augustus 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Silly43, 19 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    mamalieske, jij had dat dus ook. pff gelukkig trekt t weg, bah echt een rotgevoel :(
     
  2. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    Mooi, jij hebt um al door gegeven hier...Was even m'n plicht aan het vervullen als melkkoe :) :)
     
  3. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Ja, wannabe is bezig! Succes meid, ben benieuwd :p

    En dat gevoel van is dit het? Dat is hier vandaag compleet ingetreden. Echt ik sta op, doe de was, andere was opvouwen, voeden, badderen, troosten, vaatwasser uitruimen, vloer schoonmaken, was eruit, nieuwe erin....tijd voor mezelf? Wat is dat...lekkere sjankbui dus. En hubbie? Die heeft vakantie en gaat zo lekker een uurtje hardlopen...kan ik nu echt even niet hebben...

    Sorry voor het geklaag, dat terwijl er hier nog dames rondlopen die er veel meer recht op hebben. Maar o, wat lucht het op.
     
  4. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Zet hem op wannabe!

    Kieks: eigen leven? waar is dat gebleven? :( Ik ben voedkantoor, waskantoor, schoonmaakbedrijf tegelijkertijd..... En zelf ff bijslapen? Het komende jaar niet meer ben ik bang.

    Waarom vond ik het ook weer leuk? :rolleyes: Weet ik vandaag echt ff niet meer. Heb het bureau maar eens gebeld over het vele huilen en het weinige slapen, moet donderdag langskomen voor te wegen en bel straks de ha voor een eventuele spruw-infectie.
     
  5. Ien

    Ien Bekend lid

    11 aug 2006
    935
    0
    0
    Oh zo herkenbaar dit! "Ja maar schat ik heb vakantie hoor"
    Ja hallo maar dit is geen all inclusive resort!
     
  6. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    Kiki en ien -> daar heb ik nou dus geen last van ;) ...
    Wel dat ik alles in 1 ben, en dubbele diensten draai voor mijn gevoel.. :)
     
  7. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    O, gaan we klagen?
    AUW, stomme k*tribben, auw, ruuuuuugpijn, auw, buikpijn (mijn rug en buik zijn het helemaal ZAT, zodra ik ga liggen gaan ze pijn doen). MOEMOEMOEMOE, van het tien keer per nacht naar het toilet gaan en vanwege de rugenbuikpijn niet meer kunnen slapen.. Gaaaap... Auw, mijn onderbenen die het gewicht niet meer leuk vinden... doet pijn. Ik ben moemoemoemoemoemoemoemoemoe... STOM KIND KOM ER TOCH ES UIT! Ik heb alles geprobeerd: sex, grieks eten, voetmassage, wandelen, warm bad, bitter lemon, ananashart..

    Ik KAN niet eens meer dweilen of de wasmand naar beneden tillen.. WAAAH want zodra ik buk ook nog maagzuur.. wat een k-gevoel is dat toch. EN daarnaast heb ik niet zo'n lekker hummeltje om te knuffelen, maar ben ik gewoon ALLEEN.. helemaal alleen. Heb ZO GEEN ZIN om boodschappen te gaan doen, ik ben vandaag eventjes OP. Ik wil niet meer, ik wil niet meer, ik wil niet meer.

    En ik heb net Tj gebeld dat ie thuis moet komen om boodschappen te doen en soep voor mij te maken maar dat kon volgens hem niet. Dus toen heb ik gezegd dat ik weeen heb maar hij gelooft me niet. En de VK wil vandaag niet voelen/strippen omdat ze al een bevalling heeft en niet een tweede er bij kan gebruiken..

    En familieleden hou op met jullie k-smsjes. "Maar wij wachten iedere dag hoor" JA STELLETJE MISLUKTE KIPPEN< IK NIET DAN?
    Ik reageer niet meer!

    ZO, iemand nog jaloers op (overtijd)zwanger zijn?

    ;)
     
  8. wannie

    wannie Niet meer actief

    Goedemiddag dames :)

    Vanochtend bij de verlos geweest, en alles was weer goed. bloeddruk was weer wat gezakt tegenover vorige week :) en ik ben 9 ons aangekomen :confused: terwijl ik vorige week nog 3 ons kwijt was....... jojo-effect :p
    De verlos verbaasde zich over dat ik nog nergens last van heb, geen kramp of steek terwijl wurmpie er al wel helemaal klaar voor ligt.

    De straat is hier een chaos :( ze zijn een bezinkleiding aan het leggen en nu in mijn straat doodlopend geworden :( erg irri aangezien de straat eigenlijk te smal is om te keren. Er zijn maar weinig opritten dus het is achteruitrijden geblazen..........erg fijn :(

    Dames klaag maar lekker hoor. Het is een hele verandering en logisch dat jullie je af en toe zo voelen.
    Gelukkig gaat het echt over en vinden jullie een ritme waarin ook nog tijd is voor jezelf.

