Ik kan je aanraden een sociaal deskundige in te schakelen. Ik heb vandaag het nieuws gekregen dat deze vrouw ook precies door had wat ik al maanden aan het vertellen ben. Vraag dat via je advocaat aan!
Ik herken je verhaal! Ik heb 2 zoontjes beide een andere vader beide een andere omgangsregeling. Blijkbaar heb je een verkeerde rechter gehad en het verkeerde persoon van jeugdzorg! Vooral jeugdzorg zit achter dit soort afspraken! Ik heb zelf de afspraken gemaakt qua tijden. Oudste (7) gaat om de 2 weken de zaterdag van half 10 tot 18 naar zijn vader. Mag niet blijven slapen en ook de vakanties is hij niet bij zijn vader. Jongste (3.5) gaat om de 2 weken van vrijdag middag 3.15 tot zaterdag 19 uur naar zijn vader. Blijft dus wel slapen maar nog geen vakanties. Deze regeling ligt nog niet vast ivm het onlangs opstarten van de omgang. Zijn vader en ik zijn sinds november uit elkaar en sinds januari is vader verhuist. Bij beide kinderen is de omgang langzaam uitgebreid om voor de kids te wennen en voor mama. Daarna snap ik niet dat jou kindje zo veel en vaak gelijk naar zijn vader moet.! Ex mag zelf ook wel is beter na denken dat dit voor zo een jong kindje geen doen is! Maar goed dat zijn blijkbaar toch echt weer de mannen die alleen aan zich zelf kunnen denken(pronken met de kids). Vader van mijn oudste kan jou ex een hand geven. Om de tijd door te komen... Ik zorg dat ik me huisje op orde maak Mijn adminstratie Soms lkkr shoppen Met vriendinnen weg Genieten van de tijd die ik dan alleen heb met mij oudste En als ze allebei weg zijn geniet ik van de tijd die ik met mijn vriend heb. Wil je heel succes wensen. Als je nog vragen heb mag je me pben
Heb vandaag dus melding gemaakt, enige wat er van is, hij zal nu verhoord worden. Omdat ie recht heeft zich te verdedigen...?! One of kind, er is een sociaal onderzoek aangevraagd. Naar wat ik van anderen hoor haalt zoiets weinig uit. Ook staat in het vonnis (ja echt, letterlijk) dat er geen reden is om niet te overnachten, dat ex voldoende hulp kan krijgen van familie (!!) om dit tot een goed einde te brengen (!!). Maw: ook al doet zijn familie bijna alles, dan zou hij hem nog meekrijgen omdat er uiteindelijk nog goed voor gezorgd zou worden?! Cmvmens: weet niet hoe jij dat geregeld hebt, niet overnachten? Heb het ook elke keer proberen tegenhouden, dat hij nog te jong is, nu al vaak helemaal uit z'n slag thuis komt (lijkt vaak een ander kind in huis na zo'n dag!) Maar rechter vond 2j genoeg om te blijven slapen. Ook als 't moeilijk was, moest ie maar aan wennen (zoontje) !!!! Nu dus afwachten wat het verhoor uithaalt, als hij er niet op ingaat dan wordt het doorgestuurd naar de politiezone in zijn buurt. (zijn 2 verschillende zones waar ik woon en waar hij woont). Waar ik woon, heb ik ook gewerkt, dus ze kennen mij daar en weten dat ik niet zou liegen voor zoiets. Hoop dus dat hij er op in gaat zodat mijn ex-collega's hem ondervragen. Ze hebben al van in 't begin wat kunnen volgen hoe het er thuis aan toe ging dus ze weten wel dat ik het niet zomaar doe. Niet dat ze partijdig mogen zijn uiteraard, maar ze geloven me wel onmiddellijk en dat scheelt wel denk ik. Zeker omdat ik hem in 't begin al zou kunnen aangeven voor psychologische belaging, en ik dat toen niet gedaan heb om "de goede omgang" te bewaren. Heb geen zin in ruzie elke keer, m'n kind moet er tenslotte bijblijven, maar god ik heb al een hoop geslikt van die kerel! Oa in scène gezette zelfmoordpoging !!! (zoontje zat NAAST hem terwijl hij bier zoop en nèt geen pillen erbij naar binnen gooide) M'n broer is met hem gaan praten ed, hij had afscheidsbrieven liggen, wodka op het nachtkastje (achteraf: ge denkt toch niet dat ik dat echt op drink 's nachts? ben dat gewoon in de pompenbak gaan kappen voor gij wakker werd!) Niet bereikbaar (had met X (kameraad) afgesproken dat als gij zou bellen, hij niet mocht zeggen waar ik zat) en van die zever allemaal.
