Wie start er binnenkort ook met een Redressiehelm?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Wortel, 14 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Susan27

    Susan27 VIP lid

    14 jan 2009
    8.419
    0
    0
    Ze had een ODDi van 103 dus kon nog net.
    We moeten doorgaan met kussen zoals we bezig waren.
    Zien we over 2mnd nog geen verschil dan weer bellen.

    Benieuwd of het vanzelf hersteld.
     
  2. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Klinkt goed Din0!!!

    En Susan, da's een mooie waarde, hopelijk blijft het zo en verergert het niet.
     
  3. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief

    Gisteren de definitieve meting gehad.
    De ODDI is verminderd van 108.73 naar 102.98!! Dus valt in de groep geen afplatting.
    De platte afplatting CPI is verminderd 93.02 naar 88.49 en dat betekent ook geen afplatting.
    De scheefstand van de oren is verminderd van 8 mm naar 3 mm.

    Dus geen helmindicatie meer

    Wil iedereen die wel het traject ingaan/inzitten heel veel succes wensen en bedankt dat ik hier mocht meelezen!
     
  4. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Wat een goed nieuws Foxy!!!
     
  5. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    Foxy wat een super goed nieuws!!!! Gefeliciteerd met de mooie waardes! Nu lekker genieten van het zomerseweer zonder helm! :D
     
  6. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    13 sep 2011
    2.088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Dames... Ik wil jullie die het helmpje volhouden even een applausje geven, zeker met het warme weer!

    Mijn zoontje had een afplatting links van 111,7% en heeft dus een helmpje gekregen! We hebben het twee maanden geprobeerd, maar hij zeette zich tepletter en na elk uur het helmpje op krijste hij de boel bij elkaar! Hij kroop al met 6 maanden en we zijn gestopt met het helmpje! Het is helemaal vanzelf bijgetrokken omdat hij nooit meer op zijn rug ligt! Gelukkig maar, voor ons was het echt niet te doen!

    Daarom respect voor jullie waarbij het wel lukt!

    Dat jullie maar mooie resultaten mog krijgen!
     
  7. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Wat fijn dat het zonder helmpje toch mooi rond is geworden!!!
     
  8. Kevertje83

    Kevertje83 Actief lid

    6 apr 2011
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Inderdaad, wat ontzettend fijn dat zijn bolletje toch helemaal bijgetrokken is!

    Ons zoontje had vorige maand met vijf maanden een oddi van 110% en cpi 99%. Omdat hij op dat moment net heel veel op zijn buik begon te liggen overdag, moesten we nog een maand afwachten. Nu krijgen we komende donderdag als hij zes maanden is een nieuwe meting om te kijken of het beter geworden is en voor direct de dag er na staat onder voorbehoud al een afspraak voor het aanmeten van een helmpje.

    Ik vind het zo'n moeilijke keuze, ik hoop zo dat we alsnog de afspraak kunnen afbellen!

    Enne, ik hoop voor de kindjes met een helmpje dat de temperatuur toch snel een paar graden daalt! Dat zal nu niet makkelijk zijn denk ik.
     
  9. Inaya

    Inaya Actief lid

    4 dec 2011
    189
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kevertje, wij hebben met het hangmatje van de fysio een mooie vooruitgang gezien wat betreft de ODDI. En je kunt altijd de afspraak annuleren.

    @MamaTal, wat super dat het vanzelf bijgetrokken is!

    @Foxy, super!!!!


    Wij hebben gisteren de afspraak gehad bij de kinderarts. De onderzoeken waren gelukkig snel gedaan en leverde weinig stress op voor de kleine. We konden daarna ook meteen terecht bij Eemland (Amersfoort), waar meteen een STARscan is gemaakt.

    Nu hebben we 2 weken de tijd om aan het idee te wennen dat ons mannetje straks een helmpje op heeft... Ik ben benieuwd...
     
  10. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Inaya, is zo'n STARscan een 3d scan van het hoofdje?
    En het gaat vast allemaal goed komen!
     
  11. Haiko7

    Haiko7 Bekend lid

    13 apr 2011
    830
    0
    0
    NULL
    Tilburg
    Wij beginnen volgende week vrijdag met een helmpje.... ik vind het zo zielig
     
  12. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Mag ik je een beetje opfleuren?

    Mijn zoontje vond het geweldig om met zijn helmpje overal tegenaan te stoten. Hij heeft het nooit een probleem gevonden.

    Denk maar zo; in je buik had hij ook geen luier om en nu wel. Zielig?

    Je moet even de eerste weken door, maar je zult zien dat het snel went.
    Jullie kunnen het!
     
  13. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Haiko, het komt helemaal goed. Ons meisje vind het ook echt geen probleem. Soms heb ik zelfs het idee dat ze het niet prettig vindt als hij af is. Ze is er zo aan gewend.
    En lekker overal tegenaan botsen is niet erg en ze zit nu zelfstandig maar heel soms valt ze nog achterover en met het helmpje is dat toch minder pijnlijk dan zonder ;).
    En het helpt zo goed! Hier na drie maanden al super mooi rond.
     
