NOD-lijst 16 t/m 31 juli 2012

Discussion in 'NOD forum' started by Chickie, Jun 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Ja heb ik net gevonden, vind het echt een heel leuk idee!!!!

    Truste allemaal ik ga mn bedje opzoeken x
     
  2. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    hallo lieve meiden de logges zijn weg dus nu zal ik weer lekker actief mee doen.
    I zit ok met een probeelm.
    Ik heb ovu testen gebruikt. en zoals jullie kunnen zien was hij dag 13 vrij donker maar cb digitaal negatief.
    zaterdag nacht nog getest maar ok toen was de cb negatief.
    en de ovu stick lichter en vandaag in ene donkerder.
    wat denken jullie meiden??
    wanneer eb ik me ei gehad volgens julie?
    Liefs
     
  3. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Lijkt toch wel dag 13, vreemd dat de CB hem niet spot
     
  4. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    jeetjr meiden wat een rood.
    hoop tioch dat hij nog heel roze word.
    dit is echt niet best zo slecht dezze maand heb ik in het jaar dat ik hier op zwp zit nog niet meegemaakt.
    liefs
     
  5. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    ja raar he snap er ook niets van heb dit nog nooit gehad met cb.
    ik ben bangd at als ik zaterdag morgen een cb had gedaa dat hij dan wel posi geweest zou zijn heb hem nu heel laat in de avond gedaan
     
  6. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Ja misschien heb je met cb je piek net gemist, zou kunnen, doe je ook tempen? dan zou je het toch nog moeten zien.

    De lijst van vorige maand was nog erger trouwens, we hoopten op veel roze deze maand.
     
  7. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    klopt vorige maand was ook niet zo best. maar ja we hebben nog hoop toch.
    ik heb afgelopen week niet getempt maar daarvoor 61 jaar dus ik kan het ook el zien aan me tenp morgen of ik me ei gehad heb of niet. maar dan is het wel de gok welke dag
    ik ga nu snel naar bejde nog evene klussen
     
  8. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Klus ze! en welterusten
     
  9. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Ik zou ook zeggen de 13de.

    Ik had hier toen ook 's avonds laat positief, smorgens positief, en die avond alweer negatief. Dus kan best dat je hem met cb net gemist hebt.
     
  10. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    Jun 8, 2012
    1,628
    0
    0
    almere
    Ik kan je helaas niet helpen mamavand.. nooitovutesten gebruikt of getempt... ik hoop dat je goed geklust hebt.. en dat je syraks een posi test in je handen hebt..

    En ja.. tis rood begonnen, maar wie weet wordt hij nog hartstikke roze.. t schijnt ook dat vrpuwen deze maanden minder snel zwanger worden.. ivm met "warm" zaad... maar goed.. we gaan gewoon uit van alsnog een roze maand.. ik hoop woensdag op een duidelijkere posi test...
    Ik vind het echt enorm spannend..ik zie echt duidelijk( in tuurstand) een streepje.. dus ik ga er stiekem al vanuit...

    Weltruste alvast voor alle dames
     
  11. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    2,367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Trusten sarah
     
  12. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    Dec 13, 2011
    2,439
    372
    83
    in een huis
    HI dames!

    Hoe gaat het hier?
    Heb net ff de lijst opgezocht en zie dat het nog niet om over naar huis te schrijven is... Hoop echt dat het nog een roze maand gaat worden! Ik heb zelf niet echt ergens last van behalve erg gevoelige borsten maar dat kan ook door de naderende menstruatie komen. Morgen is mijn NOD maar ga zeker niet testen voor de 21e mocht het dan nog niet zijn gekomen. Vorige x 5 dagen overtijd namelijk maar geen streepje gezien op de test. Heb een druk weekend gehad en deze week ook lekker druk met werken dus ook geen tijd om er over na te denken,

    Slaap lekker lady's!
     
  13. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Moguh!!!


    Hier vanaf 6 uur klaar wakker, maar ook nog steeds erg moe.
    Terwijl die kleine vent pas om 7.45 uur wakker werd.


