Hoi! @ Ladylola, 4 uurtjes is niet lang. @ Ikke, jaaaa daar is je 29e bericht. Hier geen 1x gegild tijdens de bevalling, alleen tijdens het persen toen ze er doorheen kwam, een iets harder geluid erbij, maar dat kon je niet echt gillen noemen. Hier ook een hoge pijngrens. Wat is er mis met je vriend die daar onder kijkt? Hier vind ik het niet erg iig. @ Ilona, gecondoleerd met je schoonoma. Ook veel sterkte met de pijn in rug en bekken. @ Bij de bevalling, als het goed is is dit keer gewoon alleen mijn man erbij + de artsen. Maar toen ik moest bevallen van mijn overleden dochtertje, heb ik uiteindelijk mijn moeder en stiefmoeder er ook nog bijgehad, mijn man was zo in zichzelf gekeerd door het verdriet dat ik op dat moment niet echt de steun van hem kon krijgen die ik op dat moment nodig had tijdens het bevallen. Mijn moeder heeft ernaast gezeten en mijn stiefmoeder was wat 'actiever', die stond erbij en zei ook dat ik moest persen etc... en zij heeft de navelstreng doorgeknipt. Maar dat was echt een uitzonderlijke situatie. Ik zou dit normaal nooit gedaan hebben, maar dat komt doordat ons meisje overleden was. @ Petrea, mijn onderdruk was dinsdag zelf 87. Ik vroeg of dat hoog was maar zij zeiden van niet. Pas als het boven de 90 komt. Dus iedereen zegt wat anders zie ik al wel... maar wel fijn dat je wat vaker even voor controle mag komen. @ Siep, dat zou kunnen. @ Burning, nogmaals veel sterkte met het overlijden van je oma.
Hier vanmiddag net over de grens wat boodschappen gehaald. Bij Aldi, Lidl en een Combi markt. Dat was de eerste keer dat we daar kwamen en ik vond het tegenvallen. Voortaan dus gewoon weer naar onze oude vertrouwde winkels.
Bk sterkte met het verlies... zijn altijd vervelende dingen. Maar voor je oma beter. Naja ik heb liever nie dat ie alles ziet. Zoals je ontlasting. Maar mijn vriend vind veel dingen interessant. Ga hem dus niets verbieden. We ziet t wek op t moment Elf hoe t gaat
hey lieve meiden ! f een update ; we hebben echt een super dag ! straks nog een feestje !! wauw en mooi weer !! thanks voor al het duimen haha Mooie camara gekregeb met alles er op en der aan voor straks om de kleine super scherp vast te leggen hihi !! helemaal blij
Goed zo Bee! Leuk te lezen dat het mooi en fijn is! Veel plezier nog! Petrea lekker relaxen meis! Me moeder er niet bij? Why not zij heeft mij ook op de wereld gezet! Nee desondanks me mams en ik kunnen sparren, heb ik er graag. Ik was ook bij mijn zus der bevalling. En als alles normaal zou gaan zij ook bij de mijne. En vl kijkt maar. Hij doet het toch niet. En al doet hij het wel. Ik heb na 11 jaar niks meer te verbergen, haha! Bk nogmaals gecondoleerd vrouw! Vervelend van die snelweg zeg. Zeg maar gerust bijdehand en frustrerend :-S Ilona ook gecondoleerd. Vervelend voor je kleine. Zo hier de tuin vandaag maar weer aangepakt. Althans vl is aan de slag gegaan. Was toch ineens heerlijk weer zeg. Bee had je goed getroffen met die weer!
Ik wil alleen maar mijn vriend/aanstaande geregistreerde partner bij de bevalling hebben. Niet mijn moeder of schoonmoeder oid. Hij mag best down under kijken, maar ik denk niet dat hij daar zelf zo'n behoefte aan heeft. BE: Fijn dat je zo'n mooie dag hebt!!!
Ik denk als mijn moeder erbij zou zijn dat ik mezelf toch opgelaten zou voelen ofzo, niet helemaal op mijn gemak. En wat vinden jullie van zrlf in een spiegel mee kijken? Dat hoeft van mij dus ook echt niet! Volgens mij krijg ik daar zelf trauma's van Be fijn dat t zo'n mooie dag is! En het wee werkt goed mee he!
Klopt, het gaat ook meer om de sprong die het heeft gemaakt in een paar weken. Ze zei zelf ook dat een onderdruk tot 90 niet ernstig is maar ze kijkt naar de beginstand tov nu (icm met mijn klachten) en dat verschil is te groot. Fijn dat je dag mooi was Be! Je ziet er ook prachtig uit als ik de foto`s zie op FB! En BK, sterkte!
Hooi dames! Jeetje wat veel gekletst zeg hihi @behappy: en hoe voelt dat " de vrouw van " ?? :d super gefeliciteerd! Leuke dag gehad? Volgendsmij nog best mooi weer gehad! @bevalplan: hier niet gemaakt... Met me zoontje ook niet eigenlijk, loopt toch altijd anders dan je wil! We zien het wel! Maar voor sommige kan het zeker wel handig zijn! Bij mijn vorige bevalling was mijn moeder er wel bij maar dat is uiteindelijk een keizersnede geworden... Twijfel nog beetje of ik er dit keer weer erbij wil hebben.. Nou is mijn moeder wel verpleegkundige en heeft vroeger ook op de kraam gewerkt en dus vorige keer zeker wel veel aan haar gehad omdat het die dag erg druk was met bevallingen! En wat betreft manlief.. Wil ook niet dat hij teveel daar onder kijkt hoor blijft maar lekker naast me staan! Tuurlijk weet ie hoe het er uit ziet maar vind niet echt fijn idee haha, ziet er op dat moment nou niet echt uit zoals anders zullen we maar zeggen Hier vandaag de laatste dingen Baby shoppen.. Heeeeeerlijk! Krijg geen genoeg van al dat kopen hihi Fijn weekend iedereen!
