ervaringen stokke kinderwagen

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door muppet83, 11 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. muppet83

    muppet83 Bekend lid

    2 nov 2011
    678
    0
    0
    Hoi, wie van jullie heeft een stokke kinderwagen, en wat zijn jullie ervaringen??:) en wat voor luiertas zit erbij? want ik geloof dat alleen die van stokke zelf erop past? handige marketingtool
     
  2. MaaikeFerryJari

    MaaikeFerryJari Actief lid

    20 jan 2012
    449
    1
    0
    servicebaliemedewerkster
    Gouda
    Wij hebben de stokke kinderwagen

    het enige nadeel is : de prijs

    Voordeel :
    * stuurt en wend heel licht

    * mooi

    * makkelijk inklapbaar

    * niet zwaar

    * je kindje ligt en later in de kinderwagen zit het heerlijk

    * kortom de beste aankoop geweest!!!

    * compleet assortiment ervan je hebt er alles van!

    luiertas is een fijne tas!! hangt er mooi onder zit niet in de weg met lopen en genoeg ruimte!
     
  3. peacefield

    peacefield Actief lid

    8 feb 2012
    179
    0
    0
    Jurist
    Utrecht
    Ik ben wel benieuwd of je de Stokke niet te oncomfortabel vindt vanwege 'hobbelen'. Ik vind de Stokke geweldig en zou hem graag willen hebben, mijn man wil liever een kinderwagen met luchtbanden omdat dat misschien comfortabeler is voor de baby bij hobbelige steentjes.
     
  4. chan1990tal

    chan1990tal Actief lid

    6 feb 2012
    225
    0
    0
    huismama
    spijkenisse
    mijn vriendin had de stokke en kind is gewoon van afgevallen bijna met wagenbak omdat die ineens door zakte toen heb ze nieuwe wagen gekregen en gebeurde toen weer zoiets aparts dat ze de geld terug heeft gevraagd en gekregen en
     
  5. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    Wij hebben er 1 gehad en voor beide kinderen gebruikt.
    Ik vond het een geweldige wagen, vooral als je (zoals mijn man) wat langer bent hoef je niet altijd te bukken om bij je kind te kunnen.

    De luiertas vond ik handig en je kon (weet niet of die nieuwen dat ook hebben hoor) deze ook gewoon als rugzak gebruiken.
    Bekleding was er makkelijk af te halen en uit te wassen, hij is ligt en heel wendbaar.

    Het enige minpuntje (aan het oude model) was de regenhoes, die moest je met een rits vastmaken aan de kap. Dit ging vaak niet zo handig maar ondertussen hebben ze het al veranderd dus daar zul je geen last van hebben.

    En dan die eskimozak voor in de winter, die van mij lagen daar zo heerlijk in dat je er jaloers op werd.
     
  6. mamvanjason

    mamvanjason Actief lid

    9 jun 2009
    397
    0
    0
    limburg
    heerlijke wagen! Heb hem voor de oudste gehad en ben er super tevreden over geweest. We hebben de oude inmiddels verkocht en volgende week komen ze een splinternieuwe brengen :) Kan niet wachten!

    De luiertas heb ik nog geen ervaring mee want die had ik er de eerste keer niet bij. En met het hobbelen valt het heel erg mee hoor! Maar het is geen wagen om veel mee op zandpaadjes in het bos te rijden. Dan kun je inderdaad beter een wagen met luchtbanden hebben.
     
  7. sneeuw

    sneeuw Fanatiek lid

    29 okt 2010
    1.671
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super wagen, krijg ook veel complimenten omdat ie er zo lekker hoog in zit, ook heel gezellig zo dichtbij elkaar. En zeer wendbaar!
     
  8. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    wij kozen express niet voor luchtbanden ivm lekke banden, heb ze wel zien slepen :$

    ik vind het een geweldige wagen, geweldige tas ook, regencape , alles is super! model 2010!
     
  9. BabyR

    BabyR Fanatiek lid

    18 dec 2011
    2.009
    5
    38
    Ik heb ook de Stokke (nieuwe type, roze :D )
    Ik heb een pip luiertas en die past prima alleen moet je wel van die haakjes kopen die je aan t stuur bevestigt.

    De wagen bevalt mij prima, hij stuurt heel licht, en kindje zit er heeerlijk in.
    In de boodschappentas kunnen ook best veel dingen.
     
  10. muppet83

    muppet83 Bekend lid

    2 nov 2011
    678
    0
    0
    thanks voor de reacties!!
     
  11. x0x0

    x0x0 Actief lid

    17 jan 2012
    114
    0
    0
    Deze post is niet helemaal on-topic maar wilde het toch even delen. :)
    Ik wilde heel graag een Stokke, maar uiteindelijk voor de iCandy peach 2 gegaan.

