@melanie: super mooie foto's! Wat schattig! Vind om de één of andere reden dat ze er ook echt als een meisje uitziet! Hoe heb jij de foto's nou geüpload? kan ik mijn foto misschien ook nog posten! (kijken of die er echt jongensachtig uitziet )
leuk om te zien joh, gefeliciteerd met je meisje. Hier een onrustige nacht gehad. 1 van mijn honden is gisteren geopereerd aan een tumor (en dat op de leeftijd van pas 2 jaar). gelukkig is het goed gegaan, maar toch ben je wel onrustig 's nachts. Hoor ik iets, is ze rustig etc. Vanochtend een drukte van belang in huis, want mevrouw wil haar sok niet aanhouden (heeft ze aan zodat ze niet de wond open kan krabben, want ze kan geen kap om want waar die zit, zit ook de wond) Ik heb van een buikband maar zelf een hele mooie kol gemaakt met 2 oorgaten, zo is het in ieder geval een beetje beschermd.
@Dani, gek idee he dat veel dingen de laatste keer zal zijn met zijn 2e. @Demi, dankje. Ga er toch nog 3 sterren bij doen, vind het nog wat leeg. @Melanie, gaaf hoor! Mooie echo ook. Kreeg toch wel de kriebels. Heb even gekeken bij Drs Papa in Amsterdam, om het toch te laten doen voor de vakantie. Bij 14 weken, maarja logisch hij heeft geen plek. @Greatdane, is toch niet gek. Is toch je dier! Sterkte. @Hier. Had een berichtje gestuurd om te pendelen. Jongen. Ben zo benieuwd. Medicijnen waren verkeerd gegaan dus net weer gebeld. Eerst maar straks de apotheek bellen en dan pas langsgaan. Moet zeggen dat het me niet helemaal lekker zit. Vroeg om iets rustgevends. In het verleden angststoornis/paniekaanvallen. Die komen tijdens de vakantiereis regelmatig terug. Lees wel vaker dat je iets kan krijgen. Krijg dus niks. Hoop dat het volgende week allemaal gaat meevallen. Een voordeel, heb nu zelf mijn rijbewijs, dus kan zelf rijden. Begrijp het natuurlijk wel, maar het is ook meer het idee dat je iets bij je hebt Naja ga maar proberen er niet aan te denken. Straks de verloskundige bellen voor de uitslag van het bloed van de combinatietest. Konden ze daar maar aan zien wat het gaat worden haha Vanmiddag op visite bij een oud collega van mijn man. Met een drieling van een jaar en een paar maanden. Echt zo leuk!
Sterkte Greatdane, kan me voorstellen dat je niet lekker slaapt. Ik heb bij mijn hond een keer een sok aangedaan, en die met tape vast gemaakt. Bleef het in ieder geval een uurtje of 2 goed zitten Vanmorgen mijn hondenbeessie naar de opvang gebracht voor 2 weken.... ik weet dat ie het naar zijn zin heeft daar (hij zit er 3 dagen in de week als ik hele dagen werk), maar ik had het er vanmorgen wel even moeilijk mee.
@Greatdan: Sterkte! altijd zo zielig als er iets is met dieren.. Ze kunnen tenslotte ook niet zeggen hoe ze zich voelen en jij kan t ze niet uitleggen.. @melanie: veel bel plezier! ik baal zo dat mijn verloskundige er op vr niet is :S Hoop echt dat als ik het echocentrum bel ze me daar de uitslag willen/ kunnen vertellen! Anders wordt het wachten tot maandag
@Demi: Download de gratis app Picup – File Upload App for The iPhone Dan kun je foto's uploaden en dan moet je de link kopiëren. Dan ga je naar plaats reactie hier en doe je niet de foto uploade maar eronder de link plakken.....klaar!!
@Demi, gewoon bellen. Had net de assistente aan de lijn van mijn verloskundige en zij zei, we hebben nog niks. Bel hun maar. Ben nu toch wel een beetje boos!! Die vrouw zei, binnen 2 dagen. Belde de echo praktijk. Nee hoor mevrouw duurt 4 dagen :x:x. Ik word er letterlijk ziek van, elke keer van het kastje naar de muur. Gister zou ik medicijnen krijgen van de dokter. Ik naar de apotheek, niet binnen. Om 4 uur gebeld, nog niet. Net de huisarts weer gebeld. Ja was iets mis gegaan. Ga zo faxen. Apotheek gebeld, nee hoor niks binnen.
