hoi dames doktersbezoek was goed haha omdat ik verder geen lichamelijk afwijkende klachten heb denk de dokter niet dat er iets aan de hand is,dacht dat zelf ook al niet maar me man was erg ongerust. waarschijnlijk is t gewoon ongi geweest omdat ik geen positieve test heb gehad in die 11 dgn overtijd,de kans dat t dus een vmk is in heel klein, verder hebben we samen besloten me man en ik om ons leven gewoon weer te gaan leven t heeft toch al die maanden wel om een kindje krijge gedraaid en we zijn nog niet zwanger dus we houden er ook niet meer echt rekening mee we zien wel hoe t gaat lopen. ik kom hier zo nu en dan nog wel spieken maar niet meer elke dag. Hoe is t eigenlijk met Sanne?? @ Billy85 jou hou ik wel in de gaten ben benieuwd hoe t afloopt bij jullie,succes in ieder geval nu je begonnen bent met clomid en pregnyl
Fijn dat er waarschijnlijk niets aan de hand is. en ik snap dat je het wat rustiger aan doet. Hopelijk gaat dat zijn vruchten afwerpen. Helaas is het bij mij de eerste ronde clomid en pregnyl niet gelukt. Ik heb wel een goede eisprong gehad, maar ik ben vandaag toch ongesteld geworden. Dus op naar een nieuwe ronde clomid. Hopelijk deze keer met meer succes.
he Sem, wat jammer dat het zo gelopen is.. Maar toch fijn om te weten dat er geen achterliggend iets speelt. Hopelijk zal het naast je neerleggen inderdaad zn vruchten afwerpen. @Billy: balen joh! Wanneer heb je de volgende ronde? Hopelijk is die raak!
@Choco. Ik heb vandaag weer mijn eerste Clomid pilletje genomen (dag 3). Afgelopen ronde had ik pas op dag 22 een eisprong dmv Clomid. Ik hoop dat ik er deze ronde minder lang op hoef te wachten. Maar ja, aan de andere kant mag ik ook blij zijn dat ik nu uberhaupt een goede eisprong heb. Dus voor nu weer even afwachten.
Hallo dames!!! Sorry dat ik zo lang niet meer hier geweest ben! Ben 3 weken op vakantie geweest en daarna was het erg druk op het werk. Heb een boel bij te lezen zie ik wel! Gerda: Gefeliciteerd met je meisje Kirsten! Goed om te lezen dat de bevalling redelijk vlot verlopen is! Hoe is het nu met jou en met haar? Slaapt/ eet ze goed? Sem: wat vervelend om te lezen dat het bij jullie nog steeds niet gelukt is.. Kan me voorstellen dat je het er moeilijk mee hebt.. Je cyclus is ook nog steeds onregelmatig.. Misschien heeft het gewoon allemaal iets meer tijd nodig? Als ze niks kunnen vinden zou het toch een keer moeten lukken! Billy: Ik zie dat jij inmiddels gestart bent met Clomid. Ik had daarmee ook pas op dag 20 mijn eisprong. In principe maakt dat niks uit buiten het feit dat je natuurlijk wat langer moet wachten. Bij mij was het bij de de eerste Clomid kuur en inseminatie raak. Dus dat biedt hoop! Choco: Al weer 27 weken zwanger zie ik! En jullie krijgen een meisje! Leuk hoor! Allen: Ik ben inmiddels ook al weer 18 weken zwanger en alles gaat super goed! Ik heb echt nergens last van en voel me super! We weten inmiddels dat we een meisje gaan krijgen! Ik had het echt niet verwacht en in onze omgeving denkt ook iedereen dat we een jongen krijgen. We proberen het namelijk voor iedereen een verrassing te laten. haha We zijn al druk bezig met het kamertje en namen verzinnen. Gisteravond hebben we het kamertje geschilderd. Ik hou zelf heel erg van stoere meidennamen (Sam, Saar, Keet, Bo, Guusje, Daantje). Wat vinden jullie hiervan? Zelf vind ik Sam en Saar het leukste.. Nu mijn man nog overtuigen.. haha X Sanne
Heej! Ja idd alweer zover. Gaat erg snel! Wat leuk om te lezen dat jij ook een meid krijgt! Feli! Wij houden het ook nog geheim, en hier denken ook vooral aan een jongen. Wel grappig om zo iedereen te horen gissen. Stoere namen die je hebt! Ik vind Sam, Saar en Guusje het leukste! Zelf hebben we ook de knoop doorgehakt. Ik kreeg manlief echt niet om naar Mila, dus hebben we voor Anne gekozen! Zijn hier beide helemaal over eens en hij wordt steeds leuker naar mate we hem zeggen. 2 doopnamen komen er nog bij; de tweede namen van onze moeders. Hebben inmiddels ook het kaartje, waar we nog ff de tekst voor uit moeten zoeken. Genoeg te doen dus! Op dit moment ook bezig met de verbouwing van onze 1e verdieping. We laten alles opnieuw stucadoren, dus manlief is druk bezig geweest met de voorbereidingen. Kan niet wachten tot alles af is!
