Landal

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Elin78, 11 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elin78

    Elin78 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    1.520
    0
    0
    Welk Landalpark is het leukste met een kindje van ruim 3 en van 15 maanden? Ben er nog nooit geweest, dus ben op zoek naar ervaringen.
    Regio maakt me niet zoveel uit. Liefst niet in Brabant want daar wonen we.
     
  2. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    2 parken die er voor mij uitspringen zijn Land van Bartje in Drenthe en de Hellendoornse berg in Overijssel. Wij gaan dit jaar weer naar de Hellendoornse berg.
     
  3. Zus

    Zus Fanatiek lid

    25 jun 2008
    1.081
    0
    0
    Sluit me aan bij land van Bartje. Stroombroek is ook leuk vanwege land van Jan Klaassen wat ernaast ligt. En Rabbit Hill heeft ook veel voor kinderen.
     
  4. mol81

    mol81 Niet meer actief

    Land van Bartje is wat ons betreft de topper!
     
  5. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Rabbit Hill is leuk!
     
  6. wendyw80

    wendyw80 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.189
    24
    38
    zeeland
    Aelderholt is ook een leuk park.
    Niet al te groot zwembad,leuke animatie en een groot
    indoorspeelparadijs.
     
  7. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Land van Bartje was erg leuk met onze kleuter vorig jaar. En voor je dreumes is er ook genoeg te doen.

    Rabbit hill gaan we dit jaar heen.
    Effe vraagje: de kinderbedjes daar, hebben die goede matrassen ?
     
  8. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    4 dec 2010
    3.249
    1.009
    113
    Zuid-Holland
    land van bartje is erg leuk!!
     
  9. lob

    lob Fanatiek lid

    27 nov 2007
    2.646
    0
    0
    brabant
    Hee Elin :D

    Rabbit Hill is echt super!!
    En een leuke omgeving voor uitstapjes, genoeg te doen daar.
     
  10. Elin78

    Elin78 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    1.520
    0
    0
    Lob :D
    Jij ook al druk op het vakantietopic.
    Je leest het al: onze plannen zijn veranderd....Toch maar niet naar Zuid-Europa, omdat het daar ook niet zonzeker is.

    Wat is er op Rabbit Hill allemaal te doen voor de kindjes? En is er ook genoeg overdekt voor als het slecht weer is?
    Wat voor huisje hadden jullie?
    Ik wilde eigenlijk een luxe huisje, kunnen we s avonds lekker in de sauna relaxen, maar vind ze toch wel kostbaar.

    Is zo een comfort huisje ook okay?
     
  11. lob

    lob Fanatiek lid

    27 nov 2007
    2.646
    0
    0
    brabant
    Wij zijn daar geweest toen we alleen G nog hadden en we verbleven in een comfort huisje.
    Ik vind de huisjes mwah (lees absoluut niet luxe) maar dat vind ik van alle Landall huisjes waar we ooit zijn geweest. Ik ken die luxe huisjes niet.... misschien wel het overwegen waard met 2 kids.
    Toen wij een weekend op dat park zaten heeft het al die dagen geregend. Maar we hebben ons echt prima vermaakt. Tussen de buien door zijn we wel op pad gegaan en er was genoeg te doen.
     
  12. MB2005

    MB2005 Fanatiek lid

    30 apr 2006
    1.290
    0
    0
    Spijkenisse
    Wij zitten nu op Aelderholt en dat vind ik ook echt een aanrader.
    We zitten in een 8 persoons eco huis en dat is echt een luxe huis hoor;)
    Rabbit hill is ook leuk, Land van Bartje ook en die hebben mooie huisjes.
    Coldenhove en Hellendoornse Berg vond ik iets minder leuk dan de andere parken waar ik geweest ben;)

    Gr MB2005.
     
  13. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Op het land van bartje waren we geüpgraded naar een 8 persoons luxe boerderij (ipv 4 persoons huisje met rupsenplaag, toen met 2 volwassenen en een peuter). Dat was wel heel erg fijn. Lekker de ruimte, sauna hebben we niet gebruikt. Ik zou eerder gaan voor een groter huisje, dan de luxe. Maar dat is maar net waar je van houdt natuurlijk.
     
  14. Vera

    Vera Fanatiek lid

    17 apr 2006
    2.604
    1
    0
    Land van Bartje en Rabbit Hill zijn beide erg leuk met kleine kids. En genoeg te doen bij slechter weer. Ook in de omgeving.
    Een tip... boek last minute (paar weken van te voren). Dan is er vaak nog veel keuze. Bij Rabbit Hill zijn er dan zelfs ook nog vaak kinderbungalows. En dat is pas echt een aanrader!
     
  15. Elin78

    Elin78 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    1.520
    0
    0
    Ja denk dat ik inderdaad voor last minute ga. We aan eind september pas.
    Op zich hoef ik niet perse een sauna enzo, maar ik vind het wel leuk als het huisje een beetje gezellig is en comfortabel.
     
  16. sannie1981

    sannie1981 Bekend lid

    25 nov 2009
    514
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij zitten er ook aan te denken om nog het land van Bartje te gaan. Maar is daar s avonds ook nog wat te doen? We twijfelen nm tussen het land van Bartje en het vennenbos. Ik weet dt er bij het vennenbos een binnen plaza is waar je dan nog wat kan drinken etc.

    Gr. Sannie
     
  17. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    het vennebos!!!!

    daar zijn we 15 dagen geweest 2 weken terug en het was echt leuk!! super goede animatie voor kindjes.

    Je peuter kan er ook mee doen aan knutselmiddagen enz maar ook een mooi zwembad,speelpaleis enz erbij echt een aanrader.. en voor papa en mama is er ook veel te doen!

    Oja we hadden een kinderhuisje dat beviel super want je zat vlak bij de speeltuin/kinderhofje en 5 min lopen van de plaza/zwembad.
    Ook stond er een kinderbedje in met een dik matras gewoon een echt bedje dus geen campingbed
     
  18. ladygaga

    ladygaga Niet meer actief

    Lommebergen geweest mijn zoon van 2 vond het geweldig
     
  19. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Hebben wij ook net gedaan. Kregen het zelfs nog voor elkaar om 1 volle week en 1 weekend 2 geschakelde kinderbungalows te krijgen (schoonfamilie komt weekend ook).
     
  20. lob

    lob Fanatiek lid

    27 nov 2007
    2.646
    0
    0
    brabant
    Kinderbungalows zien er idd erg goed uit!

    Vennebos is ook erg leuk Elin, maar Brabant wil je niet toch? Zou ik ook niet doen trouwens aangezien ik er woon.
     

Deel Deze Pagina