Leuk is dat he, dat je trouwdag zo'n mooie dag is!!! Hier is het ook de mooiste dag van mijn leven hoor! De dag dat Sarah geboren is, is ook enorm mooi maar toch anders... Ik weet niet goed hoe ik dat uit moet leggen... Sarah is het mooiste dat me over komen is maar de mooiste dag uit mijn leven is wel onze trouwdag. Vervelens is dat he, dat kozijnen zo enorm duur zijn... kon je die rekening maar even overslaan! Wij willen een nieuwe voordeur... nou ja willen... moeten! We kijken zo door de kieren naar buiten! We willen dat gelijk goed aanpakken een kunststof doen maar jeetje wat is dat DUUR!!! Ik zit ook te kijken naar een weekendje weg in november ofzo maar ik wil niet te duur doen omdat ik in die periode maar 75% van mijn nieuwe salaris (ivm met ouderschapsverlof) krijg en we het dan dus even heel krap hebben... maar vind het wel lekker om nog even weg te gaan! Van de week maar eens kijken hoeveel vrije dagen mijn man nog heeft... wellicht dat we een midweekje kunnen via vakantieveilingen ofzo...
Hey meiden, Kreeg de vk niet te pakken om 11.00, had een bevalling, maar ze heeft me net teruggebeld en alles was goed Nuchter 4.3 en 2 uur na het drankje 7.0, dus dit was prima ook mn ijzerwaarde was goed, 7.2, dus echt weer een hele opluchting! Gelijk nog ff over die 2 kg gevraagd en dat is wel iets boven gemiddeld zei ze, maar kan idd ook komen doordat ik nu al een tijdje thuiszit en hij dus misschien net wat eerder aan zn groeispurt is begonnen als normaal. Niks om me druk over te maken in eder geval. Wel willen ze me ivm het vruchtwater en zn groei toch nog voor de zekerheid een OGTT bij 34 weken doen.... Just to be sure! Over een weekendje weg gesproken, wij willen dat ws ook doen in dec ofzo... Weet niet of jullie t ook hadden, maar bij ons zat er in de blije doos een kortingsbon van 100 euro.... Handig om even te onthouden voor dan @ pluus: vervelend dat saartje zown last heeft van de warmte! Nog maar heel even en t is weer 10 graden koeler! En idd goed om haar net ff wat vaker aan te leggen! @ sita: leuk dat je vriendin langskomt, gezellig! En superleuk trouwjurken kijken!! Hihi denk dat ik de mijne niet ff aan kan trekken op onze eerste trouwdag, naja misschien ook wel, aangezien mn lichaam en mn uk een beetje voor op schema liggen steeds. Misschien komt hij ook wel eerder Ben net trouwens platgeknuffeld op mn werk! Heerlijk al die snottebellen en kwijlkusjes, had ze echt gemist hihi! Nu ff lekker tukken!
Ha dames! Vanuit de warmte even een berichtje! T gaat vandaag gelukkig weer een stuk beter, probeer me er maar gewoon bij neer te leggen dat t komt wanneer t komt en we er toch niks aan kunnen doen. En ik ga sowieso de vk nog eveb bellen om te overleggen. Vannacht wel weer beroerd geslapen en merk dat ik nu ook overdag slecht een dutje kan doen. Komt denk ik door de warmte. Vandaag dus maar eens beslist om helemaal niks te doen! Huis is netjes dus vanuit daar geen stress en merk dat ik ook de kleine klusjes die al zo lang lagen nu wat los kan laten. Die liggen er straks ook nog wel hopen dus dat ik dit vol kan houden, voelt wel zo relax! Vanmorgen begonnen met een kopje koffie in de tuin met m'n zwangere vriendinnetje (28 weken) en lekker tot een uur of 1 zitten keuvelen. Daarna een boek gepakt, bikinitopje aan en zit nu heerlijk onder de luifel in de tuinstoel. En aangezien t babybadje toch nog niet wordt gebruikt heb ik die maar lekker hier neergezet en gevuld met koud water en een bruistabletje in een poging mijn varkenspootjes af te koelen. Zo had ik mijn verlof voor ogen! Fijn dat ik toch nog een dagje dit gevoel heb, aangezien morgen mijn uitgerekende datum is Net nog mannetje een berichtje gestuurd of hij me een koud drankje wil brengen, maar nog steeds niks gezien. Vrees dus dat ik zelf maar even op moet gaan staan en de 5 meter richting koelkast af moet gaan leggen. Wat een hel!
