Net de 26 pagina's doorgelezen en herken toch mezelf hihi. Ik heb zelf ook al een aantal babyspullen gekocht, ook was ik toen pas gestopt met de pil ... Zo heb ik al een Quinny Buzz, Maxi Cosi, Doomoo, Doomoo speelboog, een speelmat met bogen en speeltjes en muziek, Maxi Cosi deken en een flessen sterilisator voor de microgolfoven. Ik zit nu aan het einde van mijn derde ronde, ik wacht nog even tot volgend weekend af om te testen.
Ik ben nog niet zo lang lid van dit forum en nu al verslaafd! Het is leuk te weten dat er zoveel vrouwen zijn die er zo over denken (dromen) als ik!
Ik zit ook maar sinds een week hier op het forum en het is zeker verslaafd . Kijk elke dag . Wij gaan voor een eerste kindje
Heey nieuwe leden das altijd gezellig. En nee hoor niemand is hier gek of raar, maar gewoon maar een klein beetje verslaafd
Goh ja verslaafd, hoeft niet slecht te zijn gelukkig. Dit weekend zei mijn vriend zelfs van eigenlijk is het al goed dat we zo'n grote kost (wandelwagen, maxi cosi) al besteed hebben en dit niet moeten aanschaffen als we al de rest ook nog moeten hebben.
Leuk dat hier zo veel reacties op gekomen zijn! Ik ben 25 en kom uit brabant. Liefs Nelle ps wij stoppen even met proberen omdat ik vernomen heb dat mijn partner mij ten huwelijk wil vragen. Dan toch liever eerst even trouwen
Ik was bang dat ik écht de enige was met zulke sterke gevoelens. Gelukkig niet dus! Ik ben 22 en kom uit Zwolle. Nu nog aan het ontpillen Het kan me niet snel genoeg gaan!
Ja hoor mijn eerste baby slaap pakje is binnen, ik kon hem niet laten liggen, en heb zo ook een beetje het gevoel dat ik wat tastbaars heb
IK heb niet alles gelezen wel een deel. Mag ik ook bij jullie clubje komen? We gaan ook voor ons eerste kindje. We zijn 22 en dit is ons eerste ronden. Ik ben op 1 juni gestopt met de pil. En op 5 juni ongesteld geworden. Nu ben ik nog in afwachting op mijn ongsteldheid of het is al raak maar daar ga ik niet vanuit. Moet natuurlijk eerst ontpillen Groetjes Ben ook verslaafd maar hou me nu goed in.
Tuurlijk, en iedereen is welkom bij dit clubje verslaafden We hebben inmiddels ook ons plekje op zwanger worden clubs kom daar ook gerust eens binnen rollen. Ja moederworden met het eerste pakje begint he he straks heb je net als ik een box op zolder
over het ontpillen, heb mn huisarts gevraagd en die zegt dat je al zwanger kan raken wanneer je stopt met de pil alleen raden ze altijd aan om eerst een keer ongi te worden omdat je dan kijk hebt op je cyclus
Klopt, daarom wachten veel vrouwen tot ze een beetje weten hoe hun cyclus is en kunnen ze gerichter klussen
Over ontpillen dat heeft bij mij geen zin want heb een heel erg onregelmatigte cyclus dus we dachten gewoon beginnen. Leuk dat ik ook welkom ben.