    Wannabe: Zet hem op meid! kusssie

    Verder weinig te melden :)

    Knuffels
     
  9. wannie

    wannie Niet meer actief

    Lin: knufffel wijffie
    Ga even lekker op de bank zitten met wat te drinken
    Leg je hand op je buik en voel je kleine meid lekker bewegen en geniet!
     
  10. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Nou zal ik er nog maar een schepje bovenop doen, ik ben het ook zatterdezat Ik heb koppijn, buikpijn ben moe, heb rugpijn en als klap op de vuurpijl mag ik straks de hele middag in het ziekenhuis rondhangen..

    Net bij de verloskundige geweest en aangezien ik zo'n pijn en strak gevoel bovenin mijn buik heb en geregeld erg duizelig ben willen ze toch ondanks dat mijn bloeddruk goed is en mijn urine niet heel veel eiwitten bevat me na laten kijken door de gyneacoloog. Dus vanmiddag bloed prikken om te kijken of lever en nieren nog functioneren, half uur ctg en afspraak bij de gyneacoloog en ondertussen moest ik dus halsoverkop oppas voor zoonlief regelen, gelukkig ging dat nog vrij soepel, maar vind eht nog steeds erg moeilijk om het kleine mannetje zoveel uur aan een ander over te laten :cry:

    Maar goed het is nu wel duidelijk hoe het gaat, als de bevalling nu niet op gang komt uit zichzelf dan maandag nog verloskundige, dinsdag gyneacoloog en woensdag inleiden dus over maximaal 1 week + een dag heb ik er dan toch echt een zoon bij, maar ik duim echt kei en keihard dat hij er dan toch al echt is hoor!
     
  11. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Oh ja en over opmerkingen, deze is ook zo grappig :"ja maar we zijn zo nieuwsgierig hoe dit kindje eruit zal gaan zien.."

    JA IK OOOOOOOOOOOK :evil:

    hihi zo dat ben ik kwijt ;)
     
  12. Ien

    Ien Bekend lid

    11 aug 2006
    935
    0
    0
    Ohh Lintje KNUFFF!
    Beeb van Lintje kom eruit nu!
     
  13. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Trouwens was wel leuk vandaag over hoe hij eruit zal zien (vergeet alles in 1 bericht te typen geloof ik :oops:) Zoonlief zat vandaag weer mee te luisteren naar de doptone, vraagt de verloskundige, wat hoor je daar, zijn antwoord:"AAPJE" :) euh ok weer een nachtmerrie voor mama, dat ik beval van een aapje :p ;)
     
  14. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    ik ben mooooeeee... okeej, knuffels in ontvangst genomen, dan ga ik mij nu op de bank installeren.
    Beebnieuws van Wannabe zal me vast opbeuren.. ik wacht af.

    Mist, wat heb je toch een schatje :)
     
  15. Hoi meiden

    Weer even bericht vanaf hier.

    Ik zag dat jullie inmiddels bezig zijn voor het uitje. Ik weet nog niet of ik meega. Denk dat het misschien een beetje te snel is voor mij, dus durf me er niet op vast te leggen. Bovendien is de kans erg groot dat hubbie dan in Kopenhagen zit voor zijn werk. Ik ga er dus van uit dat het niet gaat lukken....

    Inmiddels ben ik aan het afbouwen met afkolven van borstvoeding. Ik bouw zo snel mogelijk af. Hoe sneller ik er van af ben hoe beter.... We zijn het echt spuugzat. Het kost me echt te veel tijd en energie, dus we gaan liever vandaag dan morgen helemaal over op flesvoeding.

    Vraag me trouwens wel af hoe jullie (andere kolfers) dat doen. Ik heb hier zo´n duo kolf (gehuurd via de vk), maar het lukt mij echt niet om 2 borsten tegelijk te kolven. Ik krijg de kolf niet goed op 2 borsten tegelijk. Misschien omdat ik ze te groot zijn ofzo, ik weet niet.

    Dus ik kolf om de beurt. In totaal ben ik dan 3 kwartier bezig met kolven, voordat alles uit beide borsten is. Ik kolfde 5 keer op een dag, dus reken maar uit. Dat is ongeveer 4 uur op een dag aan het kolfapparaat hangen :confused:

    Robin is ook nog een trage drinker. Ze doet gerust anderhalf uur over haar flesje. Teugje hier, teugje daar, even wegtukken en dan weer doordrinken.... (geen wonder dat ik vrijwel non stop met haar aan de borst zat :( ). Dus samen met het kolven bestaat mijn dag dan alleen uit voeden voeden voeden en tussendoor huishoudelijke klusjes…

    Ben wel blij om te lezen dat meerderen last hebben om hun draai te vinden.... :rolleyes:

    Verder heb ik inmiddels achterhaald waarom mijn bevalling is geeindigd in een keizersnede. Ik heb de ingewikkelde latijnse termen uit het verslag van de gynaecoloog opgezocht.