@ Engeltje, kijk dat is goed nieuws van je suiker!!!! Fijn joh!!! En ik leg Saartje vandaag gewoon aan wanneer ze wilt... we zitten nog steeds met alles dicht en qua temperatuur in huis gaat het vandaag wel gelukkig! Ze is vandaag ook niet zo veel aan het huilen als gisteren maar ik ben dan ook nog niet buiten geweest... Straks maar doen als manlief thuis is... dan kan hij buiten de ah blijven wachten zodat ze die kou daar niet in hoeft en dus geen last heeft van de enorme temp verschillen (daar heeft ze enorm last van!!) @ Wolkje, fijn dat het vandaag beter gaat! En wat een luxe! Met je voetjes in het water!! Wel jammer dat je mannetje niet reageert op je verzoek!! Haha 5 meter kan enorm ver zijn hoor! Ik spreek uit ervaring! Doe lekker rustig aan meis en geniet er lekker van!!!!
ff kort...maarrrrr, ben vandaag gebeld en mag op sol.gesprek komen!!! Moet morgen even terug bellen om de afspraak in te plannen. Ooh meiden....geen weekenden meer werken, feestdagen vrij, geen onregelmatige tijden meer, geen pittige doelgroep meer...ooh, laat het alsjeblieft goed uitpakken??!
@Engel: Fijn dat de test goed was!!!! En ach.. dan heeft jouw kleine nu alvast een groeispurt gehad.. die groeispurt komt er toch wel... @Sita & Engel: Ik mag nog 6 dagen werken.. morgen en volgende week. Dan is het klaar voor mij, hoewel ik me dat moeilijk kan voorstellen. @Liz: Spannend!!!! We gaan weer duimen!!! @Dobber: Hoe is het gegaan vandaag???? @Hier: Wat een hitte in mijn huis.. en ik krijg het er maar niet uit! Zo lekker pittig mexicaans eten en daarna een raket-ijsje...!!! Heb er zin in!
@ wolkje: Heerlijk ff een dagje relaxen toch? Lekker een voetenbadje, zou ik ook wel ff willen maar kan um zelf niet neerzetten en heb helaas ook geen tuinslang... Is je drankje nog gearriveerd of moest je hem zelf gaan halen? @ liz: goed nieuws zeg, zeg maar wanneer we weer hard voor je moeten gaan duimen! @ flier: ohhh 6 daagjes nog maar! Gek he! Kon me er zelf ook niks bij voorstellen om 6 weken van tevorem thuis te zitten... hihi nu is t nog vroeger en moet zeggen, nu 2 weken verder raak ik er aardig aan gewend! Maar oh wat voelde het vandaag toch goed om weer ff op mn werk te zijn! @pluus: Fijn dat t vandaag al beter gaat met de hitte! Hier is er nu eindelijk een lekker briesje op komen zetten, dus lig languit op onze loungebank af te koelen in de tuin.... Misschien val ik zo nog wel in slaap hier Nick moest plots eerder werken, dus kon helaas t badje nog niet neerzetten, ach morgen weer een dag
Ik probeerde het vanmiddag ook al, eens kijken of het nu wel lukt. 2 foto's en ik zal ook een foto album aanmaken Nou...lukt dus niet, dus ga het nu proberen of het wel lukt om een album aan te maken.
Misschien heb je teveel foto's geupload? Hier moet ik ze ook bijna gaan verwijderen nu, maar heb geen idee hoe dat moet, jullie wel? Ben benieuwd naar je foto's liz!
