Februari 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by bigdream, May 25, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. baby4me

    baby4me Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    1,830
    0
    0
    dan heb je nog even te gaan...wat voor werk doe je dan als ik vragen mag? lijkt me wel zwaar zo snachts nog te werken.

    wat rot dat je je niet zo lekker voelt. je kunt trouwens gerust een paracetamol nemen. is t enige middeltje wat geen kwaad kan tijdens zwangerschap.

    ik heb even opgezocht en op veel sites staat:

    Paracetamol kan in de gehele zwangerschap (en kraambed, ook al geef je borstvoeding) gebruikt worden.

    Dus je kunt er gerust eentje nemen.

    hou je t nog wel vol tot 2 uur nu je je niet lekker voelt?
     
  2. Lis

    Lis Actief lid

    Jun 3, 2007
    120
    0
    0
    België
    @ Baby4me
    De kinderwagen is een urban jungle, vandaar dat ik hem zo kan aanprijzen ;)

    De verbouwingen: We zijn nu aan de laatste loodjes bezig, qua interieur dan. Enkel de badkamer is nog een vette kluif, maar dat zal iets voor volgend jaar zijn denk ik, we moeten er eerst terug wat voor sparen. Ons huis was eigenlijk in een redelijke staat, maar we hebben toch heel wat veranderd. Heel wat gemoderniseerd eigenlijk. De waterleiding, verwarming, ... was nog wel heel goed bruikbaar, maar voldeed niet echt aan de hedendaagse eisen qua verbruik enzo. Daarom dat we maar beslist hebben om dat ineens allemaal te veranderen. We wisten ook wel dat wanneer er een kindje zou zijn, je er niet meer zo grondig aan begint. Het brengt allemaal heel veel stof mee en zo, vandaar dat we die dingen op voorhand wilden gedaan hebben. Langs de andere kant weten we nu dat we voor de komende 30 jaar zeker gerust zitten op die gebieden. Maar het vraagt toch erg veel van je. Niet alleen van je lichaam (we hebben bijna alles zelf gedaan), maar het is toch ook wel een soort van relatietest. Maar alé, we hebben die goed doorstaan hoor, ons kleintje is er het bewijs van :)
    Maar wanneer die laatste dingen gedaan zijn, willen we op termijn nog nieuwe ramen en deuren steken, de gevel bekleden, een nieuw dak leggen, en eventueel een zwembad in de tuin installeren. Dus we weten de eerstkomende 10 jaar nog wel waar we voor gaan werken, hihi. Maar langs de andere kant geeft het ook wel veel voldoening. Het is tenslotte je eigendom waar je aan werkt, en op die manier stijgt het alleen maar in waarde. Het is alleen iets van lange adem hé

    Lis
     
  3. baby4me

    baby4me Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    1,830
    0
    0
    aha en wat heeft jullie wagen ongeveer gekost? weet je toevallig ook hoe groot de wandelwagen bak is?daar zie ik tussen diverse merken nl nogal verschil in.

    ja met een eigen huis blijf je bezig. maar soms is t idd wel goed als je bepaalde dingen in een keer goed aanpakt. dan ben je er weer voor heel wat jaartjes vanaf. maar kan me voorstellen dat jullie blij zullen zijn als jullie voorlopig even uitgeklust zijn.
     
  4. Lis

    Lis Actief lid

    Jun 3, 2007
    120
    0
    0
    België
    De kinderwagen kost 599 euro, de reiswieg 189 euro. Hoe groot die is weet ik niet exact, zal ik eens nameten morgen (hij staat op zolder, ga ik op dit uur niet meer naartoeklimmen, heb er nog geen licht) Ik weet wel dat het onderstel opgevouwen 105 cm is, was voor ons erg belangrijk om hem in de auto te krijgen. Maar ik zal het morgen eens nakijken voor je.

    Ik ga ook stilaan gaan slapen denk ik, ben behoorlijk moe en morgen ook nog een drukke dat voor de boeg. Moet nog een stukje schilderen + morgenmiddag afgesproken met mijn beste vriendin. Ik heb haar al veel te lang niet meer gezien, en ik moet haar nog updaten over hoe het met haar petekindje gaat, dus dat wordt een hele middag lekker bijpraten.

    Alvast slaap lekker en tot morgen,
    Liefs
     
  5. baby4me

    baby4me Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    1,830
    0
    0
    oke is prima..kijk maar een keer om te meten als je tijd hebt.

    slaap lekker en fijne dag morgen!
     
  6. Sjaantje

    Sjaantje Bekend lid

    Jul 25, 2006
    663
    0
    16
    Dordrecht
    O Geeeeeeuw... ik ga lekker naar bed, Man is op stap dus lekker alle ruimte in bed!

    @ supermummy, tot 2! uur, dat is niet niks zeg, hebben ze daar in Spanje geen regeltjes voor?

    @Baby4me ja super dat ze nu ook wat goedkoper zijn, daarom wil ik t nog extra graag haha. maar ja we krijgen al een oude van mijn zus... en moeten zuinig aandoen... ik weet het nog niet... ga er nu lekker een nachtje over slapen! en lief dat ik even mijn verhaal kon doen!

    Goodnight all!
     
  7. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    @Baby4me ik werk op een alarmcentrale bij een verzekeringsmaatschappij. Ja ik hou het wel vol hoor, voel me al weer iets beter, ik heb net een grote bak kwark op met een banaantje en musli en voel me al een stuk beter, misschien iets te weinig gegeten vandaag. :)
     
  8. baby4me

    baby4me Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    1,830
    0
    0
    moet je vaak snachts werken dan? vind je dat niet vervelend vooral straks met een kleintje erbij..

    fijn dat je je alweer wat beter voelt.

    is er wel wat te doen op je werk op dit tijdstip?
     
