November mama's 2012 deel 2!!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Thea23, Apr 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Geinig behang idd zeg! Past hopelijk wel op de gehele muur?
     
  2. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Leuk behang!!!
    Wij willen ook nog een houten meetlat. Ik denk van nijntje... Willen we tussen de 2 bedjes inmaken... zijn idd wel wat duur voor een stuk hout...

    Dromen, hier ook wel eens zo van hoe zou het zijn??? Best leuk!

    Lady, fijn dat je ook zo heerlijk weg kunt dromen. En dat je dan al rekening houdt met de nieuwe situatie.. Doe lekker rustig aan vandaag!

    Gisteravond kon ik totaal niet slapen. Ik ging op mijn rechter zij liggen en dacht vanalles te voelen van het rechtse kindje. Links voel ik wel vaker wat binnenin, ondanks dat de placenta ervoor ligt, maar rechts eigenlijk niet zoveel. ( kindje schopt steeds tegen de placenta aan die achter ligt... ) Maar nu dacht ik... ik voel het wel heel sterk... dus ik mijn hand in mijn zij leggen voor zover dat ging ( alle botten gekraakt volgens mij :) ) en daar opeens voelde ik een trap...van de buitenkant!!!!!!!!!!!!! Ja toen kon ik al helemaal niet meer slapen :D Zo leuk! En zo duidelijk. Kan niet wachten tot dat vaker gebeurd ;)
     
  3. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    Jan 27, 2010
    3,024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Jaaaaa ikke leuk he!
    Ik en mijn vriend hebben t gister ook allebei van de buitenkant kunnen voelen voor t eerst!
     
  4. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    @Joycee
    waauwwiee wat gaaf behang !!
     
  5. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    Jan 27, 2010
    3,024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Ja gggrrrrrrt wil dus niet helemaal lukken, t bobbelt en vlekt.....:x

    En vriendlief word daar zoooooo sjaggie van........
     
  6. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    Jan 27, 2010
    3,024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    @een suus..... Een van de suusjes is toch in oss geweest voor een geslachtsbepalings echo? Is dat goed bevallen toen? Als we daar willen moet ik tot 26 jullie wachten met een afspraak maken, maar is wel dicht in de buurt.
     
  7. Jindster

    Jindster Actief lid

    Aug 10, 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    Morgen dames,

    Zo weer helemaal bij gelezen maar weet nu al niet meer wat bij wat en wie bij wie hahaha dus doe me best kletskousjes!

    Ik heb heerlijk geslapen als een roosje!! Als ik denk dat me mannetje over 3 nachtjes in me armen kan sluiten krijg ik het alweer helemaal warm! Zit ik toch net naar me buik te kijken doe ik me shirt omhoog omdat die kleine zo druk was zie ik heel me buik van links naar rechts gaan! Mama word als hindernisbaan gebruikt hebben jullie dit ook?? Zo grappig!!

    Heerlijk dat weggedroom ookal staat hier nog alles in dozen omdat ze het vorige week geleverd hebben kan ik er al uren naar turen haha ik zei gister toevallig nog tegen mannetje gek om te denken dat je ledikantje dalijk echt gevuld is met ons kindje!! Heerlijk gevoel!!

    Gaaf behang joh! Dat jungle super leuk!!

    Bij ons zijn de namen ook niet heel vaak gegeven! Je heb ook Zoveel keuzes!!

    Mooi om je kindje al zo bewust mee te maken he. Soms als de uk aan schoppen is dan duw ik terug op me buik en dan schopt de kleine weer. Soort van heen en weer spelletje haha

    Vandaag druk met van alles en nogwat heb nog een hoop te doen voordat liefje terug komt.
     
  8. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    @Joyce owh shit :( naja nog pAr keer proberen dan
    maar
     
  9. Jel

    Jel Niet meer actief

    Goedemiddag!

    Ik ben er weer hoor. Heb vluchtig even alles doorgelezen van vrijdag tot en met vandaag.