@engeltje: fijn dat de uitslag van je suiker goed was! Weer een zorg minder lijkt me! Oh en hij lag te slapen op de bank, dus had m'n berichtje niet gekregen. Moest ik dus dat koude drankje zelf helemaal gaan halen.... Pfff!!! Wat een werk! @Liz: wat gaaf!!! Goed zeg!! En wat voor baan is het? Die ene leuke waar je al op hoopte? Als ik het zoden beetje in kan schatten ben jij wel het type dat als je eenmaal op gesprek mag komen je ook gewoon wordt aangenomen! Je pakt ze vast helemaal in! Super leuk voor je! @ de warmte: zo stom, vanmiddag zat ik buiten en was het goed te doen met de warmte (zat wel onder de luifel en in m'n voetenbadje) en nu zit ik binnen waar het een stuk koeler is en doe ik niks en zit ik me toch een partij te zweten en te puffen! Niet normaal! Alsof je aan het einde van de dag t minder goed kunt hebben ofzo? Nu boven alles lekker tegen elkaar open gezet en straks lekker een koude douche voor we naar bed gaan.
Engel, neej...ik krijg een of andere melding bij een bepaalde foto. De rest doet het wel gewoon. Ik heb voor de zekerheid in ieder geval wat albums verwijderd, zodat er genoeg ruimte is. Het album is geplaatst in ieder geval! Wolkje, nou...pfff, ik hoop zo op die baan! Het is niet de baan waar ik zo op hoop. Het is wederom voor een kdv. Helaas is het niet zo dat ik de baan ook heb als ik op gesprek mag komen. Het laatste gesprek is em ook niet geworden destijds Er stromen bij iedere organisatie echt hordes sol.brieven binnen, ze hebben het gewoon echt voor het uitzoeken. Voor het kdv ben ik eigenlik te hoog opgeleid, dat is soms ook al reden voor afwijzing, terwijl er in andere vacatures voor het kdv juist om HBO'ers wordt gevraagd. Ik moet gewoon wat geluk hebben. Maar ik hoooooooooooooop het zoohoooow!! En ja..'s avonds dan wordt het inees een heel stuk bedompter en warmer lijkt het wel. De warmte blijft echt in huis hangen. Liza is er vandaag een beetje door van streek. Ze ligt nu bijvoorbeeld nog vrolijk met haar Duo Gym te spelen en is nog even niet van plan te gaan slapen. Rond 19:30 is ze naar bed gegaan en een uur later werd ze krijsend wakker. Totaal van de kaart en niet te troosten! Geen idee wat ik nou aan mijn laars had hangen. Rompertje uit gedaan, molton van het matrasje getrokken...had allemaal geen zin. Uiteindelijk heb ik dr in de wandelwagen gelegd en ben bijna een uur met dr gaan wandelen. Zodra we buiten waren, was ze vrijwel meteen stil. Ze had dus waarschijnlijk gewoon echt te warm en heeft even lekker af kunnen koelen buiten. Nu is ze weer lekker zichzelf en vrolijk, maar slapen....ho maar! Eens kijken wat ze straks na de laatste voeding gaat doen...zal mij benieuwen haha
@ liz: Leuke foto's weer meis! Heerlijk ff wandelen in t bos! Verheug me ook al zo om dat strax met de kleine te kunnen doen. Het is dan natuurlijk ook herfst en ben zo gek op dat seizoen! Als ik er alleen al aan denk wordt ik helemaal vrolijk, was dan ook helemaal in mn noppies toen van de week t najaarsboek van de HenM op de mat viel Stom eigenlijk toch? Haha, t zal ook niet voor niks zijn dat we in de herfst onze uk gaam krijgen? We zijn ook net in de herfst getrouwd Hoop voor je dat jullie meisje straks wel lekker gaat slapen, hier ist masr warm binnen, terwijl t buiten echt heerlijk is! @ wolkje: Ik heb er savonds ook meer last van hoor! Neem strax ook een lekkere koele douche, maar douche wel zo warm mogelijk af, zodat t na t douchen wat koeler aanvoelt. Hopelijk is t net ff wat koeler als je gaat bevallen!