  9. baby4me

    baby4me Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    1,830
    0
    0
    zo ga ook maar eens mn bedje opzoeken.
    Trusten!
     
  10. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    @baby4me
    Als de baby er straks is werk ik niet meer s'nachts. Werken in verschillenden diensten heeft ook wel zo zijn voordelen vind ik. Doordeweeks eens een extra dag vrij, en s'ochtends een keer lekker uitslapen.
    Gelukkig is het vandaag rustig, kan ik lekker internetten.
    En wat doe jij voor een werk ? (lekker nieuwsgierig)
     
  11. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Truste allemaal :( :(
     
  12. AngelinaZ

    AngelinaZ Fanatiek lid

    Feb 12, 2007
    1,158
    0
    0
    Mijn verloskunde zegt dat je beter niet kan nemen, vooral niet in het begin. Omdat alle belangrijke organen in ontwikkeling zijn.
    Maar de meningen zijn daar over verdeeld.
    Ik zou het ook niet doen hoor.

    Liefs Angel
     
  13. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Oh Angelina is nog hier :)
    Ja de meningen zijn er inderdaad over verdeeld.
    Ik neem ook liever niets, en nu half uurtje later heb ik zonder paracetamol ook geen hoofdpijn meer!
     
  14. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    goeie morgen dames ff ik ben al een half uur wakker ivm het snurken van het mannetje ik ben eigenlijk nog dood moe maar ja helaas valt er niet veel meer te slapen
     
  15. Twins

    Twins Actief lid

    Mar 18, 2007
    472
    1
    0
    België
    goeiemorgen!

    ik ben zalig rustig gewekt door mijn ventje... want het is mijn verjaardag vandaag :D Hij is nu naar de bakker achter een heerlijk ontbijt en ik heb zin om de ganse dag te genieten :D :D :D Hopelijk denkt mijn maag er ook zo over, want de ganse namiddag komen er taarteters langs en ik zou graag nog een cake bakken ;)

    @Sizzel, je mag mijn leeftijd veranderen naar 26.
    @Amma, yep mijn mama geeft ook yoga. Heb altijd bij haar les gevolgd, maar sinds we verhuisd zijn is het beetje ver geworden.
    @Lis, bij mij gebruiken ze ook babynaaldjes, ik had gelukkig geluk dat het de verpleegkundige onmiddellijk lukte want ze was ook niet helemaal op haar gemak. Vreselijk hé als ze jou zo moeten martelen. Hopelijk heb je er niet teveel last van.

    Ventje is terug, ik ga ontbijten!

    Tot later!
    Twins
     
  16. leonie 1980

    leonie 1980 Actief lid

    Jan 7, 2007
    118
    0
    0
    standdaarbuiten
    Goedemorgen Meiden,

    twins@ van harte gefeliciteerd met je verjaardag.

    Ik had even een vraagje , ik ben onder behandeling van de gyn en heb met 15 weken nog een goede echo gehad en krijg met 19 weken pas weer een echo, ben nu 17 weken maar ben allemaal nog steeds erg onzeker, maar ik vroeg me af als je bij een verloskundige zit mag je dan vaker naar het hartje luisteren of moet je dan ook zo lang wachten.

    liefs leonie
     
  17. amma

    amma Bekend lid

    Nov 1, 2006
    824
    0
    0
    Goedemorgen!

    @Twins: GEFELICITEERD! en een heerlijke dag gevwenst! Dat je je maar goed genoeg voelt om veel taartjes te kunnen eten!

    @Baby4me, ja echt leuk die spulletjes! En jij hebt een leuk buikje!
    Zoiets heb ik ook denk ik, misschien ietsjes meer.

    @Suppermummy, hoop dat je lekker kunt uitslapen vandaag na je late dienst.

    @Lis, mooie wagen hoor! Ik ben er toch wel heel verliefd op. Hij lijkt me heel degelijk en practisch en ziet er ook goed uit. Denk dat ik toch ook voor de urban jungle ga al is het even een flinke prijs.
    Maar ik denk dn ook, is ook een wagen die je later eventueel goed weer via marktplaats kunt verkopen, want ze zijn zo degelijk.

    @Leonie, ik ben bij een vk en tussen de eerste en 2e afsrpaak zaten 5 weken en tussen de 2e en 3e afspraak zitten nu 4 weken. En dan luisteren ze naar het hartje. Een echo had ik met 9 weken en wacht nu op de 20 weken.
    Dus na 4 weken een echo klinkt heel gewoon. Lijkt zo lang he, 4 weken, vooral als je onzeker bent. Maar het zit vast goed!

    Ik heb een angelsound, dus kan luisteren naar het hartje wanneer ik wil, en dat vind ik wel heel fijn.

    Liefs
    Amma
     
  18. Sjaantje

    Sjaantje Bekend lid

    Jul 25, 2006
    663
    0
    16
    Dordrecht
    Twins, gefeliciteerd, wat lekker om zo verwend te worden! Geniet er van!
    Hier een onrustig nachtje, ik weet niet waar het door kwam... heb veel wakker gelegen, bah...
    vandaag een druk maar leuk dagje, we krijgen vrienden over voor een BBQ dus ik hoop dat het lekker weer blijft!
     
  19. amma

    amma Bekend lid

    Nov 1, 2006
    824
    0
    0
    Nog even terugkomen op wat oude dingetjes:

    @BigDream, ik ben ook zo'n 4 kilo aangekomen nu.
    Geloof dat dat heel gewoon is hoor!

    @Sjaantje, moeilijk met je tante! Ik snap je gevoelens heel goed! Sterkte en natuurlijk mag jou zwangerschap er ook gewoon helemaal zijn! En hier kun je altijd terecht!

    Liefs
    Amma
     

Share This Page