goedemorgen voor diegene die vroegen hoe het gaat met T goed ! morgen worden de hechtingen verwijderd verder wil ik mededelen dat ik zaterdag niet mee gaa aangezien onze hypotheek adviseur komt we gaan verhuizen en ons huis wordt weer verkocht-verhuurd door s.zje en vriend en wij gaan het huis kopen van me andere s.z dus dat moet allemaal geregeld worden
Goedemorgen. @Eylem, balen van jee slapeloze nacht weer. Ik snap niet hoe je het vol houd. De laatste paar nachten slaapt Jens gelukkig door want was echt helemaal gaar van zo weinig slaap met die nachtvoedingen. @Spikkel, het wordt spannend voor jou...het is bijna zover! Alles klaar voor de grote dag? Peuterpuberteit....haha lees dat er meer last van hebben dus....hier ook *zucht* af en toe kan ik hem wel achter het behang plakken zo lekker eigenwijs en niet luisterend is hij. @Franka, wow G.uusje gaat hard zeg, al zelf staan...alleen jammer dat het keukentje niet mee wil werken @Am, Wat leuk dat ze je via facebook heeft terug gevonden. Gister zijn we lekker met Tygo en vrienden met hun kids naar een grote binnen speeltuin geweest aangezien het echt bagger weer was. Was erg gezellig! En de kids hebben zich even lekker kunnen uitleven. Tygo sliep als een roosje vanacht
Jewe, ik weet ook niet hoe ik het volhoud, maar het lukt me elke ochtend weer mijn ogen open te krijgen als ik eenmaal maar wakker ben gaat het wel. Maar ik ben wel een klein beetje jaloers op jouw nachten, haha. Leuk dat jullie op stap zijn geweest! Heb gisteren trouwens een horloge voor mezelf gekocht voor het enorme bedrag van 2,50 euro via eBay http://www.ebay.nl/itm/221047601078?var=520094421856&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648#ht_5730wt_1185 uit HongKong, ben benieuwd of het goed gaat maar het schijnt normaal gesproken wel aan te komen na een week of 4. Echt verslavend, die goedkope troep op eBay...
Morgen! Vanochtend naar de uni geweest voor een onderzoekje waar g.uusje weer aan mee kon werken. Dadelijk kids in de auto en even naar een vriendin die nu bijna 41 weken zwanger is...Morgen gaan de kids een dagje naar kdv, die hadden we nog tegoed en nu aan het bedenken wat we kunnen gaan doen met die kindloze dag: op stap of zoals we vroeger deden: een filmmarathon kijken met veel lekkers op de bank @eylem: leuk als je op die manier goedkoop leuke dingen kunt scoren! respect voor je en je nachten hoor! @lm: wat fijn dat jullie huisje kunnen kopen zeg! fijn dat de hechtingen er weer uit mogen...hoezo heb je eigenlijk aspraak voor echo om te kijken of alles nog goed is: zijn daar o nduidelijkheden oiver dan? @spikkel: spannend!! Nog 1 nachtje! @jewe: klinkt als een gezellige dag en de perfecte oplossing voor een regenachtige dag! ook lekker dat je weer snel op de been bent! @am: wat leuk dat een oude jeugdvriendin je terug gevonden heeft...ik heb tijdje terug ook gegeken of ik een italiaanse penvriendin terug kon vinden: helaas...
o nee geen onduidelijkheden maar zo had ze het opgeschreven omdat ik natuurlijk vroeg een echo heb gekregen en ze zei dan kom je met 8,5 nog even terug om een extra x te spieken
Tip voor een gratis pak Pampers http://www.pampers.nl/nl_NL/pdfs/Actievoorwaarden_Pampers_Simply_Dry.pdf
Goedemiddag, Wel bijgelezen maar bar weinig onthouden. mn hoofd zit een beetje vol vandaag hier gaat het redelijk ben echt bloednerveus haha maar goed hoort dr allemaal bij. vanaaf gaat G. zn pak ophalen en komen mn moeder en getuige voor mn haar. getuige van G. Komt vanaaf om 9 uur pas met vrouw en kind :O dus daar ben ik niet blij mee maar goe dat zoeken ze maar uit.. En verder beetej rommelen in huis om de dag door te komen haha
@ spikkel, gewoon rustig blijven, komt allemaal goed joh! @ lm, fijn dat het goed gaat met T. Succes met het hypotheekgesprek. @ eylem, echt respect voor jou dat je het zo vol houdt. Je hebt natuurlijk niet zoveel keus, maar toch! @ jewe, zag inderdaad op FB dat je naar de Vossenberg was geweest. Leuk daar he! L.ukas vind het prachtig om op die zolder te timmeren! Ik had ook nog overwogen om naar een binnenspeeltuin te gaan met de kids, maar vind het best lastig omdat er zoveel leeftijdsverschil in zit. L.ukas mag vaak niet in het peutergedeelte (en als het druk is wordt daar echt wel op gelet) en N.oa is eigenlijk nog te klein voor het grote gedeelte. Dus uiteindelijk maar niet gedaan. @ franka, leuk een kindloze dag samen! Ik zou lekker op stap gaan als het weer meevalt en anders lekker een tv marathon doen als het slecht weer is! Wat voor onderzoek doet G.uusje aan mee?