  14. Blond88

    Blond88 Actief lid

    16 feb 2011
    481
    27
    28
    Hallo meiden,

    Lees al een tijdje met jullie mee. Bij ons was het lang de vraag of onze zoon (nu 6,5maand) ook in aanmerking kwam voor een redressiehelm.
    2 weken geleden te horen gekregen dat het wel verstandig was om te doen.

    waardes:
    ODDI: 109,1%
    CPI: 95,7%

    De keus was voor ons snel gemaakt, en hebben er voor gekozen om te starten met de helm.
    Vandaag hebben we de helm mogen ophalen. Ik zag er zooo tegen op! Het is mij/ons 100% meegevallen. T. gaf geen kik en lijkt er helemaal geen last van te hebben.
    Vanmorgen heeft hij hem na het passen een uurtje opgehad. Nu ligt hij lekker te slapen en krijgt hij hem straks voor de tweede keer op(eerste keer thuis).
    Bij het afzetten was er wel roodheid zichtbaar dus bouwen het langzaam op.

    De foto's die hier staan doen mij goed. Dat werkt echt om positief te blijven :)

    Hoe snel zagen jullie al vooruitgang?
    Hoe waren de reacties uit de omgeving?

    Sorry voor mijn lange verhaal, maar is wel lekker om het even van me af te schrijven bij mensen die het zelfde meemaken(of hebben mee gemaakt).

    Groetjes Blond88
     
  15. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Blond88, gelukkig voel je je er goed bij. Hier zag je al heel snel verbetering en dat kwam toen ook uit de tussenmeting gelukkig. Daarna leek het een beetje stil te staan maar een maand later was er weer een flinke verbetering.

    Reacties uit de omgeving waren heel verschillend. Wel merk je dat steeds meer mensen weten wat het is of iemand kennen die ook een helmpje heeft (gehad). En als ze een stomme opmerking maken zeg je gewoon 'ik heb 'm al een paar keer laten vallen, vandaar nu maar een helmpje op' ;). Dit zei mijn schoonmoeder zelfs tegen iemand, haha. En die leek het nog te geloven ook.
    En sommige oudere mensen zeggen dan wel 'wat een leuke helm heb jij op'. Maar weten volgens mij niet waarom. Vorige keer ook op de fiets, zij dachten vast dat het speciaal voor op de fiets was.
     
  16. Kevertje83

    Kevertje83 Actief lid

    6 apr 2011
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames!

    Ik moet even mijn ei kwijt, wat een tegenvaller vanmorgen. Vanmorgen een nieuwe meting gehad van het hoofdje van onze kleine kerel. We dachten echt dat het op z'n minst ietsje beter was geworden ten opzichte van vorige maand. Misschien niet genoeg om een helmpje te voorkomen, maar op z'n minst ietsje beter. Hij had ook zo veel op zijn buik gelegen afgelopen maand. Maar helaas, de oddi van 110% was nog steeds 110% en de cpi was van 99% naar 103% gegaan. :(

    Nu morgen toch een helmpje laten aanmeten. Ik heb er zo'n moeite mee. Ik heb zo het gevoel dat ik hem dadelijk niet meer lekker kan knuffelen. En ik vind het ook een beetje eng om hem met een helmpje op te laten slapen. Maar goed, het is voor het goede doel zullen we maar denken. Ik hoop dat het allemaal mee gaat vallen.

    Fijn in ieder geval dat ik af en toe met jullie mee kan lezen over jullie ervaringen!
     
  17. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    Ik snap je gevoel helemaal! Ook ik had er in het begin erg veel moeite mee, maar kan je vertellen dat het me 200% is meegevallen! Het knuffelen met de helm op is inderdaad wat lastig, maar dat maakt de momenten dat de helm even af is, des te specialer! Je geniet er nog meer van, vind ik. Succes en weet dat het een keus is voor het leven. Je kindje heeft straks een prachtig rond bolletje. Dat is het echt wel waard!
     
  18. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.186
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Kevertje: wat een teleurstelling voor jullie je had beter gehoopt. Maar alles voor het goede doel. Sterkte
     
  19. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Ach meissie toch. Het komt allemaal goed. Bij ons was het na intensief oefenen ook twee keer juist erger geworden. Maar moet je nu zien, met drie maanden al super mooi rond!!! Heb er echt geen spijt van en ze ziet er zo schattig uit met d'r helmpje op. Stoere meid.
     
  20. Kevertje83

    Kevertje83 Actief lid

    6 apr 2011
    106
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel voor jullie lieve reacties. Het is inderdaad moeilijk en ook wel frustrerend om te moeten constateren dat het na elke dag oefenen juist erger blijft worden. Ik ga proberen morgen vol goede moed naar Livit te gaan met mijn lieve knuffelmannetje! Wie weet staat zijn helmpje ook wel superstoer.
     

Deel Deze Pagina