Wat ik je wil adviseren is het volgende. Zorg dat je een video camera heb. Stel deze redelijk verbogen op voor zoontje. Film hem voor hij naar papa gaat en als hij terug komt. Houd daarnaast zelf een schrift bij met hoe hij is met datums en tijden. Zo sta jij veel sterker in je schoenen en heb je bewijzen van hoe het nu gaat. Als zoontje op papa staat te wachten film hem dus ook als papa niet komt. Zo heb je een duidelijk beeld hoe zoontje reageert als papa hem laat zitten. Van de oudste is de omgang op gestart via jeugdzorg(cardea) Die hebben ons daarna eigenlijk aan ons lot over gelaten. Zo had ik de touwtjes in handen en hebben we het heel langzaam opgebouwd. Plus dat exlief geen slaapplaats voor hem heeft. En dat heeft de rechter vast gezet dat als hij slaapplek heeft hij er niet mag overnachten
Mja heb niet bepaald geld om dat te kopen... ben al blij als ik wat overhoud op het eind van de maand. Maar weet niet of dat veel zin heeft. Als hij thuis komt dan begin ik ook meteen met eten maken dus niet echt om te zeggen ik ga hem even filmen. Verborgen opstellen gaat ook niet want hij blijft zelden op dezelfde plaats zitten Hier hebben ze wel gevraagd hoe lang hij nog samen zou wonen met z'n kameraad, hij zei zelf "1 jaar" omdat ie weet dat het niet optimaal is. Terwijl hij tegen mij al van in 't begin zegt dat ie zo nog een jaar of 3/4/5 zou blijven wonen. Je kan er dus helemaal niet van op aan en hij lult de rest wel zodat ie iedereen rond z'n vinger gedraaid heeft en krijgt what ever z'n advocaat vraagt. Zelfs al wil ie het niet eens helemaal!
Jeetje als ik dit lees, schrik ik echt van de omgangsregeling die mijn kinderen hebben. En dit is door een kinderrechter vast gelegd. Ik ben het er uiteraard niet mee eens, maar kan er helaas heel weinig aan doen. Bij mij is niets opgebouwd. Mijn ex en ik zijn sinds mei 2011 uit elkaar (O. 2 weken oud) Sinds september is vastgesteld dat M. het hele weekend van zaterdagochtend tot maandagochtend bij hem is. (eens in de 14 dagen) En O. ging op dat moment de hele zaterdag. Vanaf januari is vastgesteld dat ook O. het hele weekend bij hem was. Daarnaast de helft van iedere schoolvakantie. Tja en hoe kom ik dat door? De weekenden ben ik inmiddels aan gewend. En is het idd. grote boodschappen en echt even tijd voor mezelf. Maar hoe ik de komende 3 weken door moet komen??? ( Ik zou het echt niet weten. Ben er heel verdrietig over. Morgen moeten ze voor 3 weken naar hem toe. Ik werk in het onderwijs dus heb in ieder geval 2 weken nog vrij. Daarna begin ik met plannen en inrichten van klas. Maar deze 3 weken zullen heel lang duren, ben ik bang.
Sjeee.. zo lang !!! En zo klein nog Echt erg! Hier: ex stuurde voormiddag of ik het vonnis gehad had, en of hij zoontje maandag (!) kon ophalen. Had zelf even met mijn advocate gebeld omdat ik niet goed wist vanaf wanneer ze "1e weekend van de maand" tellen. Deze maand viel 1 juli nl. op een zondag, wist niet of dat ook als 1e weekend telt. Advocate raadde aan om 1e weekend augustus te houden (dat is 4&5 dus sowieso het "1e weekend van de maand") en daar dan 2wk voor te tellen, zodat hij over algemeen (zijn enkele maanden met "5" weekends, als je de halve telt) om de 2wk gaat. Dus dan zou hij dit weekend moeten gaan. Geen ex dus! Dus hier opnieuw uitstel van executie, afgelopen nacht was wel heel zwaar voor mij, met hyperventilatie en echt 1,5u aan 1 stuk wenen wenen wenen... Doet me zo'n pijn... Voelt echt als een straf voor mij. ALLES heb ik gedaan voor mijn zoontje, al 2 jaar lang, en nu moet ik hem zonder boe of ba afgeven... Maar goed, uiteindelijk dus veel minder blijven slapen dan oorspronkelijk gedacht gelukkig. Normaal deze week 4d en 2 nachten, dat al gelukkig niet. Maandag en dinsdag dus wel, volgend weekend is ie weer bij mij, dan weer ma & di, dan za & zo en daarna moet ex alweer werken en is 't om de 2wk. Maandag is al volgepland, hopelijk krijg ik dinsdag ook zo