    Gelijk maar even een testje gedaan. De cb is nog steeds vaag , maar nu wel op de foto te krijgen :p ( lijntje is in het echt iets vager dan op de foto)
     
  14. Happy2013

    Happy2013 Fanatiek lid

    Apr 27, 2012
    1,162
    0
    0
    NULL
    NULL
    Morgen...

    Hier na 2 dagen dikke kramp, rood....
    Geen roze voor mij dus deze maand.

    Veel succes aan de rest...
     
  15. souries

    souries Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    2,578
    0
    0
    Zuid-Holland
    Haha, als dat aan de zomer ligt,hebben we wat dat betreft nuks te vrezen ;)
     
  16. Ava Mathilde

    May 31, 2012
    40
    0
    0
    Lelystad
    Normaal heb ik ongeveer 4 dagen voor mijn menstruatie pijn in mijn borsten en 1 dag van te voren wat pijn in mijn baarmoeder. Nu heb ik sinds gisteren (5 dagen van te voren) licht zeurend gevoel in mijn baarmoeder en geen zere borsten. Hopen dat dit een goed teken is! :) Over drie dagen is mijn NOD.
     
  17. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    2,290
    0
    0
    goedemorgen!
    heb alles gelezen maar te veel om op te reageren...so please pardon me...

    eigen klets-topic:fijn,ik kom ook!

    lijst:begint wel rood he?maar hoop dat hij met veel roze eindigt!

    2 tuurstreepjes gezien:al voorzichtig een proficiat!!!

    hier veel gewerkt n huis!
    eergisteren de hele dag geregent,dus niet in de tuin kunnen werken,maar hebben dan wel heel veel in huis gedaan!
    gisteren een schoenkast ineen getimmerd en nu is die kast ook weer opgeruimd,want jeetje :$ zoveel schoenen voor een gezin van 5!

    vanavond moet vl voor de 1ste keer met de nacht werken,dus het zal wennen zijn om alleen in bed te kruipen! en dat voor 5 dagen!

    verder vandaag niet veel in de planning,we gaan nog een lichtbak maken voor in de plaats waar we de koelkast en diepvries gaan zetten,die ze dan weer dinsdag brengen en dan is het nog wat qualitytime voor het gezin...

    lichamelijk nog niet veel te merken,maar zit nog maar 5DPO en gisteren had ik wel wat krampjes/steekjes rechts onder,maar dat is nu precies ook gedaan,dus we zitten gezellig op het wachtbankje!
     
  18. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    dames; het wordt te rood hier!! op naar het roze!!

    zag idd al een tweetal tuurstreepjes, voorzichtige proficiat alvast!

    ik heb nog nergens last van qua kwaaltjes, maarja ik weet ook niet goed hoeveel dagen ik na mn eisprong zit. maar mn nod zal ergens tussen volgende week zondag en de week erop woensdag zijn.
    nog even wachten dus.
    iedereen veel succes met het wachten en aftellen tot de nod.
    ik lees wel vaak mee maar reageer niet zo vaak, hoop dat jullie dat niet erg vinden...
     
  19. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    Jun 8, 2012
    1,628
    0
    0
    almere
    Nou ik vind m op de foto best duidelijk hoor gebakje

    @Sofie... wel fijn altijd als je het huis aan kant hebt...en dan ook nog leuk dingetjes in elkaar zetten.. ik hou ervan..

    Ikzelf ga echt pas morgen of zelfs overmorgen testen.. ik wil een knaltest..
    Nu kan ik dat geduld opeens wel opbrengen..
    Ik ben trouwens echt niet te genieten... alles maakt me boos..en zat gister te janken bij een lachfilm.. met 1 zielig momentje..
    Soms ben ik bang dat ik miss toch ongi ga worden
     
  20. 79mama79

    79mama79 Fanatiek lid

    Jan 16, 2010
    1,459
    0
    0
    Gebakje ik zie m hoor!

    Goedemorgen, hier een drama nacht. Ik kon niet in slaap komen, half 2 sliep ik, werd dochter wakker "mama ik heb gedroomd dat ik een enge droom had" Juist ja...... En daarna was het 6uur.
     

Share This Page