Be leuk dat je zo'n goede en mooie dag hebt gehad.... Hier een dag nog werken. Vandaag 27 weken. Volgende week begint het laatste trimester dacht ik. Schiet op....
Goedemorgen! @ Petrea, ja ok ik snap het. Gewoon om hoe snel het opgelopen is... @ Joyce, in een spiegel meekijken: kweenie. Straks zie je het nog gebeuren dat je helemaal uitscheurt. Verder lijkt het me wel interessant. Maar weet niet of er de ruimte voor is voor een spiegel, in het zkh zat de gyn zo'n beetje aan het voeteneind in de verloskamer, en wie houd dan die spiegel vast? Misschien laat ik mijn man wel filmen. @ Behappy, wat fijn dat je een leuke geslaagde dag hebt gehad. Je zag er heel mooi uit, zag ik op de foto's. Nu heb je een man, haha. Zal ff wennen zijn in het begin. Toen wij net getrouwd waren had ik nog de neiging om vriend te zeggen steeds. @ Suus, het schiet op he? We zijn allemaal zo rond de 6 maanden zwanger. Nog 3 maanden (wat is nou 3 maanden????) hebben we gewoon een baby. Wat onwerkelijk lijkt dat nog. Maar wel geweldig! Het bevalt me ook goed trouwens om niet ongesteld te zijn. Al een half jaar niet meer. Heerlijk. Niet iedere maand dat geklooi, maar straks wel weer natuurlijk...
Hier een rot nacht gehad! Onze dochter voor t eerst uit bed gevallen, niets aan de hand maar niet meer willen slapen Dus halve nacht op geweest. Ga zo maar weer ff liggen! Wave voor suus! En drie maanden is idd echt niks! Jel fijn he om niet ongesteld te zijn!
BK; heel veel sterkte nog !! ja nu heb ik een MAN! haha, nou mn jurk paste echt net aan .. savonds heb ik hem uit gedaan want kreeg gewoon pijn in me rug en buik ervan ! Maar was een super geslaagde dag met veel zon gelukkig alleen de ambtenaar was een half uur te laat maar ach kan gebeurden toch Meer fotos volgen nog @Joyce wat vervelend van je onderbroken nacht , en zielig voor je dochtertje Wave voor de wavers! Gister 26 weken alweer
Ffkes snel; terug van de echo en waaaauw wat is ons ventje een prachtexemplaar! Zal vanavond een foto plaatsen ben helemaal in loooove!
Oh BK ben super benieuwd.... we zijn over anderhalve weer aan de beurt..... ben erg benieuwd naar se foto. Leuk dat t een succes was
@ be ten eerste van harte gefeliciteerd !!jaaa je hebt nu een MAN geniet ervan meid ! Nog 3 maanden en je bent dan iemand zn VROUW en MOEDER van ene prachtig wondertje ! wij allemaal trouwens nog 3 maanden TJEEJMIG Gisteren gelezen dat een vriendin van me in het ziekenhuis ligt met bloedingen en is nu 26 weken zwanger , longrijpers gekregen enz pff zenuw daarom zou zo graag zien dat alles goed verloopt met haar en haar beebje.. Hier vandaag maar aan de schoonmaak hebben alleen de kleine man het weekend dus geen andere kinderen dus ken lekker aan de gang ...... @ sex jullie ook allemaal weinig zin in sex? Eerst ik wel maar nu echt is de zin ver ver ver te zoeken zeg ... Heb echt geen zin en ik denk er niet eens aan of wil er nie eens aan denken heb al genoeg aan mezelf op het moment... MJAAAa komt vast wel weer. Ga zo mn kleine lekker naar bedje doen dan ken ik beneden even aan de slag Hoevaak voelen jullie je kindje trouwens? Laatste 2 dagen voel ik het echt stukken minder heel soms een trapje maar daar houd het ook mee op terwijl ze normaal heel druk en krachtig trapt... als het zo blijft vanavond maar effe vk bellen ofzo .... Iedereen een hele fijne dag verder toegewenst ! dikke kus mij
Bk ben benieuwd naar de foto's!! Lijkt me echt heel mooi! Hier juist wel zin in sex! Word alleen maar meer geloof ik En trappen hier gisteren bv ook maar een paar trapjes, nu al meer gevoeld! Ligt er ook maar net aan hoe t ligt.
@ Joyce, vervelend van je slechte nacht. Slaap lekker! @ Behappy, wat vreemd dat je ambtenaar een half uur te laat was. Zoiets zou niet mogen gebeuren vind ik. En straks kwamen jullie nog in de knel daardoor met de rest van jullie programma. Maar gelukkig hebben jullie een mooie dag gehad met mooi weer. Later gisteren kwam hier het zonnetje er ook door. @ Bk, ben benieuwd naar je echo-foto. @ Thea, sterkte voor je vriendin. Hopelijk komt alles weer goed met haar en de baby. Dan loop je dus gelijk met je vriendin. @ Voelen, eergisteren was ons meisje heel druk in mijn buik. Toen gisteren juist weer heel rustig en van vanmorgen tot aan nu ook weer heel druk. Verschilt dus enorm per dag. En misschien word ze wel heel moe van een druk dagje met veel schoppen en zo, dat ze de volgende dag een beetje een rustdag heeft. @ Seks, heel verschillend. De ene keer totaal geen zin en de andere keer enorm veel zin. Het is alleen wel teruggegaan naar 1x per week of zo. Soms 2x per week. Maar vind het voor nu wel even prima zo. Word toch allemaal zwaarder, met die dikke buik.