Die pasta had ik net zo goed niet kunnen kopen. Hij heeft het de hele dag over de "doeda"pasta gehad en toen het eenmaal op zijn bord lag keek hij er één keer naar en schoof zijn bord aan de kant met de mededeling "hoef nie". grrrrr..... Regenboogje: Gefeliciteerd met je certificaat!
Ja ik hoop het ook. En daarna ging hij ook nog yoghurt in zijn haren smeren zodat we weer haren konden wassen en ook dat is drama op het moment dus na het douchen was hij compleet over de rooie, dus ben nog een poos aan het sussen geweest voor hij zijn bed in kon. Hij is zo opstandig op het moment en dan is de peuterpubertijd nog niet eens begonnen. Ik hou mijn hart vast.
Goedemorgen! @Kwebbel; En bedankt Jelmer... Balen is dat hé, doe je zo je best en het enige wat zoonlief doet is zijn neus ervoor ophalen, grrr... Komt goed! Lekker zelf eten en hem laten aanmodderen, hij gaat vanzelf weer eten. Echt! Hier ook een eten-weigerend kind hoor, soms met een spelletje eet ze een paar hapjes. Het gaat soms wel wat beter de laatste tijd. Scheelt dat Jelmer een goede voorraad heeft, mocht hij echt honger krijgen kan hij altijd nog beginnen aan zijn heupvet Hoe gaat het nu 's nachts? Wordt hij nog wakker van de honger? Geef je het later op de avond nog iets? @Hier; Het tij lijkt EINDELIJK gekeerd! Als ik haar in bed leg begint ze wel meteen te huilen maar na een paar minuten (mopperen en staan in de hoek van het bed) gaat ze liggen en valt ze in slaap. We hebben sinds 2 dagen een camera, ideaal! Het geluid is bagger (was ook niet zo duur ) maar het is wel erg makkelijk dat we haar kunnen zien! Helemaal straks, als de zijkanten omlaag gaan. Kunnen we mooi loeren wat ze uitspookt Ze is vaak wel om 6.15u al wakker maar goed, ze slaapt iig zelf en vrij snel in en doet haar middagdutjes ook best goed! Ik teken ervoor
Oh ja, ben bij de bekkenfysio geweest. Paar tips en trucs gekregen om erger te voorkomen. Ik moet om de 1,5 uur staan/lopen/zitten een kwartiertje liggen om mijn bekken rust te geven. (Juist ja...lukt niet altijd helaas) Ook heb ik een bekkenband te leen gekregen om mijn bekken te ondersteunen tijdens het staan of lopen. Voelt best fijn, het helpt een beetje de buik tillen. Verder gaat het niet echt veel sneller. Heb snel last van schaambot, stuitje en onderrug. Ik laat Maud zoveel mogelijk zelf doen (Stoel bij de commode, klimt ze er zelf op. Zelf de trap op en af laten kruipen etc) Jammer maar het is niet anders. We moeten het zo maar even doen de laatste weekjes
Knijn: Nu we hem yoghurt geven na het eten wordt hij niet meer wakker 's nachts gelukkig. Vervelend van je bekken. Het is wel belangrijk het advies van de therapeute op te volgen Pffff, manlief moest vanmorgen om 4:45 halsoverkop uit bed naar een brandmelding maar dat gaat dan niet bepaald zachtzinnig, dus Jelmer werd wakker van het gedender op de trap. En meneertje ging dus niet meer slapen. Ik heb hem gewoon op zijn kamer gelaten. Ga echt niet om 5 uur mn bed uit. Nu ligt hij wel te mopperen dus ik hijs me er zo maar uit. Voel nu echt al 10 minuten duidelijk beweginkjes van de baby. Lig er echt even van te genieten. Zo bijzonder dat ik het nu al voel ondanks voorliggende placenta. Mijn baarmoeder ligt ook echt al hoog, voel hem echt al vlak onder mn navel terwijl hij bij Jelmer toen pas net voelbaar was boven schaambeen.
Dat scheelt al een heleboel! Fijn! Jajajajajaja, doe ik ook wel...écht! (meestal dan... of oke... soms... als het lukt... ) Jemig wat balen. Kan manlief niet zachtjes de trap af stormen? Ik bedoel... door het harder te doen ga je niet sneller ofzo Wat gaaf dat je de baby voelt! Heerlijk weer he Willen jullie weten wat het is? Of blijft dat een verassing tot aan de bevalling? Heb je een voorgevoel?
Knijn: Bij Jelmer wisten we het geslacht niet, maar ons gevoel was heel sterk een jongen en dat bleek ook zo. Nu willen we het wel weten, maar we wachten braaf tot de 20-wekenecho. Ons gevoel zegt nu bij ons allebei heel sterk een meisje, maar ik probeer er niet te veel op te hopen. Tuurlijk is een knul net zo welkom, maar een meisje zou ik toch wel heel leuk vinden.
