Ook nieuw

Discussion in 'Even voorstellen' started by Monique1980, Aug 5, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Monique1980

    Aug 5, 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Allemaal,

    Ik wou mij ook even voorstellen, ik ben Monique en 32 jaar, anderhalve maand geleden heb ik mijn spiraaltje eruit laten halen.
    Hierna een dikke week hevig gebloed en daarom 10 dagen aan de provera gezetten, nu hoop ik dus snel een normale cyclus te krijgen.
    Ik lees mij lekker in op dit forum en hoop dat ik snel goed/leuk nieuws kan melden, geduld is een schone zaak zeg maar:D hahaha.
     
  2. LieveMamaTrix

    LieveMamaTrix Fanatiek lid

    Mar 12, 2012
    2,806
    0
    36
    Hoi! Welkom! Spannende tijd, ik hoop dat het vlug raak voor jullie mag zijn. In ieder geval veel forum-plezier! :)
     
  3. Monique1980

    Aug 5, 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je, morgen moet ik weer voor het eerst "normaal"ongesteld worden, ik ben wel al braaf met foliumzuur begonnen, het is inderdaad erg spannend.
    Ik vind de verhalen leuk om te lezen, ik hou jullie op de hoogte.
     
  4. Chanan

    Chanan Bekend lid

    Aug 5, 2012
    633
    0
    16
    Flevoland
    Welkom. Hopelijk gaat het snel. Ik zelf ben ook pas (18 juli) gestopt met de implanon. Ben zo benieuwd.
     
  5. cizmo

    cizmo Fanatiek lid

    Jun 26, 2012
    1,898
    4
    38
    Welkom! Veel succes de komende tijd!
     
  6. Monique1980

    Aug 5, 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thanx allemaal, helaas nog steeds geen gewone cyclus, wachten duurt zo nog langer.
     

Share This Page