    Ik wil even reageren op Nathalie. Wat vervelend dat je een depressie hebt. Knuffel voor jou.

    Verder spring ik hier weer even in. Wil nu niet op iedereen reageren, dat word een lange tekst dan....
     
  10. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Joyce dat bobbelige trekt nog weg hoor. De lijm moet nog opdrogen. En de vlekken trekken ook weg en anders ff met een vochtig doekje afnemen.

    Ikke wat leuk dat je 1 van je mini's hebt gevoeld. Leuk he. Ik had het zaterdag voor het eerst. Zou voor jou extra spannend worden met 2 van die ninja's ;)
    En ja ik doe rustig aan hoor. Lekker onder de zonnebank geweest.

    Joyce ook al gevoeld en zelfs ml mee gevoeld. gaaf!

    Jel welcome back. Leuk weekend gehad?

    Jindster ja nog ff. Spannend hoor.
     
  11. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er
    hey meiden nu het hier weer wat rustiger is ( sommige van jullie zouden wel gelezen hebben dat mn kerel en ik het nog 1 keer proberen )vind jullie het goed dat ik weer gezellig meedoe op het forum :)

    @ voelen voor de meiden die hun kleine voor het eerst echt gevoeld hebben geniet ervan !

    Hier voel ik de kleine steeds harder en ook van buiten zie je me buik soms vreselijk tekeer gaan.
    dochter lief en mn kerel kunnen het ook al voelen en ze vinden het super, zo is het voor hun ook gelijk wat echter allemaal.

    @lady rustig aandoen jij he wijfie !
    ps.. mag je wel onder de zonnebank terwijl je zwanger bent?? nee toch
     
  12. Jel

    Jel Niet meer actief

    @ Lady, ja hoor, ik heb een leuk weekendje gehad. En gisteren gezellig uit eten geweest met de hele familie.
    Voelen: mijn man heeft dit weekend ook voor het eerst overduidelijk een schop van de baby gehad tegen zijn hand aan, en ik zelf ook. Heerlijk. :)

    @ Thea, ik las het op fb dat je weer terug bent bij je vriend. Hopelijk gaat het dan nu wel goed. S6.
     
  13. xspookyx

    xspookyx Actief lid

    Mar 16, 2012
    114
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi dames,
    Hier ook weer eens een berichtje van mij.. Er gaat geen dag voorbij dat ik niet lees maar reageren komt er bijna niet van :(

    Hier erg druk met de zolder( na die brand) en de babykamer... Wil nu of stickers of apart behang maar mijn mannetje vond 350 euro voor 1 wand wel erg duur hihihi nog ff verder zoeken dus ;)

    Ook hebben we vorige week de nieuwe auto opgehaald.. Tja met 3 meiden is een citroen C1 niet ideaal:( dus nu een VW touran erbij als gezins auto..

    Vandaag mijn 20 weken echo gehad:-D helemaal happy!! Mijn placenta is foetsie voor de uitgang en licht rechts voor.. Kan haar dus inderdaad links voelen.. Helaas geen mooie echo foto mijn meisje ( ja nog steeds ) lag met haar gezicht erg diep tegen mijn onderbuik aan helemaal in de placenta was helaas niet foto waardig..

    Voor de rest erg veel last van kramp in mijn spieren.. Kuiten en gisteren ook mijn nek.. Zo erg de kramp er in dat ik aan mijn haren mijn hoofd recht trok.. Vl. Wilde dat ik naar het ziekenhuis ging.. Maar na een hete dOuche en misslaan trok de kramp weg nu alleen vette spierpijn en een stijve nek...

    Laatste week en dan eindelijk allemaal vakantie :)
     
  14. Jel

    Jel Niet meer actief

    Spooky, wat fijn dat je zo'n goede echo had. :) En apart dat je placenta van plaats gewisseld is. Ik wist niet dat dat kon. :(
     
  15. joyce86

    joyce86 Fanatiek lid

    Jan 27, 2010
    3,024
    138
    63
    NULL
    noord brabant
    Spooky fijn dat je een goede echo hebt! En dat t nog steeds een meisje is!
    Was jij de laatste 20 weken echo?