Horloge ziet er leuk uit Eylem! Ben ook wel benieuwd of het wat is! Hoe is het met je neefje in Turkije? Nog verandering of is de situatie nog hetzelfde? Hier is een vriendinnetje van L.ukas aan het spelen. Ze zijn zo schattig aan het spelen samen! Echt leuk om te zien. We hebben net cakejes gemaakt. Staan nu in de oven, dus als die klaar en afgekoeld zijn, gaan we die versieren. Mijn ouders komen vanmiddag thuis van vakantie. Eindelijk! Was trouwens echt sneu. Zaterdagavond hoorde ik boven opeens gesnik. Ging ik kijken, lag L.ukas in zijn bed te huilen omdat hij opa en oma zo miste! Ik dacht dat het hem op zou vrolijken om ze te spreken, dus had mijn vaders mobiel gebeld, maar zodra hij opa hoorde heeft hij alleen maar onbedaarlijk zitten snikken! Zo zielig! Mijn vader wist ook niet wat hij er mee aan moest en moest er ook bijna van huilen. Nou goed, vanmiddag kunnen ze weer even lekker kroelen.
Spikkel, spannend!! CM, ah wat ontzettend lief van L.! Fijn dat je ouders bijna weer terug komen! Ik ben ook benieuwd naar het horloge, mijn zusje heeft weleens eerder wat besteld en dat was altijd goed maar het is een beetje geluk hebben natuurlijk. Over mijn neefje in TR geen nieuws, situatie verandert gewoon niet, ik heb geen idee of de artsen nog iets gaan ondernemen als het zo blijft of niet....Euthanasie is in ieder geval niet aan de orde. Zo, ik heb al een heleboel kleine nuttige dingen gedaan die elke keer bleven liggen, geeft wel een goed gevoel! En ik moet echt heeeel erg nodig de boekenkast opruimen, nu maar besloten elke dag 1 plank te doen, dus nu is 1 plank weer netjes, haha. Wij leggen altijd allemaal dingen in die kast en achter de boeken dus ziet er niet uit.
Boekenkast is bij ons ook altijd een vergaarplek van allerlei dingen die niks met boeken en lezen te maken hebben! Momenteel staat in onze boekenkast in de woonkamer trouwens nog maar bijzonder weinig boeken! We hebben zo'n vakkenkast met 8 vakken. Rechtsbovenin staan wat boeken van L.ukas. Linksbovenin kleur- en puzzelboeken van L.ukas. Dan daaronder een bak met knutselspullen. Daarnaast een houten ladekastje met papiertjes, stickers, potloden en stiften van L.ukas. Daarond boekjes van N.oa. Daarnaast puzzels van N.oa. Daaronder een bak met Wii- en Playstwtionspelletjes en controllers. En daarnaast een bak met dvd's van de kids. Dus in mijn grote boekenkast die ooit volstond met mijn boekencollectie waar ik zo trots op was, staat nu niet één boek meer van mij! Die zijn allemaal verhuisd naar de boekenkast op zolder, waar ze nu liggen te verstoffen achter alle spulletjes die er voor gepropt zijn.
Oja, Eylem, wij eten wel eens Turkse Durum van die wereldgerechten serie. Maar het is voor ons drieen eigenlijk net te weinig. Heb jij een goed recept om dat gewoon zelf te maken? L.ukas vindt het namelijk heerlijk!
Nee, want dat Durum gerecht is helemaal niet Turks durum betekent in het Turks gewoon die wraps, zeg maar, en is dus ook geen gerecht - wel heb je bv durum doner, dat is dan donervlees in durum, of durum kebab - gehakt in durum. Maar wat meneer Knorr ervan maakt, dat ken ik niet . Je kan natuurlijk wel gewoon zelf extra wraps kopen en extra vlees en groenten etc, alleen dan kom je niet uit met je kruiden denk ik.
Oh haha, dat is dus net zoiets als die kip tajine. Dat vind ik ook zo'n stomme naam! Een tajine is immers gewoon een soort "pan". Net als wanneer je zo'n pakje kip koekepan zou noemen! Maar goed, ik koop nu altijd al meer kip en van die pannekoekjes extra, maar dacht dat het vast wel gewoon te maken is zonder zo'n pakje. Nou ja, dan doe ik het gewoon zoals ik het altijd al deed.
Hey meiden, Niet bij kunnen lezen.. Het is hier ein-de-lijk weer eens een keertje druk, dag vliegt zo lekker voorbij. Hierna nog 2 dagen werken en dan 4 weken vakantie . Spikkel: oehhh spannend meis, morgen! Adem in adem uit.. Komt allemaal goed . Uh.. verder nix onthouden.. xxx
@lm: ok, op die manier! @spikkel: blijven ademen meis! komt allemaal goed @cm: g.uusje wordt af en toe opgeroepen om op de uni aan testjes mee te doen voor promotie onderzoek e.d. Vanochtend mocht ze speeltjes uitkiezen en naar een scherm kijken om oogbewegingen te controleren/voorspellen. Leuk zakcentje voor op haar spaarrekening wat sneu van l.ukas idd...maar goed dat ie vanmiddag lekker kan knuffelen weer!!
Ja.. heb echt zin in de vakantie, ben er ook echt aan toe. Ohhh en nog 6 nachtjes slapen en dan de echoooooo! Hopelijk kan ik vanaf dan ècht gaan genieten. Ik kom maar niet van dat broekloeren af..
jep als het mogelijk is wel dan voor ons ben ik neit zo bang maar me s.zusje en haar a.s man wel die hebben het niet zo breed qua financien enzz.en idd met tuin en op 1 minuut afstand van n haar school