ontlasting

Discussion in 'De bevalling' started by Desie17, Jul 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    Ik heb een vraag want ze zeggen dat je darmen legen voor je gaat bevallen en nu heb ik dus pds waar door de stoel gang een apart ritme heeft en het legen van de darmen zegt bij mij niks want heb dat vorige week gehad maar vanacht heb ik dus een beetje laten lopen waar ik in de ochtend achter kwam is dat normaal of niet ??
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    Dit is echt bij iedereen anders.
    Ik moest wel ineens ontzettend nodig naar de wc toen ik zo'n beetje op het hoogtepunt van m'n weeën zat (diarree en overgeven tegelijk, wat een feest) direct daarna ging ik over naar persweeën en had ik volledige ontsluiting, maar voor de rest heb ik niks gemerkt van dat zogenaamde 'legen voor de bevalling'.
    Toen ik net begon met persen kwam er als eerste ontlasting uit. Ook dit gebeurt bij heel veel vrouwen, en is toch het beste bewijs dat de darmen niet leeg waren voor de bevalling :)

    Of het normaal is dat je 's nachts wat laat lopen zonder het te merken? Geen idee of het bij veel vrouwen gebeurt, maar ik kan me voorstellen dat dit gebeurt doordat je bekkenklachten hebt, of doordat er een zenuw bekneld zit waardoor je het niet voelt of tegen kunt houden. Het is niet per se een teken dat je bijna gaat bevallen (al durf ik je wel te voorspellen dat jij binnen 3 weken wel bevallen zult zijn, maar dat komt door je banner en niet door je darm-leging).
     
  3. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    ik heb ook regelmatig urine verlies van een druppel ofzo omdat ze al verder is ingedaald dan de baarmoeder mond ze hadden ookal gezegd als je gaat bevallen tijdens de pers weeen kan het heel snel gaan omdat die vrouw maar een vingertop naar binnen deed en het hoofdje al voelde best eng idee ik dacht dat het daar door kwam
     
  4. Bri

    Bri Niet meer actief

    Dat kan ik me wel voorstellen dat je dat een eng idee vindt. Zou best kunnen, dat als het eenmaal begint dat het dan ook heel snel gaat. Ze drukt in elk geval goed naar beneden! Het zou dus ook wel kunnen dat zij met haar hoofdje op je darm drukt, en dat je daardoor wat verliest.

    Maar nogmaals, ik ben bang dat dit niet zegt dat je vandaag of morgen al gaat bevallen. Nog even geduld... (en sterkte daarmee, afwachten is niet leuk als je al zo ver bent)
     
  5. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    ze ligt al een week zo het wachten duurt alleen zo lang :p
     
  6. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    Mar 13, 2008
    6,167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    niets geen darmopschudding gehad hier.
    Zegd dus ook niet alles helaas.

    Denk dat het enige is wat je zeker kunt aannemen als zijnde de bevalling is begonnen: regelmatige weeen.
     
  7. ninaroos

    ninaroos Lid

    Apr 17, 2012
    84
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ook last van pds, maar het zegt helemaal niets. Heb vorige keer niets gemerkt van het zogenoemde 'legen'. Ben bang dat het dus inderdaad niets zegt over wanneer de bevalling gaat beginnen.

    Succes met de laatste loodjes!
     
  8. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    daar ging mijn vraag ook niet over maar of het mogelijk was dat ik ontslasting verloren had
     
  9. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Als jij het in je broekje gevonden hebt, dan is dat zeker mogelijk, dan is dat gewoon een feit. Maar ontlasting verliezen is niet een zwangerschapskwaal die betekend dat je bijna gaat bevallen. Incontinentie van urine is wel vaak gehoord, voor ontlasting zou ik toch een bekken therapeut raadplegen om de boel een beetje te helpen trainen.
     
  10. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    om nu nog naar een therapeut te gaan om dat kleine beetje en van urine heb ik al een keer in de nacht gehad ook maar 1 keer
     
  11. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    't is maar een tip hoor ;) Na je bevalling zal je er wellicht wel belang bij hebben, bij sterke bekkenbodemspieren?
     
  12. Desie17

    Desie17 Actief lid

    Oct 7, 2011
    249
    0
    0
    NULL
    dat zou kunnen maar ben al naar zo,n therapeut geweest maar nu is dus het probleem je kunt maar een paar keer heen en dan gaat het je geld kosten en zo ver ik nog weet was het toen ook niet weinig maar weet de oefeningen nog wel :p
     

Share This Page