Is dit niet wat overzichtelijker?? Als iedereen dat vind maak ik voor de eerste helft ook zn lijst... best ffies werk... en anders doe ik t voor niks!
ik vind hem goed hoor er staat nu alleen niet bij 1ste kindje of 2de maar dat vind ik opzich niet erg
Ik ben trouwens ook nog niet echt aangekomen, denk toch ook omdat ik heel weinig eetlust heb en snel misselijk ben. Maar het komt vast nog wel! 's Avonds is mijn buik wel enorm opgezet en voel ik me wel een paar kilo zwaarder! Bij mij zet ook mijn bovenbuik heel erg op, boven de navel dus. Herkent iemand dat?
Oh mooi zo de lijst Daphje! Ennuhh natuurlijk sta ik weer eens onderaan met mijn echo. :x Kan dat niet sneller joh. :x Kan ik niet een vroegere echo bietsen? *ongeduldig*
Uitgerekend: 1 maart Bonkie, mbeekje, D83 2 maart My86, Veritas87 3 maart Misja25, Dilara 4 maart Charly 5 maart Irinde 6 maart Mirjam04 7 maart Mamafm, riantje1987, HelloKitty83 8 maart Naantje, MamavanF2009 9 maart Biancaa1982, Rivella Light, Jolie13 10 maart Poldiki, Nobodyswife, Ploetertje, Doosje31, Smile82, Mir27 11 maart Gespannen, Bubbeltje, Dotje1986 12 maart JeetjeB, Inger1979, Mama26 13 maart Lianne86, Edge 14 maart Guus, Angelina2 Agenda: Juli 21-7 Gespannen: Echo 23-7 Charly: Echo 24-7 mbeekje: Echo Bubbeltje: Vk Mams26: Echo 25-7 Riantje1987: It Vk + Echo 26-7 Lianne86: Echo 30-7 Mamafm: It Vk HelloKitty83: Echo 31-7 Dotje1986: It Vk Augustus 3-8 Rivella Light: It Vk 4-8 JeetjeB: Echo (2) 6-8 Angelina2: VK 8-8 MamavanF2009: It Vk Echo Biancaa1982: It Vk + echo 9-8 Nobodyswife: It + echo 15-8 Guus: Echo 21-8 HelloKitty83: 12wkn Echo
he dames, Ik sta ALWEER niet op het lijstje......... 9 maart uitgerekend 30 juli intake verloskundige 20 augustus 1e echo xxx
Vind t niet echt makkelijk, nu word deze lijst steeds ge-quote terwel dit maar de helf van de lijst is de andere helft staat er niet op dus ik zou gewoon lekker de oude blijven gebruiken die is tenminste helemaal compleet !
Hier ook sinds vorige week positieve testen.. Als het allemaal goed gaat zouden wij rond 23 maart ons eerste kindje verwachten..
Het probleem is dat de lijst te veel tekens bevat om in 1 post te plaatsen, ik heb m in Word opgeslagen, zodat ik niet steeds alles aan hoef te passen/wijzigen. Het maakt me niet uit om evt dingen anders in te delen, maar ik denk wel dat het makkelijker is om één iemand de lijst te laten 'doen' (@NobodysWife als ze terug is dus) Ik ga nu de lijst weer even updaten, zodat niemand verdwijnt of er ineens niet meer opstaat! Verder is de indeling misschien wel makkelijk ja, afspraken apart eronder...
Goedemiddag allemaal, Die van ons doet het!!!!! Hartje gezien vanmorgen. Zag er allemaal goed uit. Tis nu 1.96 cm lang. Mijn eigen berekening klopt, ik ben uitgerekend (tot nu toe) tussen 1 en 3 maart. Maar over 3 weken nog een echo en dan gaan we het ook eindelijk vertellen. Verder heb ik een heerlijk weekeindje weg gehad met mijn vriendje, klachten waren minder, omdat we niet de kans kregen om op de bank of op bed te hangen. Wel 's avonds vroeg naar bed en als ik de kans kreeg lekker in slaap gevallen overdag. Mijn dag vandaag kan niet meer stuk!! Ik hoop voor iedereen dat jullie allemaal ook snel net zulk goed nieuws horen. Ik was ook helemaal klaar met de onzekerheid en het wachten. Hoewel dit nog niet helemaal over is, overheersd vandaag absoluut blijdschap.
Hier vorige zwangerschap ook redelijk gezond gegeten ( met af en toe een uitzondering) en er zat ruim 27 kilo aan. Dus dat zegt helemaal niets dat gezonde eten Ik dnek trouwens dat het een kilo of 15 aan vocht was.
Jaa prima,, ik vond m wel duidelijker! maar was indd wat mensen vergeten.. Had ook niet zoveel tijd om te te checken Maar afspraken appart vind ik indd ook stuk handiger.. Zo heb je heel slecht overzicht van wie er wanneer de echo heeft.. vind ik persoonlijk dan.. Maar 1 iemand die t aanpast is indd wel handig..