    Met t behang is t idd best goed gekomen! T is echt super mooi. Als t helemaal klaar is zal ik t wel showen!
     
  16. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    2,534
    0
    36
    Hey allemaal! Ik ben weer terug van een heerlijk weekje vakantie met mijn gezinnetje! Als ik tijd heb zal ik wat pagina's terug lezen, zijn er ongeveer 40 zo te zien pfff:p
    @ Baby voelen: Hier gaat mijn buik al helemaal te keer aan de buitenkant.
     
  17. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    @spooky fijn dat alles goed was !!

    @placenta
    die van mij ligt
    voor de uitgang vk zei dat ie hopelijk
    nog draait anders word t een KS
     
  18. Jel

    Jel Niet meer actief

    @ Nathalie, heb je een leuke vakantie gehad? Welkom terug. Niet echt mooi weer gehad zeker.. Of was je in het buitenland?

    Behappy, dat zal balen zijn, een keizersnee.
     
  19. Jel

    Jel Niet meer actief

    Uitgerekende datum:

    29 oktober
    Suus1982: 3e kindje
    1 november
    Ilona85: 2e kindje jongen
    Petrea: 1e kindje meisje
    2 november
    Onzewens: 1e kindje, zkh bevalling verrassing
    3 november
    Suus83: 1e kindje, zkh bevalling meisje
    Siep81: 2e kindje waarschijnlijk meisje
    4 november
    Hilli: 2e kindje, zkh bevalling jongen
    5 November
    Maytje: 1e kindje meisje
    6 november
    Jel: 2e kindje (1e overleden), zkh bevalling meisje
    8 november
    BurningKarma: 2e kindje jongen
    9 november
    Behappy: 1e kindje meisje
    10 November
    NathalieD: 2e kindje, zkh bevalling meisje
    Thea: 3e kindje meisje
    Beckje: 1e kindje
    11 November
    Dinh: 2e kindje, zkh bevalling meisje
    Ladylola: 1e kindje meisje
    12 november
    Suus14: 1e kindje meisje
    Mama88: 1e kindje meisje
    14 November
    Ikke175: tweeling, zkh bevalling (jongen& meisje?)
    15 november
    Snowbird: 1e kindje
    meisje
    16 november
    Lolalo: 2e kindje jongen
    18 November
    Jindster: 1e kindje
    Juliaaa: 1e kindje Jongen
    Patje20: 2e kindje jongen
    19 November
    Isis857: 1e kindje, zkh bevalling jongen
    21 November
    Joyce86: 2e kindje (jongen?)
    24 November
    Niesje123: 3e kindje meisje
    25 November
    Samantha89: 1e kindje jongen
    26 November:
    Cjb: 2e kindje jongen

    29 November
    Lissa: 1e kindje jongen
    lauras1983: 2e kindje jongen
    Nora86: 2e kindje jongen
    30 November
    xspookyx: 3e kindje meisje

    14 meisjes, 11 jongens
    1x verrassing, 2x verrassing voor de buitenwereld

    Afspraken!


    04-08 BurningKarma, pretecho (26 weken)
    07-08 Patje20, pretecho Dr. Papa
    14-08 3D echo Suus83
    22-08 Thea, 3D echo
    22-08 Lissa, 3D echo
    06-09 Niesje, 3D pretecho met 28 weken


    Even een upje.
     
  20. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er
    @jel hier hoop ik ook dat alles gewoon goed blijft gaan zou wel de ideale situatie zijn toch !

    hier zitten man en dochter de smurfen te kijken ( de film) met een zak /bak chips erbij :p

    kleine man ligt net in bed dus die is ook lekker stilletjes
    Hier net een leuke Wand sticker besteld ( vanuit china lekker goedkoop gehehe ) moet alleen effe 3 weken wachten..

    Wholesale - Buy China Wholesale Products from Chinese Wholesalers on DHgate.com

    xxx
     

Share This Page