    Ik vond de iCandy veel sterker en stabieler. Ik heb beide gevoeld en rondgereden in de winkel :D en het is echt een verschil.

    Ik heb ook bij andere reviews gelezen dat de Stokke & wind niet handig is omdat de baby zo hoog zit.

    Maar sowieso is Stokke een hele goede wagen hoor, ligt aan wat jezelf prettiger vind.
     
  12. tummetje

    tummetje Fanatiek lid

    4 dec 2007
    4.270
    1
    0
    in mn holletje
    Hier ook Stokke fans, onze wagen gaat een tweede ronde mee, gelukkig!

    Mijn tip: die parasol is echt waardeloos. Ik ben niet heel klein, maar ik kon niet zien waar ik liep als de parasol opstond. Ook niet als ik hem opzij boog of wat dan ook.
    Probeer dat eens in de winkel voor je hem koopt.. want ik vond het een onding.

    Luiertas hadden wij er niet bij, heb toen de bak er nog opzat gewoon de tas over de rand gehangen, nooit last van gehad met lopen, en gewoon mn eigen tas die ik kon gebruiken.

    Nadeel vind ik nu; wij hebben een oud model.. en alle nieuwe accessoires passen er niet op (meerijdplankje bijvoorbeeld). Maar goed, das mierenneukerij..

    Oh ja.. die die bekerhouder die je los kunt kopen.. ook geniaal! Flesje kan er in, zo om te pakken (handig als ze in een bui komen van; eerst wel sap, dan weer niet, dan weer wel, etc...). Of je eigen flesje limonade.
    Tis een luxe dingetje..maar vind het wel handig :D
     
  13. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Super tevreden!
    Vind het een mooie wagen, wendbaar (met 1 hand door de kruidvat manoevreren is geen probleem ;)), makkelijk in gebruik en de accesoires zijn ook allemaal prettig in gebruik (zo ook de luiertas, ik heb de originele gekocht). Ook de voetenzak is een echte aanrader, héérlijk warm!

    Krijg nog zeker 1x per week een reactie dat ze zo lekker zit of mooi hoog :D. Ben daar zelf ook nog steeds super blij mee.

    Parasol is inderdaad minder. Hoge kinderwagen + parasol = weinig zien. Hier zet ik bij een flinke wandeling de wagen in een paar seconden naar beneden als de parasol echt mee moet en er pal boven moet hangen. Als hij wat schuin kan heb ik er geen last van.
     
  14. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.050
    1
    0
    Hier helemaal tevreden met onze Stokke. Het hobbelen hier alleen 'last' van als ik te hard over tramrail loop. En luchtbanden kunnen ook weer lek...

    Omdat wij binnenkort een tweede kindje verwachten 'moeten' we aan een duowagen. Mijn man's suggestie was om de Stokke te verkopen en een goede duowagen te verkopen. Maar ik wil mijn Stokke niet kwijt. En heb nu een tweedehands duowagen van Marktplaats geplukt zodat ik hem kan houden.
     
  15. pinpini

    pinpini Lid

    19 aug 2011
    20
    0
    0
    Ik gebruik de stokke kinderwagen nu bijna 3 maanden ik vind het een mooi ding maar ben er nog niet echt aan gewend.

    Voordelen: is mooi, rijd lekker

    Nadelen: lastig inklapbaar,
    wiegbak dat er een stuk naar binnen is in het midden voetjes van baby komt er steeds tegen aan,
    de bak er lastig afhalen is erg zwaar vooral als kindje nog in zit,
    als je Maxi cosi er vast aan maakt wiebelt de maxi cosi heel erg als je rijd vind ik best gevaarlijk en de opzetstuk was duur,
    ik kan mn boodschappen niet kwijt tasje onderin is erg klein past alleen luiers enz.

    Dus eigenlijk toch spijt maar je kan niet meer terug he. Eigenlijk wel belachelijk duur zo'n ding zo veel kwaliteit heeft hij niet eens..
     
  16. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Mijn zus heeft hem en ik vind het echt een onding.

    -Toen mijn nichtje een baby was, stuiterde ze half door de reiswieg heen door gebrek aan goede vering.
    -De luiertas schuift er steeds af, raar systeem ook met die ophanghaakjes.
    -De reiswieg klikte steeds los, met als gevolg dat hij er zo af kon vallen :O Dat vond ik echt zo slecht voor zo'n dure wagen!
    - Ik vind het niks dat er een stang tussen de beentjes zit en daarnaast is hij snel te krap. Mijn zoontje past er bijvoorbeeld nu echt niet meer in (wageninzet) en de reiswieg is ook heel krap. Mijn nichtje is niet heel erg groot, maar moest met 4 maanden al over omdat het niet meer paste.