Zo ik lig in me bedje samen met me manntje. Hij doet het heel goed, is niet ziek geweest van de narcose. Hij is alleen wel heel stijf (nie niet zijn ding) en kan gewoon geen kracht zetten. Heeft een hele opgezette buik maar dat zou wel weg trekken. Heb net zijn wondjes verschoond en gaan nu slapen. Hij zegt dat het tot nu toe nog heel verdraagbaar is allemaal. Nou over 3 maanden ook weer een echo maken in dezelfde periode als semenonderzoek. Slaap lekker
@Dobber: Ohh... gelukkig is de operatie hem meegevallen. Het klonk mij toch als een best heftig iets in de oren!!! Nou.. hopelijk herstelt hij snel!! Suc6 'zusterr' Dobber @hier: pfff... wat een nacht... het is was 26,5 graden in de woonkamer.. dus tel daar nog een aantal graden bij op en zo warm was het in de slaapkamer... bahbah! nou ja... vandaag nog 1 dagje bikkelen en dan WEEKEND!!!! aan iedereen die vrij heeft... Genietse nog maar lekker van het weer, want het schijnt morgen om te slaan...!
Dobber: fijn dat de operatie goed is gegaan! Hopelijk doet het z'n werk en hebben jullie geen behandelingen nodig straks Beterschap voor m en verwen m maar lekker als zuster dobber @flier: oeh, dat is warm!! Hier hebben we overdag de ramen en de rolluiken boven dicht, dat houd wel wat tegen. En dan savonds alles tegen ellaar open zetten. Nog steeds warm hoor, maar het is wel te doen. Ik heb het sowieso warm snachts, ongeacht de temperatuur! En bijna weekend voor je: lekker!! @hier: vandaag uitgerekend!! Gek hoor! Gisteravond had ik echt een paniek aanval, moest zo hard huilen, was echt ff van de wereld. Te veel gelezen denk ik (ben een beetje informatieverslaafd) over bevallingen en kon alleen maar denken aan pijn, inknippen, inscheuren en ander bevallingsleed. Was ineens zo bang voor t hele gebeuren en ook voor de verantwoordelijkheid over zon kleintje dalijk ineens. Wat nu als ik echt een mega slechte moeder ben, het helemaal niet kan, etc! Ineens was het even brullen geblazen! Gelukkig heeft m'n kerel me goed gerustgesteld en ik snap nu ook eigenlijk niet meer dat ik zo van streek was! Heb in ieder geval wel besloten dat ik voldoende heb gelezen over bevallingen, we wachten het maar gewoon af. Maar verder sta ik er nu weer heel nuchter in. Vond het dus wel een beetje gek gisteren. Misschien een hormoon-uitbarsting omdat er van alles staat te gebeuren??? Hoop het! Zou cool zijn als t gewoon netjes op deze dag komt! Fijne dag allemaal en iedereen die moet werken met de warmte: succes!!!