Goedemorgen dames @melanie mooie echo's @greatdance sterkte met je hond verwen dr maar lekker goed @wen ja idd een raar idee maar ook wel fijn. geniet nu extra van de kleine dingen maar verheug me ook zo op het kleintje @buikfoto's ben benieuwd naar jullie buik @demi gewoon blijven bellen is toch je goed recht om het te weten! @hier slecht geslapen kom niet in een vaste diepe slaap maar haal ik dit weekend wel in. eerst stage tot 18uur en dan vanavond lekker eten met lief (grieken) en morgen gaan we verder met alles inpakken en verhuizen. @babyspullen: hebben jullie nog wat dingen gekocht? hier niks meer tot we weten wat het word. wel al thema voor kinderkamer, soort wagen en diverse spullen besproken. Hebben jullie al nagedacht over dopen/peetoom/peettante?? Iedereen alvast fijne dag Groetjes Dani
dani nee niks gekocht.. doe ik als ik weet wat t word we gaan vanavond op vakantie en daarna aan de baby+jinte's kamer beginnen !! peet-weetikwat doen we hier niet aan...
Vandaag de combinatietest gehad. Nekplooi was 2,23 mm dus lijkt in orde (3,5 mm is verhoogd risico) Ik geloof niet dat er iets spannends uit de bloedtest komt, dus neem aan dat we geen verhoogd risico hebben. Onze echo foto's zijn heel onduidelijk. Dat komt blijkbaar door mijn BMI. Gelukkig ligt mijn placenta aan de rugkant anders was er waarschijnlijk helemaal niks te zien . Ach we hebben het hartje zien kloppen, het blaasje was gevuld, twee armpjes, twee beentjes en het kindje zien bewegen. Wat wil je nog meer? Nu genieten!!!
Oh en we zijn vooruit gezet, dat was ook wel leuk voor de verandering We zijn nu 12 weken en 5 dagen en uitgeteld op 27 januari 2013.
Peet oom en tante doen wij ook niet aan. Wel hebben we een voogd voor als ons iets overkomt voor beide kids.
Zograag, fijn dat de nekplooimeting goed was. Kunnen de slechte foto's niet komen door hun apperatuur? Wij hadden de eerste echo in een ander zh en dat echoding was heel slecht. In ons eigen wel goed beeld.
Stom maar waar, mijn email komt niet meer binnen op mn Iphone! Is iets mis met ziggo en Iphone. Ging jaar lang goed, ineens werd ik er uitgeknikkerd. Na tig keer met ziggo aan de lijn gezeten te hebben konden ze me bij de t-mobile winkel vertellen dat Iphone en Ziggo e-mail vaker problemen gaf.. Zucht! Dus alles moet via mn laptop (die nieuw is en waar fout in outlook software zat, nu dus al weken alleen webmail. Binnenkort komt kennis van me er ff naar kijken) Anyways, heb dus niks aan een app, want de foto staat op mn laptop en is ingescand bij mn ouders, want ook mn printer/scan werkt niet op mn nieuwe laptop! Handiggg!
@Wen: wat stom!!! Nou dan hebben ze die van mij natuurlijk ook niet! Maar ik ga zo wel gewoon bellen! @Zograag: fijn dat alles goed is! Hier nekplooi 2x 1.6, maar wil toch voor de echte zekerheid uitslag van de bloedtest, ook al zag alles er perfect uit hahaha! @Dani: hier ook geen doop & peet! Griek ze vanavond! Ik heb woensdag de foto van de echo en het verhaal erbij toch maar wel gemaild naar de papa. kreeg vandaag bedankje voor de foto van 'ons' kindje (dat is al heeeel wat), dat hij er al minstens 30x naar had gekeken.. Voor kindje toch fijn als de papa beetje bijdraait en er straks wel voor hem/ haar is!
Wij wachten natuurlijk ook de uitslag af, maar het is fijn om te weten, dat de nekplooi in orde is. Al lijkt hij mij nog wat aan de hoge kant, met 2,23mm Fijn als de papa bij draait en wacht maar tot het kindje er is, dan doen die kleine lieve kijkertjes hem vast smelten!