Haha ja idd! Dat was ook nog een optie, maar we vonden het zo leuker omdat we al wel een Sanne en Janne kennen.
Sanne, wat leuk weer van je te horen. Fijn dat je je zo goed voelt. En wat leuk, een meisje! Ik ben wel een voorstander van Saar! Choco, ook fijn dat jullie eindelijk eruit zijn. Anne is ook een leuke naam! Sem, fijne vakantie! De tweede cyclus Clomid verloopt goed. Ik heb vanochtend de pregnyl spuit gekregen, dus nu mogen mijn man en ik aan de bak. Ik zit nu (pas) op dag 15, dus dat is 4 dagen eerder dan de vorige cyclus met Clomid. En nog meer goed nieuws: mijn baarmoederslijmvlies is voor het eerst goed! Had ik niet verwacht, want ik maakte me er echt zorgen over. Dus de komende 2 weken worden weer spannend voor ons.
Billy, heel veel succes de komende dagen! Spannend hoor!!! Weer een goede kans om zwanger te raken. Zelf vind ik Sam en Saar het leukste. Maar nu vind ik Keet ook heel leuk! Moeilijk zeg!!!
Sam, Saar, Keet, Bo, Guusje, Daantje zelf zou ik nooit kiezen voor verklein namen nu is het leuk maar als je kleine meid straks groot is word het guus of daan en denken mensen dat het een jongen is. ik vind kate wel leuk, maar britt mila,imke vind ik ook wel leuk sam en saar daar hou ik niet zo van en bo vind ik ook een leuke naam. is moeilijk hé een leuke naam vinden.onze dochter heet lotte en vin dik ook nog steeds super gelukkig. nou geniet lekker van je zwangerschap en succes met bedenken van een mooie naam. van de week hoorde ik de naam ize vind ik ook echt super liefs esther
jeetje heb ff bij moete lezen fijn dames dat alles zo goed gaat met jullie zwangerschappen Billy hoe is met jou?? ik ben helemaal relex terug van vakantie heerlijk wel vandaag ongi geworden
Sem, fijn dat je zo'n heerlijke vakantie hebt gehad. Wel jammer dat je toch weer ongesteld bent geworden. Ook hier nog altijd geen succesverhaal: Ben ook gisteren ongesteld geworden. Ik had echt goede hoop, maar helaas. Weer een nieuwe ronde... Na deze ronde zijn we alweer een jaar bezig. Had ik van tevoren toch nooit verwacht.
wij zijn inmiddels ook een jaar bezig en hadden dat ook nooit verwacht,we zouden eerst na de gun volgende maand maar we hebben besloten nog even te wachten jij ook sterkte weer t zal vast een keer goed komen bij ons goede hoop houden
He dames! Sem, fijn dat je een goede vakantie hebt gehad en weer fris ertegenaan kan! Jammer van jullie ongi's.. we blijven duimen hoor! Een jaar gaat snel he? Blijf idd moed houden! Komt wel goed, al klinkt dat lekker makkelijk.. @Sem; waarom besloten te wachten met de gyn?
@ choco er is de laatste maanden zoveel gebeurt in ons priveleven dat we eerst maar gewoon rust willen en mss heeft dat goede invloed en anders gaan we in jan na de gyn
aah in dat opzicht; groot gelijk! Goed dat jullie er zo over denken. Hopelijk gaat het nu een stuk beter worden en door de rust wat meer bezig zijn met het zwanger worden.