Engeltje, ooh...je moest eens weten wat voor leuks je allemaal staat te wachten met zo'n ukkie! Wat zul jij straks, net als ik, ook enorm genieten. Zelfs als je uk even ontroostbaar is, zoals Liza, gister avond. Na de laatste voeding is Liza als een blok in slaap gevallen in mijn armen. Dus ik denk echt dat de warmte haar gewoon teveel werd toen ze in haar bedje lag. Af en toe gaf ze vannacht nog een snik, maar sliep ze wel lekker door. Om 07:00 was ze pas echt weer lekker wakker. Ze ligt tegenwoordig lekker te kroelen met dekentjes, spuugdoekjes en alles wat voor handen ligt wanneer ze moe wordt. Zo schattig! Ik heb er net maar een knuffeldoekje naast gelegd. En ja hoor, daar ging ze weer. Dan schuift ze er een armpje onder en drukt ze het tegen dr gezichtje aan. Nu lekker in slaap gevallen met een doekje in dr snuitje gedrukt! Haha Dobber, wat een verademing dat de operatie goed is gegaan! En nu je mannetje heerlijk vertroetelen en samen toeleven naar de echo. Flier, ja..heet he?! Pff, hier ook. Onze slaapkamer ligt onder n plat dak. Nou, dan weet je het wel! Liza dr kamertje ligt aan de koele kant, maar ook daar is het best wel warm. De dag begint hier bewolkt, dus ben benieuwd of het nog wegtrekt zometeen. Wolkje, ach meisje toch! Is toch niet zo gek dat je ineens overvallen wordt door onzekerheden en angst? Dan besef je je ineens wat je allemaal te wachten staat. En ja, het onbekende is af en toe eng. Niemand kan je vertellen hoe je als moeder zou zijn, wat het met je doet en hoe het echt zal zijn straks. Ik heb hetzelfde hoor. Hoe ik ook mijn best doe, ik heb altijd het gevoel dat ik tekort schiet. En dat hoort misschien wel bij het moederschap? En die bevalling, die doorsta jij gewoon hoor! Gaa helemaal goed komen. Tijdens mijn zwangerschap heb ik ook alles gelezen wat los en vast zat, behalve over de bevalling. Daar hoefde ik niets over te weten, dat zou ik wel gewoon op me af laten komen. En ik heb er geen seconde spijt van gehad, want daardoor was ik eigenlijk nooit nerveus voor de bevalling. Ik ging er open in. Iedere bevalling is anders en uniek en dus niet te vergelijken met die van jou. En echt, geloof me, die knip is niets vergeleken bij weeën. Dus maak je daar nou maar niet druk over haha Dat wordt netjes verdoofd voordat ze knippen en als ze het gaan hechten wordt het weer verdoofd. Ik heb er weinig...of eigenlijk niets van gemerkt. Ondanks dat ik geen ruggenprik had. Dus meis, komt echt goed!! Girlpowerrrr!!!
Ja is ook echt warm he, moeten eigenlijk zeggen dat ik het wel lekker vindt haha dit is mijn weer. Maar als je zwanger bent kan ik me een klein beetje voorstellen dat dit weer het er niet makkelijker op maakt. Flier succes met werken vandaag, nog even en dan heerlijk weekend! Wolkje meis toch is ook heel begrijpelijk dat als je al die dingen gaat lezen dat je het even gehad hebt. Denk dat je zo'n bevalling moet ondergaan en je lichaam weet vast en zeker wat het te doen staat. En jij een slechte moeder... Nee joh kijk alleen maar eens hoe goed jij voor je man zorgt! Ik weet zeker dat je een lieve rechtvaardige moeder zal worden. Hier gaat hwt goed me mannetje heeft de nacht doorgeslapen en ligt nu weer te slapen. Net gebeld en 16 oktober heeft hij een controle echo. Nou ik ga maar eens werken en dan vanavond boodschappen doen en weer voor me mannetje zorgen. Fijne dag iedereen!
Hallo iedereen! Mag ik hier ook gezellig met jullie mee kletsen? Ik ben 24 jaar, mijn man is 33 jaar en afgelopen maand hebben wij besloten dat wij nu gaan proberen om ons eerstekindje te krijgen. Wij hebben al wel langer een kinderwens. Dus ik de dokter gebeld om een afspraak te maken om mijn mirena eruit te halen, kan dit pas in september, na de zomervakantie. Dat was eigenlijk best een domper. Maar goed wij gaan het dan wel proberen. Als jullie wat meer over mij willen weten, vraag maar raak! Groetjes Jemaka
Dobber, fijn dat de operatie goed is gegaan! Hopelijk hebben jullie binnen die 3 maanden al een positieve test en heeft de operatie gedaan waar hij voor bedoeld was. Zorg maar goed voor je mannetje! Wolkje, komt vast goed! Die hele bevalling,... peanut! Je lijf weet wel wat ie moet doen hoor. Goed dat je er nu weer lekker nuchter in kunt staan, denk dat dit het beste helpt. En ja, de uitgerekende datum vandaag! Gek hoor, anders was ik vandaag ook uitgerekend. Nu nog eventjes wachten, maar de tijd vliegt voorbij. Liz, sneu dat Liza ook zo'n last van de warmte heeft. Wat een te schattige foto's weer! En super dat je op gesprek mag komen, hoop zo voor je dat je aangenomen wordt! Flier, warm he... hier is het nog redelijk te doen.. maar t blijft warm s nachts. Werk ze vandaag in elk geval! Engeltje, kun jij t volhouden met de warmte? Nog geen mega dikke voeten en zo? Hier nog geen dikke voeten of handen.. wel iets dikker, maar niet extreem. Vandaag nog een dagje vrij, dus even genieten nog. Hoop dat mn h&m pakketje vandaag geleverd wordt. Had nog een 50 procent kortingsbon, dus een mooi goedkoop broekje gekocht. Wel een iets groter maatje.