    Dysproportie, ofwel wanverhouding tussen hoofd en bekken. In normaal nerderlands: mijn bekken is te smal voor haar hoofdje, of haar hoofdje te groot voor mijn bekken. Daardoor kan het hoofdje niet dieper zakken, waardoor er geen of nauwelijks ontsluiting ontstaat. Ik had nog 100 uur weeen kunnen hebben, dan nog was het niet gelukt... :rolleyes:

    Vond ik wel verdrietig eigenlijk. Er heeft niemand aan mij uitgelegd wat er nou eigenlijk mis is gegaan tijdens de bevalling. Ik heb alleen in het verslag van de vk gelezen dat ze dacht dat ik ´deed alsof´ ik zware weeen had en meer notities die er op neer kwamen dat ik mij ernstig aanstelde.

    Nu blijkt dus dat zij het gewoon helemaal verkeerd in hebben geschat. Vind ik wel jammer dat er niemand dat later even aan mij heeft uitgelegd. Ik kreeg alleen op een gegeven moment te horen: ach misschien lag het wel aan je MS. Maar daar had het dus helemaal niks mee te maken. Het was anatomisch gewoon onmogelijk :(

    Lintje, ik verlang absoluut niet terug naar zwanger zijn hoor, geen minuut en zelfs nog geen seconde.... Ben nog iedere dag blij dat ze er uit is ;) . Wens je heel veel sterkte met wachten en hoop voor je dat het snel gaat gebeuren...

    Wannabe toi toi toi. Ik hoop dat het allemaal een beetje vlot en voorspoedig zal gaan

    En Mist straks gezinsuitbreiding met een aapje... Ach wat zijn kinderen toch liefff :D

    Ik ga weer even kolven :p

    Groetjes Kirsten
     
  16. borsatofan

    borsatofan Actief lid

    8 okt 2006
    382
    0
    0
    Lieve,lieve. lieve meiden die nog wachten op de bevalling: heel veel succes, dikke knuff, ik hoop voor jullie dat het snel mag gebeuren, kop op!

    Geniet nog even van je rust (ja ik snap dat jullie dat zo zat zijn, had ik toen ook) maar als ik mijn gebroken nachten nu meemaak evrlang ik heel stiekum wel eens naar mijn zwangere buikje, ik kon toen gewoon gaan liggen en dagen slapen, zonder dat een huilende baby me wakker maakt.... 8) das nu wel anders, uitslapen is er niet meer bij hoor en mijn voorgenomen middagdutjes komen er ook nooit van :(

    Dus ladies, neem je rust, je hebt je energie hard nodig straks!

    En wannabe, zet em op!
    :thumup:
    Liefs,
    Borsatofan
     
  17. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    haha nou borsatofan die rust heb ik al niet he, want het is mijn tweede, bij een eerste is dat inderdaad dan nog een voordeel van zwanger zijn t.o.v. een kindje hebben, maar eigenlijk heb ik dus nooit terugverlangt naar zwanger zijn ook bij mijn vorige niet, vond het heerlijk en had niet veel moeite met de gebroken nachten eerlijk gezegd..
     
  18. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Ik word echt gillend gek van Ysabelle! :evil: :evil:

    Ze is al wakker van 04:00 uur en het is nu 14:45 uur en ze heeft nog steeds niet geslapen en huilt alleen maar................
     
  19. Tante Pollewop

    Tante Pollewop Bekend lid

    6 jul 2006
    539
    0
    0
    Den Helder
    Even over dat uitje, ik ga niet mee. Maar wens jullie alvast (ALWEER!) heeeeel veel plezier!

    Bevallen meiden: gefeliciteerd! Lekker (proberen te) genieten!

    Hier gaat het wel ok. Merk alleen dat de onderbroken nachten me op beginnen te breken :( Maar goed, gaat ook wel weer over.

    Meiden die nog wachten op hun beeb: augustus is bijna voorbij he ;)
     
  20. Tante Pollewop

    Tante Pollewop Bekend lid

    6 jul 2006
    539
    0
    0
    Den Helder
    o en ik vergeet nog GROOT nieuws: gister hebben we onze trouwdatum vast laten zetten: 28-08-2008 gaat het gebeuren. Over precies een jaar dus! op 1 okt gaan we in ondertrouw (ik moet nog mijn geboorte akte op gaan halen..)
     

Deel Deze Pagina