Bonita, fijn dat het is mee gevallen! Hier ook!!! Om 11u alweer op internet.... Om 14u thuis, nadat de gyn was geweest. Eileiders prima doorgangkelijk! Wel een beetje endo! Op mijn blaas, dus kunnen ze niks aan doen. Kans op een gaatje in mijn blaas is te groot. Liefst snel zwanger worden Over 2 wkn terug. Geen laat vd wondjes! Vanmorgen maximale pijnstilling gehad. Nu pcm en diclofenac. Gaat tot nu toe prima! Nog wel duizelig en moe. Zitten is niet fijn, krijg ik erg veel last van mijn schouders!! Dus lkkr in bed blijven Hopefaith, hoe was het bij de dokter??
Fijn dat het ook bij jou goed gegaan is! En fijn natuurlijk dat alles goed doorgankelijk is en je maar een beetje endo hebt. Rust maar goed uit nu! Ik krijg morgen de uitslag, ben benieuwd!
ik vond het helemaal niets! ik dacht dat doen we wel effe.. Ik vond IVF helemaal niet pijnlijk , het enige wat ik nooit meer zou doen is een laparoscopie. Maar iedereen is anders! misschien vind jij het wel meevallen. Ik had dat trouwens in Gent gehad. de rest van de behandelingen allemaal in Nederland.
Ik heb dus uiteindelijk vannacht en vanmorgen in het ziekenhuis gelegen.. Na allerlei onderzoeken kwamen ze erachter dat ik bloed en vocht had in mijn buik. Dit kan pijn geven aan mijn buikvlies en zo kwam de pijn dus. Navel goed blijven schoonmaken en weer nieuwe pijnstilling mee Dames ga lekker rusten. Ik heb zelf gemerkt dat ik het minste last had van mijn schouders als jk zoveel mogelijk ging rusten. Beterschap!
Ik heb ook een Laproscopie gehad! herstel was voor mij 1 week toen kon ik weer alles doen.... had sneetje bij mn vagina en sneetje bij mn navel... is al helemaal genezen had idd ook last van mn schouders door de gas ongeveer ook een week last van gehad bij mij viel het gelukkig allemaal mee kwa operatie !! en alles was goed
@Bonita, hoe is het nu met jou?? Beetje geslapen vannacht?? Ik heb tot 5u prima geslapen. Ook op mijn zij kunnen liggen. Daarna nog even in slaap gevallen, maar toen wakker geworden met veel pijn in mijn schouder en net onder mijn borst. Dat rot gas....pff!! Daar heb ik echt het meeste last van! Mezelf net even gewassen aan de wasbak, maar dat is eigenlijk al teveel voor mijn schouder! @Hopefaith, hopen dat het nu snel beter gaat hoor!!! @Gesien, ik vind het op zich ook meevallen! Vooral mijn buik.....weinig last van! Mijn schouder vind ik veel vervelender!! Duurde dat bij jou echt een week??? Ze zei tegen mij 2 tot 3 dagen!
Slapen gaat prima hier. Eigenlijk heb ik helemaal geen last van het gas. Alleen mijn wondjes, die trekken wel erg en ik ben 's middags nog een beetje moe. Ik heb vanochtend nog een pijnstiller gehad en pak er morgen nog eentje. Ik heb vanmiddag de uitslag gekregen. Alles was goed, eileiders zijn goed doorgankelijk, organen zagen goed uit, geen endometriose of verklevingen. Dus dat is positief! Het enige opvallende was dat mijn baarmoedermond nogal hoog lag, waardoor de gyn hem met een tangetje naar onder had moeten trekken. Maar dat zou verder niet van invloed zijn op zwanger worden. Dus volgende ronde ga ik weer verder met spuiten!
Wat fijn dat alles goed is!!! Gaan jullie nu nog zelf verder of gaan jullie starten met IUI? Wat fijn dat je helemaal geen last hebt van dat gas! Als ik dat niet zou hebben zou ik me al veel beter voelen, want ik heb juist amper last van de wondjes en mijn buik! Ik wilde zittend (in bed) eten, maar poeh.....dat was geen pretje! Zoveel last van mijn schouder! Ik kom mijn bed dus alleen nog maar uit om te plassen. Ben jij alweer op de been??
Ik ben binnenshuis alweer op de been. Ik doe (op advies van de arts) wel nog rustig aan, dus ik doe niet veel meer dan wat TV kijken, internetten en op de bank liggen. Maar ik kan gewoon rondlopen, dat gaat prima. Hopelijk is jouw schouderpijn snel over! Wij gaan nu verder met hormoonspuiten voor mijn eisprong op te wekken. IUI komt pas in beeld na nog 3-5 rondes spuiten. En jullie, hoe gaan jullie verder?