@ dobber: fijn dat t allemaal goed is gegaan met je man en dat hij ook lekker heeft kunnen slapen. Hebben ze nog een indicatie gegeven hoelang hij er last van kon hebben ofzo? Hoop zo voor jullie dat t zn vruchten af gaat werpenem dat jullie volgend jaar ook een mooi kindje in jullie armen kunnen houden! @ wolkje: heel begrijpelijk hoor dat je ff zo'n moment hebt gehad! Gelukkig ben je er nu weer een beetje nuchter onder! Ben zelf ook een type die graag alles wil weten van te voren en heb ook al heel veel horror verhalen gelezen, maar juist om me op t ergste voor te bereiden, zodat t uiteindelijk alleen nog maar kan meevallen... Hoop voor je dat t nu heel snel gaat gebeuren lieverd. Weet zeker dat je het kunt en ook het mama zijn gaat je vast en zeker heel goed af! @ liz: oh ik weet zeker dat ik daar enorm van ga genieten. Ik kijk er zo ontzettend naar uit! Ik moet ook zeggen, dat ondanks dat ik thuisIt en niks kan of mag dat ik behoorlijk de kriebels begin te krijgen nu! Er moet vooral boven echt grondig gepoetst en opgeruimd gaan worden... En ook de tuin moet gewoon zo snel mogelijk netjes, maarja, nu nog een plan bedenken hoe ik dat voor elkaar ga krijgen zonder mn man al te veel te pushen, maar ook zonder zelf al teveel te gaan doen... Beneden is alles netjes en ook het kamertje is netjes, maar verder... Naja komt wel goed! @ flier: bikkelse vandaag meis! En ik denk dat ik morgen ook geniet hoor als t een stuk koeler is! zou t morgen eigenlijk de hele dag gaan regen, of zou t gewoon savonds gaan onweren? Ik hoop al lekker vroeg! @ sita: hier ook nog niet echt opgezwollen, maar ik lig natuurlijk ook vrij veel voor mijn doen en ik drink giga veel water op t ogenblik. Het enige waar ik last van heb is dat ik savonds pas kan eten en dan heb ik ook echt berenhonger! Op de dag krikg ik zowat niks door mn keel. Gisterochtend ontbeten met een krentenbolletje met kaas en tussen de middag een halve meloen op, meer kreeg ik niet weg, ook tijdens t avondeten had ik nog niet echt trek, maar rond een uur of 10 kreeg ik toch honger! Heb toen 2 pistolets op, yoghurt met cruesli een banaan en uiteindelijk ook nog een beetje vla echt niet normaal, had daarna nog honger! @ jemaka: welkom op dit forum! Balen dat de mirena er pas in september wordt uitgehaald! Hoop voor jullie dat t dan snel raak is Succes met zwanger worden in ieder geval! Ik denk dat ik zo maar is een lijstje ga maken voor wat er allemaal in t vluchtkoffertje moet doen. Iemand hier nog tips? Hoorde al in ieder geval iets te eten/drinken en wat druivensuiker, vooral voor de man hahaha Er zijn natuurlijk ook dingen die er echt pas op t laatste moment in kunnen zoals mn bril en lenzenspullen daar voor nog maar een lijstje erin stoppen ofzo, nu ik nog helder kan denken?