Hallo mede-mama's, Ons grootste meisje wordt over ruim een maand alweer drie! Van ons krijgt ze een fiets en een Vtech Storio (krijgt ze binnenkort al voor op vakantie). Ze wordt dus al flink verwend met twee grote cadeau's. Daarnaast weet ik nu al dat de opa's en oma's binnenkort ook weer gaan vragen wat ze graag wil hebben. Ik vind het zoooo lastig! Wat is nou echt leuk? Waar spelen kinderen echt langere tijd (jaren) mee? Op het moment speelt mijn meisje eigenlijk vooral buiten. Binnen speelt ze graag spelletjes of (even) met het keukentje. Verder wordt er eigenlijk niet echt gespeeld... Iemand een goede tip???
Leuk (voorlees)boek met haar naam er in? Spelletjes voor op de storio, weet niet of dit kan hoor.. Een pop of accessoires hier voor? Een mooi mobiel voor op haar kamertje? Vind ze n keyboard leuk? Mijn kids zijn er weg van!
Mijn meisje werd vorige week 3. Van ons kreeg ze ook een fiets. Verder waren hier de succesnummers; Kassa en een grote mand met boodschappen. Uitbreiding voor de treinbaan, waar ze graag mee speelt( we hebben de ikea-uitvoering) cd van K3 'Kleuren met water'. Oja, manlief denkt even mee; haar dokterskoffer is echt super. Ik had op lijstje.nl een lijstje gemaakt en cadeaus in groepjes gezocht; rollenspel, creatief, constructief enzo. Succes!
Dochter is vorige week 3 geworden. Kreeg van ons n hele gave oude koffer. Op de uitnodiging heb ik gevraagd of iedereen iets mee wilde nemen voor in die koffer. Werd namelijk n verkleedkoffer!! Na t feest zat ie propvol jurken, hoeden, sieraden enz. Zij voor jaren voorzien van speelplezier en wij geen kast vol nog meer speelgoed.
Doktorsset Bambinoloco klei knutselspullen stoepkrijt spelletje voor de storio poppenspul (voor)leesboekjes
Emma is net 3 en ze kreeg - voorleesboek met haar naam erin - glow in the dark pyjama - radiografisch bestuurbare auto van lalaloopsy - make up pop - mok die ze in kan kleuren - krijtjes - koffertje met picknick setje - rugzak met een vlinder erop - theeserviesje - camper van caring corners van ons kreeg ze een playmobil meeneempoppenhuis. Met allemaal meubeltjes zitten daarbij.
Oh ja, Playmobil! Zo leuk! Speelt ze er al echt mee? Verder ook bedankt voor de tips! Verkleedkleren, dokterskoffertje, kleuren met water, echt goeie tips!
Kleuren met water klinkt leuk. Hoeveel kleurplaten zitten erbij? Kunnen de kleurplaten 1x gebruikt worden? Wil iemand het uitleggen?