mvj, ga jij nog met vakantie? ivm dat plannen Jee, wat zitten we allemaal rot in ons velletje. Taliaa, ik wil ook afvallen, niet te veel hoor 4-5 kilo. Voel me lelijk en lijk soms nog wel zwanger. Als ik met M rondloop voel ik soms blikken van, zo die is ook snel weer zwanger. En ik schiet zo snel uit mn slopf en ga dan helemaal door het lint.... Ik verhuis wel mee hoor... heb alleen geen hyves meer. dikke knuf meiden! Ik ga zo werken en 2 kindjes op het kdv afzetten! M HANGT aan me sinds de vakantie, dat wordt wat...
Ik vind het prima. Met meiden van tweelingen een besloten club op fb maar dat werkt toch anders. Op zp bestaan dacht ik ook besloten clubjes.
zwaai ook hier iemand waar t niet helemaal toppie mee gaat. F is weer 'terug bij af' en dat is heel zwaar. lange dagen op school end e zaak gaat heel goed waardoor manlief vaak aan t werk is (alleen maar goed maar t is pittig) Overgsatpt op een GO omdat mn SM ons heeft laten zitten. Drama met mn vader gehad en onze bruiloft nog niet geregeld krijg er een punthoofd van. wel was de verjaardag van de kindertjes zeer geslaagd. alleen ff een brok in mn keel want ze worden zo groot *zucht*
geen probleem om over te gaan op facebook. Ik sinds deze maand daar pas een account, dus graag dan wel even wat uitleg hoe ik daar kom, ik ben er nog niet zo handig in. Morgen laatste dag kdv, ik hoop dat ik het droog kan houden. En volgende week zit ik helemaal alleen, want Thijs gaat 3 dagen naar mn ouders omdat ik 3 dagen moet werken. Dus allebei mn mannen zijn dan niet thuis. dus ik ga maandagavond maar lekker hardlopen en dinsdagavond lekker naar de film. Ik denk lekker naar ice age 4.
Mvj of net zoals we hebben met de novmamas werkt misschien makkelijker dan fb. Als jullie weggaan ga ik mee maar weet niet of ik alles bij kan houden ben ook nog vaak op zp te vinden en vind 2 in 1 dan wel handig. Taliaa wat is er met Isa? Ennuh E. nog zulke nachten jeetje en je hebt alles al geprobeerd natuurlijk. Misschien vind ze het ledikantje niets en gaat het in een groot bed wel goed, de dochter van mijn vriendin had ook drama nachten, al snel over op een groot bed en ze sliep ineens door. Nachtbrakers breken zo op hoop echt dat dat snel beter gaat dan is er 1 ding gewonnen he. Misschien eerst je rug stabiel proberen te krijgen en dan afvallen je bent moeder van 2 meiden, snachts wakker, je werkt, verzorgd thuis en wil zelf nog 2 dingen tegelijk ook een moeder kan niet alles meid! Dikke knuffel. Makkie fijn dat je iets van de ha heb gekregen. Ben je nog bij je ouders? Ik hoop echt dat voor jouw snel een beetje de zon gaat schijnen!! Zo alles ligt klaar, mijn man doet straks na het werk alles in de auto, zo nog even wat voor onderweg halen en dan kunnen we vanavond gaan rijden. Pfff lange rit hoop dat het met de kindjes goed gaat en op de weg ook.
Lot, heerlijk hoor, fijne vakantie! en veilige reis toegewenst, app me af en toe maar even....! het zit nu iedereen even een beetje tegen, genoeg te verduren zo meiden... maar echt op een dag gaat alles weer voor de wind... Ik ga voor een kerst/oud een nieuw met mn kindjes in mn nieuwe huisje, dat lijkt me heerlijk! dat ik dus het nieuwe jaar in ga met een nieuwe toekomst.... dat is mijn streven en het gaat me lukken!! Giga mega dikke knuffel voor iedereen!!
kan dat dan ook geslote zonder meelezers op zp ? Makkie Knuff meis ! Je kan het ! Jen bent zo'n lief wijffie en een topmoeder !
