@Beautevil: Ik wil ook nog naar What to expect when your expecting. Het was dus een aanrader? Ik ben maandag naar Prometheus geweest (Jah, ik weet het, je moet er van houden) Die kleine was me toch aan het heen en weer stuiteren tijdens de film. @Spekkie: Welkom hier en van harte gefeliciteerd!
Welkom en natuurlijk van harte gefeliciteerd !! Helaas word er hier niet veel meer geschreven omdat we voornamelijk op Facebook zitten.
@ Spekkie, wlekom hier @ chybou, wij waren ook naar prometheus geweest maar ik vodn hem erg tegenvallen had er meer van verwacht daarnaast ben ik absoluut geen 3d fan dus vond het niet je van het. Was ook bij snowwhite en the hunstman geweest en die vond ik veeeeeeeel beter. @ beautevil, gefeliciteerd met je diploma, goed gedaan @ all,dank voor de felicitatie's moet je nagaan zie ze nu pas , merendeel van de felicitatie's al via fbgezien @ hier, moe moe het was van,orgen erg vroeg hier en voel me weer niet lekker keel begint weer pijn te doen, komen weer tig aften door wel 2 dagen aftvrij geweest en benen doen we meer pijnduszo de ha maareven weer bellen zucht.
Hallo....even een berichtje van mij, zoals sommige weten ben ik gisteren onverwachts geopereerd aan een navelbreuk. Heb ik weer hoor zeer zelden dat een vrouw dat krijgt, dus ik ben weer een uitzondering. Heb er veel last van gehad en nog steeds maar het word wel beterder nu de pijn is minder dan vanmorgen. Beautivil gefeliciteerd met je diploma!! Liftrasa dat ene komt er aan hoor even wat beterder voelen zodat ik achter de pc kan om dat te regelen Kus hoe gaat het met jou? We zien je hier nooit meer Tweety waar hang jij uit? Niet in parijss meer hihihi De rest dikke knuffff ik moet me melden op de straat BBQ (met stoel zoalng ik het volhou pfff)
heey hoi, hoe heerlijk kan vakantie zijn.. Hadden echt nog wel langer willen blijven maar nu nog 2 weken hier vrij, is ook lekker! @kramp, bedankt voor de tips maar eigenlijk was het een paar dagen, als het terug komt ga ik zeker zeep in mijn bed leggen hihi. @chybou, waarom doen ze bij jou een geplande KS als ik vragen mag? @beautiful, gefeliciteerd met je diploma, verveel je je nog niet thuis? Hopelijk gaat het bij jullie beide goed met de klachten, moet zeggen dat het hier nu weer goed gaat maar dat ik meer als de vorige zwangerschap op moet letten. Ook niet zo gek met een dreumes van 15 maanden hier in huis. @sylvia, hopelijk gaat het weer wat beter! wat een pech steeds zeg! zag wel dat je geopereerd was maar niet waarvoor, maar heb na een week niet alle berichten gevolgt hoor. @spekkie, welkom!!
@ Chybou, ik en dinnetje vonden het een leuke film. We hebben ons rot gelachen haha.... @ Spekkie welkom hier! @ Blaine, hoe is het nu met je ? @ Sylvia, veel beterschap meid, hoe is het nu ? @ Peetje, Ik verveel me wel hoor haha. Gelukkig is het rooster van manlief deze maand beter geregeld. We hebben trouwens de 30 weken echo gehad en alles was goed! Daarna ff maximaal geshopt bij de Wibra in de opruiming . Vet goedkope neutrale pakjes gescoord. En een rompertje met "I luv mummy" erop haha.
hallo, moeders en aanstaande moeders. ik woon in haaksbergen en ben net zwanger van de tweede. en vind het leuk om moeders en aanstaande moeders te leren kennen in deze regio. groetjes, les
Hoi les, Gefeliciteerd met je zwangerschap en natuurlijk welkom bij ons gezellige clubje. Hier een moeder van 2, een jongen uit 2009 en een meisje van 11 weken oud en woonachtig in Enschede. We kletsen hier op zp niet meer zoveel omdat we een besloten groep hebben op facebook.
Ja jullie met dat stomme feestboek haha . Hier alles oke, kleintje ligt ingedaald. Kamer helemoal klaar, bedje opgemaakt en muurschildering af! Af en toe "rommelt" het een beetje in mn buik. Oja en we hebben een goeie gastouder gevonden. Nu alleen nog een beeb @ Leske : Welkom hier, je woont niet ver van mij vandaan
@beautivill sorry van feestboek Fijn om te horen dat het met jullie goed gaat. Nog maar 7 weken tjee wat ga je hard !!
Beautivill wauw je gaat idd hard . En ook hier. Sorry van feestboek maar is zoveel makkelijker met de smartfoon...
haha beautiful.. feestboek gaat voor mij veel te snel maar hier weer te langzaam. wat een stilte hier.. Fijn dat alles klaar is, nu nog wachten op een beeb idd. de laatste loodjes zijn nu toch echt wel aangebroken daar he. Nog even rustig aan doen zo lang het nog kan hihi.. alhoewel ik de eerste maanden ook nog rustig aan heb kunnen doen toen hoor. Hier ook alweer 30 weken, nog 8 dagen werken en dan lekker verlof.. eum ik kan niet meer zo ver terug maar nieuweling welkom!!
He het leeft hier ook nog Peetjuh nog even en dan zit je ook in je verlof. Respect dat je het hebt volgehouden. Was mijn streven ook, jammer genoeg dacht mijn lichaam anders Beautival ( volgens mij is dit niet goed geschreven) nog even en dan heb je ook de kleine in je armen. In ieder geval een goed teken dat de kleine is ingedaald. Hier ook een ingedaalde baby, nadat hij in stuit had gelegen. Veel harde buiken en voorweeen. Maar ga er nog steeds nog vanuit dat de baby later komt. Het kan er niet bij mij in, dat deze op tijd zou kunnen komen omdat de oudste 10 dagen overtijd gehaald. Nieuweling welkom, ook je naam is mij ontschoten.
Ik dacht laat ik eens kijken of de Twente meiden nog leven op zp... Het is hier vrij rustig maar het leeft nog wel een beetje zie ik.
Veel word er hier niet gekletst maar we zijn er nog wel Wat is dat toch een heerlijke banner om te zien Hanneke !!!
nou idd wat een mooie banner, kan niet wachten tot hij boven de 12 weken aangeeft hoor hanneke!!!! @kieke, helaas heb je het niet voor het zeggen he maar je hebt het echt goed gedaan he.. Nog even en je mag gewoon al bevallen, wat gaat het toch snel. Denk dat mijn lichaam het strakkies ook wel fijn vind verlof te hebben, het viel me idd toch zwaarder dan de eerste zwangerschap hoor maar ben toch ook wel trots dat ik in de zorg heb door kunnen werken.. verder nog meiden wat te melden??
@ Hanneke gefeliciteerd meis! Super! Hier nog rond en gezond, veel zeurende pijntjes dan weer voorween. En maagzuur en moe dus ja ik loop op het laatste loodje hihi. Nog ff wachten tot a.s dinsdag dan ben ik 37 weken en mag het lekker thuis komen. Ik houdt wel in mn achterhoofd dat het een ritje Z.utphen kan worden . Dus ziekenhuistas staat klaar maxicosi op de bugaboo onderstel geklikt dus alles staat klaar om mee te nemen als het toch begint! Nu nog een po regelen bij de thuiszorg winkel. Zodra ik mn ei heb gelegd kom ik hier wel posten hihi... Knuf voor jullie!