Kan ik me voorstellen, helemaal als mama. Meisjes zijn ook errug leuk hoor! @Hier; Potdikkie; manlief zou eerder thuiskomen vanmiddag zodat we samen even het dorp in konden voor wat beeb-boodschappen. Belt hij net dat hij moet werken tot sluitingstijd omdat zijn collega ook eerder weg wil en zijn redenen zijn beter. Op zich niet onoverkomelijk natuurlijk maar ik baal wel. Ik kan eigenlijk niet alleen met Maud het dorp in, al dat getrek en dan ook nog redelijk veel lopen, ik denk dat alles bij elkaar best zwaar is/word dan. Ik ga even plat en kijk hoe ik me daarna voel, anders probeer ik het gewoon. De hele dag met een dreumes thuis hangen ben ik ook wel zat
Pfoe, niks meer gedaan vanmiddag. Ben gesloopt Vanmiddag zelfs misselijk van vermoeidheid. Arme Maud... niks aan met zo'n mama. Scheelt, vanmorgen eendjes gevoerd en naar de speeltuin geweest. We hebben dus niet niks gedaan vandaag Vanmiddag zelfs nog een rondje gewandeld samen
Regenboogje gefeliciteerd met je certificaat! Knijn; ooh, gelukkig! Het lijkt de goede kant op te gaan met Maud qua slapen! Fijn! Volhouden heeft gewerkt dus! En wat vervelend met je bekken zeg, wel goed dat je Maud veel zelf laat doen hoor. Anders verpest je het veel meer nog denk ik. Thijs wil alles persé zelf doen, dus tillen wordt hier niet veel meer gedaan pfff het is wel lastig, dat je er vanmiddag ook zoveel last van had zeg Heb je niet wat goede vrienden / eigen familie die Maud af en toe mee willen nemen naar een speeltuin ofzo, zodat je zelf ook soms wat rust kan pakken? Kwebbel oei, dat is vroeg, wakker worden met zoveel herrie Leuk dat je jullie kindje al zo goed kan voelen zeg! Superleuk! En elke zwangerschap is maar weer anders he, zo blijkt wel.
Woont er iemand in de buurt van Arnhem? We hebben net een lang weekend kamperen geboekt (Hoge Veluwe) en ik ben benieuwd of er iemand leuke dingen te doen weet in de omgeving voor Thijs... (naast natuurlijk fietsen ... Burgers Bush vinden we te duur.... want het wordt zo mooi weer! Maar bijvoorbeeld een (water)speeltuin, kinderboerderij, leuk uitstapje of iets dergelijks?
even snel, hier druk in de tuin bezig dus weinig tijd voor bijlezen en buurten... verder alles goed, sems temp is nu al 6 dagen niet boven de 38 gekomen en begint ook goed haar streken terug te krijgen dus denk *hoop* aan de beterende hand eindelijk! lize is flink aan het tijgeren en rondrollen, begint al te krijsen als ik hara boven de box hou dus denk dat die ook niet lang meer gaat staan (wel fijn dat we meer ruimte hebben maar ook wel makkelijk om haar soms nog even "veilig" weg te kunnen leggen...) kom snel weer bijlezen (miss vanavond even) x
Escal wat fijn dat het wat beter gaat! Leuk dat Lize zo actief is maar met de box is wel lastig ja! Handige dingen zijn het soms, die boxen Chikai ik ken alleen de kinderboerderij in a.peldo.orn.. daarnaast zit een zwembad waar je ook buiten kan zwemmen en we hebben hier buitenzwembad kristalbad.. Verder kan je natuurlijk heerlijk wandelen. Misschien even op de site van VVV arnhem kijken? Knijn hoogzwanger met kleine de stad in zonder volwassen steun is idd zwaar, weet het nog van de zws van Liam.. wat heb je gedaan? Balen dat je zon last heb van je bekken meidl.. sterkte met de laatste loodjes! Wij gaan 2 weken weg, daarna is je kleine er misschien al! Regenboogje gefeliciteerd! Kwebbel wat fijn dat de yoghurt na het eten werkt! Dat doet je nachtrust (en bij mij mijn humeur) goed! Hier: vandaag een trede omhoog gegaan op de ladder van burgerlijkheid We hebben nu niet alleen een stationcar maar ook een enorme dakkoffer Enne...manlief is naar de karwei om een luiertas te kopen Vond hem zó leuk en tegen de tijd dat we het geslacht weten hebben ze m natuurlijk niet meer.... hij is wel knalroze dus als het geen meisje is verkoop ik m door of geef ik m weg
Paloe: Wauw, ik ben op slag verliefd op die tas!!! Ik duim voor je dat je hem kan gebruiken! Heb je ook het gevoel dat het een meisje is? Escal: Fijn dat het weer wat beter gaat met Sem!!!