchting en prille zwangerschap, het activeert namelijk je immuunsysteem, en die wil je nou juist koest houden;).
    Maar je moet natuurlijk doen wat voor jou goed voelt.

    Nou hier snel even naar het werk, tot vanmiddag!
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Y30 lief van je. Ik heb gisteren niet zo mijn best gedaan voor de rest gedraag ik me heerlijk lui hahahah

    Heb je nog afscheiding?
     
  7. Sprokkel77

    Sprokkel77 Actief lid

    17 mei 2011
    393
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk weer wat van je te horen Brix. Succes met je speech vandaag. ;) En natuurlijk heel veel succes in Gent maandag. Ik sluit me aan bij de rest. Hopelijk vinden ze iets relatief onschuldigs waar een pilletje voor is.

    @Angelica: Ik blijf het stoer vinden dat paaldansen. :D

    Heel veel succes vanmiddag Y30!
     
  8. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ik kan al best veel (het lenige moet je er wel bijdenken... heb altijd korfbal gedaan dus heb korte spieren)

    dit kan ik ook al en onderste boven met armen los.

    dit kan ik al maar ben nog niet zo lenig dus ik heb kromme benen hahaha
     
  9. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Meleka en Alf : wat fijn dat alles met de echo weer goed was!
    Geweldig!! Ik ben zo blij voor jullie!

    @ Brix: welkom terug! Fijn dat je lekker uitgerust bent op vakantie!
    Ik hoop dat ze maandag wat voor jullie kunnen betekenen.Je moest toch naar De Sutter in Gent?

    @Angelica: spannend meid! Ik hoop dat het weer raak is! Wanneer kon je nou testen?....van het weekend toch?
     
  10. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    hoop ik ga morgen zelf testen bloedtest is dins
     
  11. Babss

    Babss Actief lid

    23 feb 2011
    471
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Weer eens een teken van leven van mij... Ben zooooo blij om te lezen dat er een aantal zwangerschappen goed gaan! Geeft hopenlijk ook weer moed voor degene die nog op een zwangerschap wachten. Ik hoop zo dat jullie snel volgen!!

    Y30, jij zit wel in de top spanningsweken nu he, super dat je zo goed in de gaten gehouden wordt. Ik duim voor een goede echo vanmiddag!! Ben je nu trouwens verder dan bij je eerdere zwangerschappen?

    Angelica, ik duim natuurlijk ook voor jou, morgen testen....spannend!!

    Brix, fijn dat je een goede vakantie hebt gehad. Hoop voor jou dat ze je in Gent kunnen helpen!

    BB en Dreamz, weet niet of jullie dit lezen, maar een hele dikke knuffel van mij... wat een ellende weer:(.

    Hier, na drukke laatste weken van het schooljaar, nu heerlijk 6 weken vakantie, had wat mij betreft niet beter uit kunnen komen. Ik voel me zoveel beter wanneer ik alles op mijn gemakje kan doen! Verder ben ik de 28 weken voorbij, merk aan mezelf dat dit toch wel een goed gevoel geeft, mocht er iets mis gaan en de baby wordt geboren worden de kansen dat het goed komt toch steeds groter.

    Liefs Babss.
     
  12. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Spannend!!...ik duim heel hard voor je!
     
  13. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Babss: fijn om van je te horen! Het schiet alweer aardig op bij jou he! Geniet maar lekker van je vakantie!
     
  14. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Vandaag nog niet gezien:), ben wel mega zenuwachtig voor zo meteen. Maar goed tot straks, hopelijk met goed nieuws!
     
  15. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Wauw!!
     
  16. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @Babs: Mooi hoor 28 weken al weer! En nu inderdaad lekker van je vakantie genieten, heerlijk lijkt me dat 6 weken!
    M.b.t. je vraag, qua weken ben ik steeds verder geweest, maar sinds de laatste keer weet ik wel dat de groei steeds achter liep en dat het begin van het einde was. Dus als er vandaag een hartje is, en beebje is qua lengte 6 en halve week of meer dan is dat de eerste keer dat ik een helemaal goede echo heb gehad.

    @Angelica: morgen al testen, oeh spannend!!
     
  17. soesa

    soesa Nieuw lid

    5 jul 2012
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik weet niet of ik hier goed zit maar wil gewoon even mijn verhaal schrijven. Sinds februari gestopt met de pil. Menstruatie kwam voor het eerst weer op 26 april en duurde tot 2 mei. 1 Juni sleutel van ons nieuwe huis en voorlopig druk met klussen. Afgelopen dinsdagavond dacht ik er aan dat ik niet meer ongesteld was geworden en had een test gekocht. Zwanger! Nog een test gedaan voor de zekerheid, weer zwanger! Yes, gister tegen iedereen verteld. Vanochtend naar Verloskundige gegaan omdat die aan de telefoon gister had berekend dat ik 9 weken en 5 dagen zwanger zou moeten zijn. Inwendige echo gehad. Ze was niet heel positief; of het is een vruchtje waar verder niks gegroeit is of ik ben korter dan 10 weken zwanger. Ze heeft niks gemeten en ik moet volgende week woensdag terug komen om te kijken of er iets veranderd is. Wat ik zo gek vind is dat ze beide niet uitsluit en dus niks heeft gemeten. Ik heb net de clearblue test gekocht en die gaf aan dat ik 2-3 weken zwanger zou zijn. Niet dat ik daar aan vast hou want als ik realistisch ben dan is het toch gek dat ik 26 april voor het laatst ongesteld zou zijn en juist wel 10 weken zwanger moet zijn maar dat het dus blijkbaar tussentijds mis is gegaan. Herkent iemand dit? Ik denk dat we toch maar realistisch moeten zijn en er van uit gaan dat we as woensdag slecht nieuws krijgen..
     
  18. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Ben er weer.

    Echo was goed, mooi duidelijk hartje en 6w3d. Gebaseerd op eisprong dacht ik 6w5d, maar dat kleine verschil kan prima, zei ze. Echt een opluchting!!:):)
     
  19. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Hoi soesa, wat een rare manier van doen van de VK. Heb ik echt nog nooit eerder gehoord. Een vruchtje van 9 a 10 weken is heel duidelijk, sowieso qua hartactie e.d. Dat zou geen twijfel geval moeten hoeven zijn. Heeft ze genoemd of er een kloppend hartje was? Je kunt altijd naar de gyn gaan hé, daar hebben ze er vaak net iets meer kijk op.

    Sterkte!
     
  20. Sprokkel77

    Sprokkel77 Actief lid

    17 mei 2011
    393
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een fantastisch nieuws Y30. Ik ben zo blij voor jullie. Dit wordt een plakker!
     

Deel Deze Pagina