@borsten: hier ook iemand die er last van heeft. ze jeuken regelmatig, voelen ook strak aan dan. maar mijn tepels zijn sinds weken weer super gevoelig, alsof ik in mijn eerste 12 weken zit, zo gevoelig zijn ze weer. @krampen: afgelopen week 3x op een punt gestaan om ziekenhuis te bellen. regelmatig krampen onder in de buik die sterk worden en dan weer weg zakken en na 10/15 min weer terug kwamen. twee maal `s nachts, een maal overdag (had ook bijna man van zijn werk terug geroepen). maar elke keer stopte het weer als ik nog 1 bui af wou wachten. gyn zei maandag dat het voorweeën waren en dat het er bij hoorde (alle klachten horen er volgens haar bij. last van de heup: hoort er bij. slecht slapen: hoort er bij. moe voelen: hoort er bij. buikkrampen: hoort er bij. extreme jeuk: hoort er bij ) @slapen: ik ben tevreden als ik 4 uur in een nacht heb geslapen tegenwoordig. slaap niet eerder in dan 3 uur, en ben vaak rond 6 uur alweer wakker, soms eens 7 uur. ik kan geen lekkere houding meer vinden. op mijn buik maakt de kleine me onmogelijk, op mijn zij trekt mijn buik te hard en met een handdoek er onder helpt niet omdat ik veel draai. op mijn rug krijg ik last van maagzuur en als ik te veel opzij rol, schopt de kleine me ook bont en blauw... pffff de laatste loodjes worden zo wel zwaar @kamertje: wij zijn nu helemaal gereed! kastjes hangen en zijn ingedeeld, kleerhaakjes hangen op hun plek, kachel is gearriveerd en heeft zijn plekje onder het raam verkregen. alles is in huis voor de kleine heerlijk rust gevend gevoel is dat toch @weekend: vanavond hebben we een bruiloft van collega van mijn man. vanmiddag maar even liggen en slapen. morgen te samen met schoonzus onze jaarlijkse bbq, dus dat wordt ook een drukke dag. achja, zondag lekker niets doen en bijkomen.
Hihi ik moest zo lachen toen ik hier ergens 'hakken' zag staan Daar krijg je mij echt niet meer in! (Jammer genoeg) Ik mis ze wel... maar inderdaad, lekker slippertjes aan... Slapen: laatste tijd ook steeds minder... Pff, kan inderdaad ook geen goede houding vinden. Van mezelf slaap ik altijd op mijn zij en dan helemaal opgerold. Nou, probeer dat maar eens met een huge buik Gewoon recht liggen op mijn zij ligt ook niet super. Dus maar op mn rug... het nare is dat ik dat gewoon helemaal niet gewend ben en ik daardoor weer niet kan slapen Gelukkig zijn de beebs een beetje ingedaald en heb ik iig minder last van maagzuur...
Het slapen zal er niet beter van worden als de kleine er straks is hihi. Maar toch, zou zo lekker zijn een nachtje even door kunnen slapen
@ borsten : hier ook drama en vooral al ik ga douche s'avonds en ik doe me bh uit zit me vriend me aan te kijken , kan ik lekker een goeie 5 min aso gaan staan krabben hoor pff. heerlijk.. en overdag een beetje onopvallend.. heb ook ontzettend jeuk al vanaf het begin.!! @ kramp : hebben jullie geen alst van kramp in jullie benen smorgens of bij het uitstrekken.!! pff ik elke ochtend bijna durf me gewoon niet meer uitterekken.. en vanacht!!!! in me been een goeie 10min hevige kramp zweet stond op me rug zo erg pijn had ik.. mijn vriend die me been aan het strekken was hah ik d8 dat ik dood ging z on pijn.. @buikjes : misschien is het wel leuk als iedereen binnekrot nog een buikfototje plaatst we zijn toch allemaal richtin ghet eind ben gewoon heel nieuwgierig.. ik zal vnv of morgen even een foto posten!! @ weekend.. nu aan het werk , vnv verjaardag schoonbroer.. morgen mijn moeder!! moet nog kado kopen en weet toch echt niet wat!! wil iets speciaals omdat ze toch al zoveel doet,, en koopt voor de kleine..