Ja bij mij duurde het echt een week voordat ik helemaal op de been was vooral mn buik kon nog steeds toen niet recht lopen omdat die wonden zo trekte! Fijn dat het goed met je gaat meis wat was de uitslag van je operatie ??
Mijn uitslag was goed. De eileiders zijn vlot doorgankelijk, de organen zien goed uit, geen endometriose of verklevingen. Kortom, volgende cyclus weer vrolijk verder met de hormoonspuiten (i.v.m. PCOS). En jullie, hebben jullie nog een of andere behandeling of moeten jullie zelf verder blijven proberen?
De 1 herstelt idd sneller dan de ander. Ik dacht ook geen last te krijgen van het gas, dus wel... Kwam 2 dagen later Pak goed jullie rust! Die narcose heeft veel nawerking op mij. Wij wonen 3 hoog zonder lift, ben gesloopt als ik beneden ben. Nu moet ik morgen verplicht een halve dag komen werken van mijn werkgever Wij moeten halverwege sept weer terug komen en gaan dan weer verder met icsi, waar wij waren gebleven.
Okeej dat is fijn nieuws nee wij moeten weer zaadonderzoek doen voor de 3e keer in oktober en dan is het weer afwachten wat ze gaan doen bij ons!! @ Liefkleintje ik zie dat je weer aardig op de been bent meis en dat alles goed is ?? wat fijn zeg alleen edenmetrose op blaas??? is dat niet hinderlijk voor eventuele zwangerschap ??
Dag allemaal, Ik heb begin juli de laparoscopie gehad. Is me erg tegen gevallen, veel last van het gas, bijna een week uit de running geweest. Ik zag er zo tegenop dat we het in eerste instantie hadden uitgesteld. Ik heb al twee IUI's achter de rug en toen ze zomerstop hielden van de behandelingen heb ik gevraagd of ik dan toch maar voor die OK kon gaan. ZO gezegd zo gedaan, endometriose gevonden, direct weggehaald en dezelfde cyclus zwanger geworden. Even afwachten of alles goed is want ik heb al een keer een miskraam gehad maar dit lijkt allemaal volgens het boekje te gaan. Hoop dat het voor jullie ook allemaal gaat lukken
aartje: wat goed dat je zwanger bent, gefeliciteerd! Hadden jullie trouwens ook last van bloedverlies na de laparoscopie? Ik heb er nog wel tamelijk last van. Baal d'r wel van, was net van m'n ongesteldheid af en nu weer bloedverlies. Hopelijk houdt het gauw op!
@Gesien, Ik heb inderdaad endometriose! Het zit op mijn blaas, dus ze konden het niet wegbranden. De kans op een gaatje in mijn blaas was te groot! Het zou een zwangerschap niet in de weg moeten staan. @Bonita, ik heb eigenlijk alleen de dag zelf een heeeeel klein beetje bloed verloren. Nu bij vlagen wel veel afscheiding, maar verder nergens niks! (en ik neem aan dat die afscheiding inmiddels niet meer van een ei is!) Hier gaat het nu elke dag een beetje beter! Elke dag wat minder last van het gas. Ik ben wel benieuwd hoe de eerste menstruatie nu weer zal zijn. Die kan heftiger zijn begreep ik. En ik mag geen tampons gebruiken zei ze. Hmm.....das wat minder
Ik heb na de ingreep geen bloeding gehad, ja alleen sinds gister mn navel die soms bloed maar niet van onder zeg maar
@Aatje, gefeliciteerd met je zwangerschap! Super!! Als ik het goed begrijp op de natuurlijke manier?? Ik mag niet zwanger worden in de maand vd kijkoperatie! Deze maand dus En moet er eerlijk gezegd ook niet aan denken om te klussen nu! Daarbij had ik mijn operatie pas op dag 14, erg laat dus. Meestal mijn ei tussen dag 14 en 17! Ik kijk nu dus al heel erg uit naar de volgende ronde
Even een vraagje......Hebben jullie na de operatie ook moeite met ontlasting? Ik ben pas 2 keer geweest in 1 week tijd nu! (en dat was niet de moeite) Normaal bijna elke dag wel! Hoe lang duurde het bij jullie voordat de plekken waar de hechtingen zitten niet meer gevoelig zijn? Ik voel me op zich best goed nu! Alleen die 2 plekken niet. Vooral niet als ik iets zou moeten tillen. (wat ik dus ook nog niet doe!) Maar ik werk op een kdv, en kan me nog niet voorstellen dat ik over een week alweer de hele dag kids kan tillen?!