Binnenkort komt er een groep mensen bij ons (ongeveer 30) en willen we ook avondeten voor ze maken. Wat is redelijk makkelijk om te maken, lekker en nog enigzins te betalen? Ik zat eraan te denken om evt te bbq-en maar alleen al aan vlees ben je dan volgens mij al een klein fortuin kwijt. Graag tips. Bedankt!
Misschien een paar pannen soep (verschillende soorten bijvoorbeeld) met stokbroodjes met kruidenboter en salade of zo?
Soepje met wat stokbroodjes, kruidenboter en dat soort smeerseltjes en iets van huzaren- en aardappelsalade? Dat doe ik meestal met verjaardagen en dat doet het altijd goed. En als je een beetje de goedkopere merken kiest is dat prima te doen volgens mij.
Ik denk idd ook dat wat de andere meiden zeggen goed is. Ben je ook niet de hele dag mee bezig en nog wel te betalen.
Het is alleen niet echt soepjes weer of maakt dat voor anderen niet uit? Vlees hoeft niet perse duur te zijn, je kan ook hamburgers (ook makkelijk zelf te maken van gehakt) en/of worst of zo te bakken. Broodjes erbij een stel salades, couscous oid dan valt het best mee.
Hoi, Je kunt wraps maken, deze zijn makkelijk van te voren te maken in allerlei smaken. Ook erg lekker is: aardappels wassen met schil in stukken en dan op een bakplaat met knoflook, citroen, zeezout en rozemarijn en olie. Half uurtje in de oven en smullen maar. Doe zelf altijd met zoveel mensen, warm en koud buffet. Bijvoorbeeld, kipfilet in stukjes, lekker kruiden en bakken, gehakt balletjes Beide kun je van te voren voorbereiden en dan hoef je het alleen maar op te warmen. Zorg dat je lekker veel brood hebt met kruidenboter, tapenade, paturain, brie of kruidenkaas. Maak ook altijd een salade, je koopt gewoon een grote bak rundvleessalade en die maakt je op. Succes verzekerd. De pastasalade van de Makro is ook erg lekker. Hopelijk kun je hier iets mee. Succes.
Maak een soort lopend buffet. Je haalt wat kant en klaar salades, twee soorten stokbrood, kruidenoter, wat lekkere vleeswaren, meloen met parmaham, kleine pasteitjes met ragout, gevulde eieren, pannetje soep, evt voor kids wat knakworsten, wraps met kip en zalm, simpele grote kom sla met pijnboompitten tomaat en komkommer, evt wat kipborrelhapjes, Ik noem maar wat op maar zo kan je eigenlijk simpel een lopend buffet maken en iedereen is tevreden. Succes
Pan met kipfilet met fajitakruiden, pan met gehakt met burritokruiden, guacamole, sour cream, gesneden tomaten, komkommer, bosuitjes, mais, kidneybonen, geraspte kaas etc etc....en dan wraps en taco's ernaast. Iedereen kan zelf zijn eten samenstellen en zeker weten dat iedereen dit lust
Wij hebben een keer voor zo'n grote groep sate stokjes op de BBQ gemaakt, stokbrood, salade erbij. Niet te moeilijk allemaal, net duur en ook niet al te veel werk.