Wij hebben voor onze kleine meid al een hele tijd de namen klaar liggen. Nu ben ik bijna 29 weken zwanger en ineens twijfelt mijn vriend heel erg. Hij is bang wat andere mensen van de naam zullen zeggen. We hebben best een bijzondere naam, maar niet iets heel geks (al zeg ik het zelf). Is dat normaal en wat moet ik ermee doen? Wij hadden afgesproken dat ik de eerste naam mocht beslissen en hij de tweede naam. Maar nu hij twijfelt vind ik niet dat ik kan zeggen dat het die naam toch gewoon wordt. De naam die wij hebben uitgekozen is Sera Elise en als mijn vriend blijft twijfelen wordt het waarschijnlijk Sara Elise. We hadden juist Sera uitgekozen omdat Sara best wel vaak voorkomt. Ook zijn de 1e en laatste letter s van Sera de 1e en laatste letter van mijn naam en de 2e en 3e letters de 1e twee letter van de naam van mijn vriend. Kunnen jullie mij zeggen of dat de twijfel gevoelens normaal zijn en of jullie Sera een erg vreemde naam vinden?
Ken een meisje dat zo heet, dus voor mij is het geen gekke naam. Vind hem leuk! Maar eerder twijfelde hij dus niet? Hmm.. Lastig hoor.
Hij is niet zo goed in het uiten van gevoelens en volgens mij is het ook niet zo dat hij Sera geen mooie naam vind. Hij is gewoon bang wat zijn familie ervan vindt.
Ik kan alleen zeggen dat ik Sera een hele erge leuke naam vind! Helemaal niks vreemds aan hoor Twijfels kunnen we natuurlijk allemaal hebben.. Probeer er gewoon nog eens goed over te praten met hem, misschien neemt dat de twijfels een beetje weg (of laat lezen hoeveel mensen in dit topic het geen rare naam vinden heeft hij wat meningen van buitenaf)
ik vind het ook een hele leuke naam...niks geks hoor. Misschien gewoon cold feat van je vriend?? kan hij uitleggen waar hij dan bang voor is aan reacties?
ik kende vroeger ook een Sera en vind het geen rare naam hoor. meestal is het de vrouw die last heeft van deze onzekerheden, maar natuurlijk kan ook de aanstaande papa daar last van hebben. Zou het gewoon op Sera houden, maar ook Sara is leuk en allebei mooi met Elise als 2de naam.
Sera, leuke naam. Tikkie anders, maar absoluut niet te apart. Lastig joh, dat je vriend zo twijfelt. Gelukkig heb je nog een paar weken...
Deze reacties doen hem goed. Dus we houden lekker de naam Sera Elise! Leuk dat iedereen de naam zo leuk vind. En wat mijn schoonfamilie ervan vind zien we dan wel weer. Wij vinden de naam iig erg mooi.
Leuke naam!! Als wij een dochter krijgen (morgen of overmorgen  gaan we haar isara noemen. Vonden Sara ook leuk maar te veel voorkomend. Je hebt nog even om er aan te wennen. Succes!
ik vind het gaaf. ook super dat je het nooit hoort dus gewoon doen, anders heb je bijvoorbeeld 5 keer een sara in de klas.
Ik vind het ook een leuke naam. Juist omdat het een niet veel voorkomende naam is die wel normaal klinkt, daar houd ik van.
Lentes, de naam spreken we uit met een lange e. Dus seera. Mmachantal, nee de reacties hier zijn zo leuk dat mijn vriend besloten heeft het gewoon zo te laten. De mindere reacties nemen we dan maar voor lief. Maar die heb ik tot nu toe dus nog niet gehoord.
Sara vind ik mooier dan Sera.. Maar vind Elise het mooist Zou dat dus als roepnaam doen. Elise Sara dus