    Enige voordeel is dat je kindje idd wat hoger zit, maar dat weegt voor mij niet op tegen de nadelen ;) Daarnaast vind ik het net een postkarretje. Zoals je leest, ik ben er geen fan van :D
     
  17. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Met 2 vingers in mijn neus, even de handelingen weten en dan ligt hij in een 20 seconden in de auto...

    Klopt, maar daar wordt geen kindje slechter van hoor? Hier lag ze vaak met 2 beentjes aan 1 kant, ruimte genoeg!

    Niet vaak gedaan met kindje er in (vind ik eng en zag het nut niet, als ze sliep bleef ze gewoon in de wagen liggen tot ze wakker was) maar moeilijk eraf te halen vond ik zeker niet.

    Klopt, ik vond dit gewiebel ook eng! Maar inmiddels is dochterlief 14 maanden en wiebelt ze expres zelf (ik gebruik het systeem nog wekelijks dus vond het zeker zijn geld waard) en hij heeft gewoon wat speling maar het gewicht doet verder helemaal niets![/quote]

    Ik haal wekelijks mijn boodschappen.Ken je de meerijd mandjes van Jumbo? Met een kop er op volgeladen en dat past állemaal in mijn Stokke tas :D 1 van de pluspunten vind ik dus dat er juist zoveel in kan (dan gebruik ik wel dat net dat erin vast zit en laat ik de flap open indien nodig)[/quote]

    Wat zonde! Het is inderdaad een boel geld om achteraf spijt van te hebben. Maar uh, op mp zal hij zeker 600/700 compleet opleveren (met accesoires nog meer!) dus daar heb je toch zo een andere wagen voor (desnoods ook 2e hands!)!
     
  18. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    De Stokke is echt een stadswagen. Op hobbel/zandpaden is hij zeker niet ideaal. Toch heb ik er heel wat mee afgereden en nooit het idee gehad dat mijn dochter teveel schudde eigenlijk.

    Heb de wagen nu 14 maanden in gebruik en dit nog NOOIT gehad! (weet eigenlijk niet eens wat je bedoelt). Is er niet iets fout met de tas van je zus (orginele stokke tas?). Ik vind dit systeem echt ideaal. Zou zelf niet willen frotten met een hengsel over de duwstang of wat je vaak ziet dat ze er met de voeten tegenaan schoppen. Nee voor mij juist echt een pluspunt dit systeem!

    Dochterlief 6 maanden in de wagenbak gehad, veel gewandeld maar dit probleem klinkt mij niet bekend... Zat het klipje bij de duwstang goed vast? En ookal zou dat niet vast zitten kon er hier nog niets gebeuren want het is een kliksysteem, dan wiebelde hij enkel iets meer van voor naar achter (zoals dat de maxicosi erop geklikt zit).


    De wagenbak is inderdaad klein en smal. Mijn dochter lag er (goed uitgestrekt) in tot 6 maanden maar is wel een klein meisje!! Voor iemand met een flinke baby lijkt hij me wel heel klein ja. Al schijnt het geen kwaad te kunnen dat de beentjes opgetrokken liggen.
    De buggyinzet zelf durf ik niet te zeggen. Dochterlief zit nog met inzet in de buggy (14 maanden) dus die is er voorlopig niet uitgegroeid (maar zoals ik al zei, die is klein ;)).
    De stang tussen de benen vind mijn dochter juist leuk. Ze legt vaak haar benen gekruisd tegen die stang omhoog. Chill modus noem ik dat altijd ;) maar vanaf de buggyinzet mogen ze ook andersom en dan zit er geen stang meer natuurlijk.


    Even voor de duidelijkheid, ik wil niemand die niet tevreden is over de Stokke, hem onhandig, lelijk of te duur vind ompraten hoor, gelukkig hebben we allemaal een eigen mening! Wil alleen de TS laten weten hoe een andere (ervaren frequente) Stokke gebruiker er over denkt zodat haar keuze makkelijker wordt (of moeilijker :p).
    Hoe hard we ook moeten frotten in de auto als we weg/op vakantie gaan; de Stokke gaat mee en mijn Chicco Liteway buggy (die ook vaak genoemd wordt als fijn/praktisch) blijft thuis want dat vind ik zo'n onding in vergelijk met mijn Stokke!
     
  19. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Oh maar ik vind je reactie ook niet erg hoor ;) Dat was idd mijn mening en beleving ervan :D
     
  20. Marijke1985

    Marijke1985 Fanatiek lid

    11 jan 2006
    2.505
    1
    0
    serveerster
    Ah meningen geven!! echt iedereen die ik erover spreek vinden hem dus niet zo mooi!! En ik vind het net ja... ook een postkarretje!! hahaha ik wist er nooit een goede benaming voor maar deze is perfect!

    Sorry gelukkig maar dat niet iedereen hem mooi vind anders werd het ook zo saai met allemaal dezelfde dingen, toch?;)
     

Deel Deze Pagina