Hallo allemaal! Ik vroeg me af of iemand ervaring heeft met werken, stage van 28 uur per week en school en moeder zijn? Mijn zoontje is een half jaar als ik begin met school en ben bang dat hij me vergeet of niet meer herkent. ik kan het niet goed hebben dat anderen hem de fles geven en spelen met hem. ben ik de enige?
denk niet dat je de enige bent hoor. Later zal je zoontje blij zijn dat je gestudeerd hebt! Het zal wel enorm zwaar voor je zijn, maar ik zou proberen het schoolwerk te doen als hij op bed ligt. En als je bij hem bent, er ook echt kwaliteit tijd van te maken. succes!
Voor mij was het maar van korte duur, maar ik ben 5 augustus bevallen, en ik ben eind oktober weer gestart met een stage in de thuiszorg. Dit was een stage van 32 uur. Al met al heel erg pittig, maar de kleine herkende mij echt nog wel, en wist heel erg goed wie zijn moeder was. Ik gaf borstvoeding, en onder mijn stagetijd ging ik gewoon bij de client kolven. afgelopen 14 februari ben ik afgestudeerd als verzorgende ig'er. en momenteel werk ik 24 uur. Het ligt er natuurlijk maar net aan wat je rooster is, maar ik vond het dus pittig maar wel goed te doen.
Ik zie er ook enorm tegen op, in september start ik met afstuderen en moet ik een onderzoek doen en nog een proeve van bekwamenheid doen. Soms denk ik dan wel eens, hoe ga ik dat doen! Daarnaast werk ik nog. Maar het gaat vast allemaal goed komen. Gewoon overnieuw je ritme vinden
bedankt voor jullie reacties. Ben blij dat meerdere het ook hebben. Ik hoop dat hij me ook blijft herkennen. Bedankt!
hier geen werk maar wel stage en bezig met afstuderen. Ik heb een kleintje rondlopen van een jaar en ben zwanger van de tweede. Ik hoop met alles klaar te zijn voor de tweede komt maar ik moet zeggen dat met 1 kind ik het best te doen vindt. Het is natuurlijk wel zwaar en hard werken maar je krijgt er dadelijk ook wat voor terug. Ik denk altijd je kind heeft toch niet in de gate of je nu op je werk of op school zit.