Hier af en toe wel wat kramp in mn kuit s ochtends, maar niet veel. Nog geen buikpijn/krampen.. Wel dat de buik iets meer gespannen aanvoelt, maar dat is ook niet zo raar. Heb een vrij bescheiden buikje nog voor bijna 31 weken en wel een kindje wat aardig gemiddeld is. Slapen doe ik nog prima, niks geen problemen mee. Bevalt me goed hoor. De buik zit ook nog niet heel erg in de weg. Denk dat dit komt als ik over 3 weken met verlof ga... Heb zo het vermoeden dat ik dan in 1 keer hard ga groeien. haha! Leuk idee trouwens van de buikfoto's, zal de mijne even plaatsen. Deze is van afgelopen zaterdag, dus met 30 weken.
jeetje, jullie hebben nog wel redelijk bescheiden buikjes zeg, mooi hoor! Zal straks ook even een foto van die van mij maken. Hier nog niet zo last van jeukende borsten. Wel van het minder slapen en zag net ook iets voorbij komen over kramp, dat heb ik ook zo nu en dan (vooral inderdaad als je denkt je eens even lekker uit te kunnen rekken, dan schiet het erin )! Bijna weekend, ik ben er aan toe!! Ben best moe, gelukkig dit weekend niet veel gepland staan. En ik zag net dat het zondag best wel heel mooi weer wordt, denk dat het lekker een dagje in de tuin op de loungebank wordt
je kan als je een bericht plaats kiezen uit mee ropties een roze balkje onder waar je typed.. dan kan je kiezen een bijlage toe te voegen.. kan ook niet rechtstreeks via je tel.. maar had de foto naar mijn email gedaan kon ik hem opslaan op de computer.. en dan toevoegen en uploaden..
O god mijn buik is huge hoor maar volgens mij wel heel hard gegroeid de afgelopen weken. Ik heb zooooo een last van kramp niet normaal. Ik denk dat ik al aant bevallen ben joh!!!!
mooi zeg!! hee meiden ik moet jullie iets vragen. Ik heb vandaag echt veel krampen en pijnen en weet ik het allemaal. Ik lees dat jullie dat ook hebben maar jullie praten altijd over ´harde buiken´. nu is het zo dat ik last heb van harde plekken op de buik omdat de baby met haar rug naar buiten duwt. en dat doet idd wel pijn maar dan is niet mijn hele buik hard. Dat is toch niet wat een harde buik is?! Want dat komt ook niet door stress maar gewoon door het naar buiten drukken van de beeb toch? Iemand die dit voor mij kan beantwoorden want ik vind het wel vaag dat ik ontzettend veel krampen, pijnen heb maar geen harde buiken dan :S
Bij harde buiken wordt je buik net zoiets als een voetbal... rond en hard. Hélemaal. En je kan wel gewoon arde plekjes hebben als de beeb even heel erg naar buiten duwt ja. Volgens mij kunnen harde buiken ook gewoon later in de zwangerschap voorkomen... hoeft nog niet perse nu, toch?? Of heb ik dat mis?
sommige vrouwen hebben helemaal geen last van harde buiken hoor. Had ik bij de eerste ook nooit last van. Bij een harde buik voel je je hele buik helemaal aanspannen. Je buik voelt dan ook echt zo hard als een voetbal en het is idd anders dan dat beeb een gedeelte van de buik "verhardt" door zijn/haar bewegingen. krampen enzo heb ik bij de eerste ook al veel last van gehad. Het is erg vervelend maar het is allemaal voorwerk (zolang er geen regelmaat in zit) en hoort er helaas allemaal bij