Wat een lieve felicitaties, dank jullie wel Kirsten, goed om te weten wat nu echt de reden was. Sonja: fijn zon reumatoloog  Je reactie zie ik zo voor me Noa van harte Rapoenzel gefeliciteerd ! Mist succes morgenb ij de gyn Wolvin, ook sterkte met laatste loodjes Oh ja, dat mijn bevalling zo lang duurde kwam ook omdat Espen met 6 cm ontsluiting nog niet ingedaald was Morgen fotos nu te moe en brak Lin heel veel succes je kan het!
Halloooow, wat lief van Alice dat ze nog even heeft gepost. Maar ik maak maar niemand wakker op dit tijdstip. Tj was ook helemaal kapot en moe dus die laat ik liever nog slapen.. kan toch niets voor me doen haha.. Sterker nog, die sliep al toen ik Alice smste, die weet nog van niks. Als ie me maar niet hoort tikken op de PC. Ben af en toe nog wat weggedommeld maar heb het idee dat de "weeen" (betwijfel of het niet oefendingen zijn) pijnlijker zijn als ik lig. Kan dat? (alsof er iemand wakker is nu..) Helaas kan ik niet zittend slapen.. De "weeen" komen nu om de 3/4 minuten, maar duren maar 30 seconden ofzo. Ik kan het niet goed inschatten omdat de rugpijn zo'n constante factor is. Ik voel de "weeen" dus niet opkomen, de piek duurt in ieder geval zo'n 10 seconden. Maar zittend hoef ik niet OOOOOOOH, jawel, ik moet ook zittend ff puffffffffff. Ah, alweer weg. Stelt echt niets voor. Zijn nog veel te zwak. Wel balen dat ik nu een nacht ga missen. Is niet voordelig. Heej, is het gestopt? Oh, nee, rug, buik, benen.. daar was het alweer. Moet ik ook maar niet gaan timen met een digitale klok.. daar zie je de seconden niet van.. Nah, kan volgens mij nog alle kanten op.. kruip zo maar weer naast Tj. Misschien nog ff wegdommelen.. Denkend aan ons "gekochte pakje boter" hahahahaaha, hij is leuk Son. In gedachten al het hele huis ingericht. Ah, rug, buik, benen... enn weg. Mist, ik hoop voor je dat het strippen je meevalt. Echt eitje. Voelt alsof je "bezig" bent in bed en je partner ff te diep stoot zeg maar.. haha.. Relax. Komt helemaal goed en ik hoop dat het een supervlotte bevalling tot gevolg heeft. Nou, nog ff hier op de site kijken.. en dan.. bedje maar weer in. Ik sms Alice wel als ik het een meer fatsoenlijk tijdstip vind. Jaja.. ik weet, ik mocht de hele nacht doorsmsen.. maar zolang het nog een eitje is ga ik niemand lastig vallen. Neenee.. ik weet, het is niet "lastig vallen". Maar toch.. he.. lief ding. 6 uur is iets beter.
tsss.. hoe kan ik nou timen als mijn benen en rug constant pijn doen.. Daarover heb ik nog niets gelezen in een boek.. najah.. stoppen met timen dan maar. Ff lekker glas drinken van beneden halen.. en dan ECHT weer in bed. Fijne dag vandaag! Als het mogelijk is kom ik wel weer wat posten, maar wie weet wat deze dag mij brengt. (waren er niet ooievaars in staking deze week?)
LINTJE UPDATE!! 05:45 uur: wegdommelen kan niet meer, pieken zijn pijnlijker. Ze gaat douchen. Weeen om de 3 minuten, veel slijm. 06:35: Lin heeft Tj wakker gemaakt: met een slaaphoofd niet snappen hoe te timen en wat er gebeurde "Heb je weeen? Dan ga ik zeker niet werken" 06:46 VK gebeld, ze komt over 3 kwartier langs...zit nog in beginfase zei ze. Spannend! \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/
Oeh spannend Lintje! En wat betreft dat op bed liggen, ik had het ook hoor, kon beter zitten of staan, liggen in bed was veel pijnlijker.
Aaaah, Lintje is echt bezig, geweldig! Eindelijk komt de kleine meid om het hoekje kijken. Succes Lintje en Tj.
Jippie het word toch een aug beeb. Haha En Tj ik zie het al voor me. Wannabe dat was me wel een bevalling. Maar fijn dat je er weer ben ben benieuwd naar de foto's. Dus vandaag onze laatste theeclub muts Ik ga even wat eten.
Nou ik geloof dat ik hier straks in mijn eentje overblijf Maar wel super voor Lintje hoor! Hier al steeds pijnlijke krampen, maar nog niet vaak en heftig genoeg, straks het strippen, ik hoop dat ik net zoveel geluk heb als Lintje dat het dit keer een keer niet zeer doet, dat hangt echt af van de verstrijken van je baarmoedermond, die was bij mij (helaas) dinsdag pas half verstreken, maar misschien is dat nu wat beter.. Ik zal duimen voor Lintje dat ze een voorspoedige bevalling zal hebben (en wannabe niet achterna gaat, pff dat is me een verhaal, wat een lange bevalling en zo brrr) Hopen maar dat strippen bij mij ook zo'n superresultaat zal hebben!
Goedemorgen dames! Lintje zet hem op! Dat het een vlotte en goede bevalling word Mist: Euhhhh ik had al gezegd dat ik de hekkensluiter zou worden En dat ziet er nog steeds nog zo uit geen enkel teken nog hier Hoop dat het vandaag meevalt, probeer echt zo ontspannen mogelijk te zijn en dat je daarna heel snel bevalt. Mocht ik weeen krijgen,,,,dan zal ik ze naar je toesturen, vooral de ontsluitingsweeen Knuffel wijffie Nou het huis is hier al weer leeg (dochter is bij de speeldagen) en ik heb niets te doen alles is gepoetst en schoon. Zo is zitten op het wachtbankje niet echt gezellig Tijd voor koffie dan maar? Kusssie Wan
Lintje zet hem op meid, hoop dat je een lekker vlotte bevalling zult hebben! Mist veel succes bij het strippen, hoop voor je dat het alles in gang gaat zetten.
Mogge meiden Rapoenzel gefeliciteerd met de geboorte van Collin Wannabe, pfff geen fijne bevalling. En dan ook nog persen op eigen kracht . Maar hij is er..... Ik hoop dat hij snel van de pijn van de kneuzing af zal zijn... En dat jij ook snel weer opknapt natuurlijk Lintje toi toi toi. Ik duim voor vlot en voorspoedig Mist, Wolvin en Wannie, ik hoop dat het bij jullie ook snel begint. Zou mooi zijn als we de augustustopic ook echt af kunnen sluiten op 31 augustus Groetjes Kirsten
* effe inbreken* Lintje, de septembermama's duimen mee, hoor! Zet 'm op! @Mist en Wannie: sterkte meiden, hoop dat het voor jullie snel door zal zetten! *effe uitbreken en terug naar de septemberdames*