Yoghurt zit er hier in. Tja mijn kaketoe en papegaai kunnen in theorie nog tig jaar mee. Het is dus makkelijk gezegd dat als die overlijden er geen nieuwe meer komen. En lief zou als deze hond er niet meer is wel kippen willen.
Vrouwen...je kan beter kippen houwen hahaha. Voor kippen is onze tuin te klein. Yoghurtje op. Nu zitten we grease te kijken.
Volgens mij niet Cindy. Duitse Herders. Tja word er maar eens niet verliefd op. Als ik naar die twee van ons kijk dan smelt ik al. Moet ook zeggen dat ik veel geluk heb met hoe makkelijk ze leren hoor. Maar oh oh als ze die onschuldige blikken opzetten.... . Ik zit net even een topic over het CB te lezen. Nou River. Jou en mij staat nog wat te wachten geloof ik :O.
Crypto, onze katten zijn erg hardleers...vooral Bono, onze kater. Ik zie het straks al helemaal voor me....ik zit dan op de bank de baby de fles te geven, Justin en Samira eten een broodje en dan zit constant de kat er tussen.....sorry, maar ik weet niet hoe ik dat moet gaan doen. Bovendien hebben we hier elke avond stress door een kat die constant tussen het avondeten springt. En elke ochtend vind ik behoorlijk veel haren op het aanrecht, dus nee.......dat vind ik niet zo fris, over de grond maar te zwijgen. Ook in onze poes een bangerik, nu al met 2 kids, dus ik denk dat het straks met de baby erbij niet veel beter zal worden. Maar goed, iedereen moet het lekker voor zich weten idd. @Minniemouse, ik zit ook Grease te kijken.
Ik ga alleen voor de prikjes naar het CB. Bij de eerste neem je alles heel serieus maar bij de derde weet je hun verhalen onderhand wel.
Hey dames, Hier al vroeg wakker, omdat ik om 7.15 al moet melden in het zkh. Lekker op tijd dus. Dan ben ik tenminste ook vroeg aan de beurt en weer op tijd thuis. Heb het het weekend met mn schoonmoeder over gehad, die werkt ook in een zkh, dat mijn man ook wel mee kan naar binnen. We willen allebei graag zien hoe het eruit ziet, zodat ik me niet naar voel bij wat voor beslissing ze ook neemt over de behandeling. Het is namelijk geen steriele operatie, ze gaan niet eens snijden, en het is alleen maar op de ok, omdat ik een ruggenprik krijg. Ik ben helemaal niet nerveus ofzo. Ik hoop alleen echt dat t dus niet goed is, en dat ik wordt doorverwezen naar dokter Emanuel.
Je bent met net voor Marleen. Heel erg veel succes vandaag meis. En laat je nadien lekker vertroetelen. Dat heb je onderhand wel verdiend!
Jullie luie wieven liggen zeker nog in je bed te stinken of niet? . Nou............... dan kruip ik ook nog maar even tegen mijn warme Griek aan .
Begint al lekker. Nuchtere waarde 5.7. Die is nog nooit boven de 5.2 geweest. Nu mij zien te vermaken tot 10 uur.
Succes ladies. Bij mij was ie die dag 7.2 River. 5.7 best mooi. Maar ja ik ben de dokter niet natuurlijk.
Succes meiden! Ook ik ga vandaag naar het ziekenhuis. Om half 12 moet ik in Tilburg zijn en om 14.15 uur in Papendrecht voor de 3d echo. De beide meiden gaan gezellig mee. Onderweg even ergens wat drinken. Ik benieuwd wat jullie uitslagen zijn vandaag!