mvj, wanneer komen jullie thuis? Kunnen we daarna afspreken! Makkie, ik duim voor je dat je snel je eigen plekje mag vinden met de kids! Ik vind het super dat je familie zo enorm mee helpt. Dikke pluim hoor! @taliaa, ik dacht dat I wel doorsliep maar E niet? Ik heb geen tips. Ik ben soms misschien te streng. J miept vaak genoeg met naar bed gaan dat ie de wind hoort of wat dan ook. Ik geef hem de keus om of buiten te slapen als ie blijft gillen en eruit komen, in het tuinshuisje, of lekker in zijn mooe bed bij papa en mama in huis. Dan kiest ie toch snel voor dat laatste en hoor ik hem niet meer. Hij wordt eigenlijk nooit wakker 'snachts. @lot, veilige ries, veel plezier en waar gaan jullie naar toe? @all, het maakt mijn niet veel uit waar we schrijven hoor. Ik wet niet of ik meelezers heb, geloof het niet.
Even snel. Heb vandaag andere kraamhulp de gene die bij jes er ook was. De andere van afgelopen twee dagen was VRESELIjk!!!!!! Ben zo blij nu met mijn kraamhulp. Liam doet het goed een tevreden baby!!!
HUUUUH ???????????????????? Heb ik nou gemist dat Debjes bevallen is ????????? Sorry Debjes Gefeliciteerd met jullie knul ! Mooie naam Wat vindt Jesse van zijn broertje ?
O debjes dat is niet leuk, je verwacht dat ze er een leuke kras tijd van maken. Ik heb net weer veel kleertjes op marktplaats gezet. Als er ooit eer derde mag komen dan zien we wel verder.
Oh debjes, dat zou toch verboden moeten worden; een stomme kraamhulp! Geniet nu nog even van je kraamtijd!! Over i, ja die slaapt wel, maar we maken ons wel eens zorgen.. Ze heeft een heel pittig karakter, maar dat hoort wel bij de faaaaaase. Maar ze is ook een einzelganger, iemand die snel overprikkeld en overvraagd is, die zo'n behoefte heeft aan structuur en duidelijkheid, en soms, soms is ze depressief. Sorry, anders kan ik het niet noemen. En als ik dan foto's zie van dreumesisa dan moet ik soms huilen bij die lachende ogen, die mis ik.. Tuurlijk is ze soms vrolijk, maar ze krijgt geen grip op de situatie om haar heen. Ze wil het spel bepalen, maar snapt niet dat ze anderen kinderen hiermee afstoot. Op de psz hadden ze nog niks gemerkt. Ik houd mn hart vast als ze naar school gaat. We moeten binnenkort naar de psz, dan ga ik het erover hebben... Ik ben ook bang dat ik teveel zie, omdat ik 5jaar met autisten heb gewerkt. Zo lastig soms. En elize wil niet meer gaan slapen, dus doen nu de 5-10 minuten methode ( thnx lot) dat helpt wel voor t inslapen, maar 's nachts is het nog bal. Bah, wordt er zo moe van. En you goooloo makkie!! Heb je je bijstanduitkering gekregen? Denk aan je!
heb gisteravond het badje en een vuilniszak vol kleren en schoentjes van J gratis weggegeven aan een antiliaans jong stel van MP. DOLBLIJ en ik kreeg er een mega goed gevoel van. We hebben tenslotte zelf ook zo veel gehad. @taliaa. J is niet depri, maar heeft HEEL VEEL stuctuur nodig. Slim kin en soms zijn wel ook wel eens bang voor "een stoornis". Maar hij is super sociaal verder. Op het kdv hebben ze nog niets gezegd, dus wie weet wat er op de basisschool straks uit komt (of niet). Ga zo naar de fysio en notaris, emmertje geld weg brengen om in de hypotheek te stoppen....
@taliaa maak je niet te veel zorgen. Het klinkt mij als high sensitive person in de oren. Haar gewoon de rust en de ruimte gunnen om de boel te verwerken als ze straks naar school gaat. Gewoon niet elke middag wat afspreken. Enneh dat einzelganger is Thijs ook wel. Hij speelt graag alleen zodat hij niet hoeft te vechten om zn speelgoed. @debjes gelukkig kun je nu genieten van je kraamtijd.